Все про вагістність
Все про вагістність

Що доля нам готує …


Ми постійно знаходимося в оточенні таємничих знаків, які прийнято іменувати Знаками Долі. Які вони? Іноді це приємні підказки феї, а часом суворий голос злого року. Є підказки, які нам дані вже в момент народження як родимки, власне ім’я чи знак зодіаку. Деякі підказки зустрічаються на шляху в конкретній ситуації і повинні розшифровуватися самостійно. Коли ми прислухаємося до цих звісточку долі, правильно їх розшифровуємо, робимо наше життя простіше, безпечніше, легше і плідніше.

На шляху до поставленої мети ми часто зустрічаємо перешкоди, які не можна трактувати однозначно як несприятливі моменти. Це зовсім необов’язково погане збіг обставин чи підступи ворогів. Деякі перешкоди можуть бути тими покажчиками, які доля дає нам для вирішення життєвих завдань. Часто трапляється таке, що ніяк не можуть знайтися ключі від квартири або машини перед відходом з будинку, хоча ви точно знаєте, куди їх поклали. Можливо, це знак, що прямо вказує на те, що не потрібно поспішати, а, ймовірно, стоїть і взагалі відкласти намічене справу або поїздку. Але це можна вважати знаком тільки в одиничних випадках, а не коли такі пропажі ключів відбуваються постійно. Перешкоди часто виникають і в разі ймовірних марних дій, які не можуть за визначенням дати бажаний результат. Що можна віднести до таких знаків? Відсутність відповіді на телефонний дзвінок, коли дзвоните потрібній людині, зависання комп’ютера з необхідною інформацією в самий невідповідний момент, брак грошей на розвиток важливого проекту. Іноді ж наш внутрішній голос наполегливо говорить НІ, і вам складно подолати цей внутрішній ступор, який припадає перемагати з неймовірними зусиллями, перемагаючи майже фізичний біль. Що в результаті? Такі неймовірні зусилля виявляються просто марними або шкідливими. Деякі перешкоди, навіть маленькі, вказують на те, що, можливо, просто не потрібно вчиняти ті дії, які ви планували, щоб уникнути даремних зусиль або негативного результату.

Часом у наше життя входять начебто випадкові люди, які теж можуть вважатися важливими знаками, що посилаються нам долею. Наприклад, є сумнів з приводу важливого рішення або початку серйозної справи, але от попадається людина, яка або своїм прикладом, або якимось дією підказує, що потрібно терміново взятися за роботу, і підводить до цього першого кроку, який поведе вперед за новою дорозі. Причому, абсолютно не важливо, знайомий це людина чи ні. Якщо не виходить побачити таку підказку, такі люди будуть з’являтися в житті досить часто, і якщо їх не помічати, то вийде, що ви самі будете відмовлятися від свого призначення.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,282