Все про вагістність
Все про вагістність

Сексуальність і колір


Колір відіграє чималу роль в житті людей. Колірна гамма, навколишнє нас, багато розповідає про наш характер. Але якщо уважно розглянути ті кольори, які людина воліє, то можна багато чого довідатися про його сексуальність. Знаючий людина може просто побіжно окинути поглядом об’єкт, що цікавить, щоб зрозуміти його характер, хоча деякі впевнено запевняють, що не мають переваг до кольору, але підсвідомо все одно зупиняють вибір на певному кольорі, який підходить характером.

Любителі червоного кольору є агресивними коханцями. У ліжку вони можуть перебувати цілу добу, насолоджуючись сексом в самих різних варіаціях. Ці люди легко збудливі і невтомні. Вони ведуть себе агресивно у всіх сферах життя, їх темперамент змушує таких індивідів йти на флірт навіть у присутності постійного партнера.

Жовтий колір віддають перевагу люди, які легко адаптуються до будь-яких ситуацій. Саме тому жовтий подобається гомосексуалістам, але бувають і винятки. Любителі жовтого поступаються бажань партнера. Навіть не насолоджуючись сексом, вони будуть згодні на пропозиції інтиму від коханої людини.

Любителі рожевого – це люди, схильні до насолод від сексуальної гри. Жінки в рожевому дражнять, манять, але не можуть дати того, чого від них чекають. Чоловіки ж, які віддають перевагу рожевий колір – це донжуани і бабії.

«Пурпурові» люди – практичні коханці, які прагнуть отримати задоволення, вони до всього підходять по-діловому.

Чорний колір віддають перевагу люди, схильні до нестандартної поведінки, в тому числі і сексуального. Це можуть бути і збоченці, і звичайні необразливі правопорушники.

Зелений колір привертає більше наївних людей з чистими помислами. Ці люди так само поводяться і під час сексу. Чоловіки відрізняються легковажним поведінкою, незграбністю, а жінки будують з себе незайманих. Це м’які коханці без яскраво виражених пристрастей.

Помаранчеві люди – чудові актори, і секс для них – теж частина театральної сцени. Їм часто не до оргазму, вони зайняті іншими милими дурницями.

Ті, хто любить коричневий колір – відмінна партія для шлюбу. Ці люди відрізняються теплотою почуттів і увагою до партнерів. Вони здатні і на цілодобовий секс, і на довгі задушевні бесіди біля каміна, їм потрібно багато часу на любовні ігри, але навіть натяк на грубість може все зіпсувати.

Білі люди по натурі пуритани. Їх не змусиш займатися любов’ю при світлі дня.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 113 T. 0,277