Все про вагістність
Все про вагістність

Сексуальний гороскоп знаків Зодіаку


Нинішня астрологія володіє різними гілками та напрямками. Однією з її гілок є радікс, який, аналізуючи індивідуальний гороскоп, і може, розкриває його сексуальний потенціал, наскільки людині дано проявити свою сексуальність і наскільки він буде задоволений цією стороною свого життя. Наприклад, в чоловічому гороскопі планета Венера вказує на образ жінки, яка для нього має деколи нез’ясовне тяжіння, а який образ чоловіків привабливий для жінки, указує в її гороскопі Марс. Але в зв’язку з тим, що «приватне зумовлює загальне і навпаки», поглянути на секс через призму знаку зодіаку теж вельми цікаво. Отже, проаналізуємо, як сонячний знак встановлює сексуальні захоплення.

Овен — невтомний експериментатор, люблячий випробувати що-небудь новеньке. Тому вони можуть піти навіть на любов утрьох. Але все ж у душі Овен власник і ревнивець, тому, покуролесил, повертається до моногамних стосунків. Зауважимо, що жінки-Овни набагато щасливіші за чоловіків свого знаку, так як вони дозволяють собі в сексі все, про що мріють.

Телець — завжди чекає зустрічі зі своїм ідеалом. У сексі традиційний і консервативний. Тому відкритий союз «трьох і більше сердець» для нього неприйнятний. Тут власницькі інстинкти є переважаючими, і ділитися партнером Телець не буде ніколи в житті.

Близнюки — дуже волелюбні і неоднозначні, хоча багато хто з них думають, що значення сексу в житті людей явно перебільшене. Вони перші можуть запропонувати партнерові нетрадиційний секс, прагнучи уникнути нудьги. Як правило, будь-які дружні стосунки Близнюків кінчаються фізичною близькістю.

Рак — орієнтований на міцну сім’ю. Але так як секс для нього одне з основних джерел насолоди, він може дозволити собі зв’язки на стороні. Чим старше Рак, тим неприборканої його інстинкти і фантазії. Це пояснюється підвищеною сприйнятливістю і спрагою повного єднання з партнером.

Лев — дуже обожнюють стриптиз, і секс для нього завжди маленький спектакль. І все ж у чоловікові-Льві непристойність завжди змикається з романтичністю, а в жінці-Льві пристрасність уживається з практичністю.

Діва — взагалі можуть обходитися без партнера. А на нетрадиційні види сексу Діва може піти тільки від відчаю або в нестримному гніві на свою половину. Крім того, Дівам властиво коливатися у власній сексуальності, що робить їх невпевненими і скутими.

Терези — в сексі естети, хтивому незвичайних експериментів, які дозволяють розкрити щось нове і часом позамежне. Однак вони найбільш дисципліновані в сенсі безпеки в коханні і дуже охайні у всіх відносинах.

Скорпіон — у сексі схильний допускати все, і так само, як Овен, він постійно прагне експериментувати. Чоловіки цього знаку більш спокійні в своїх сексуальних пристрастях, ніж прийнято вважати, а жадання жінки-Скорпіона майже не знає кордонів. Іноді складається враження, що вона завжди хоче сексу і найрізноманітнішими способами.

Стрілець — теж хочуть дізнатися все. Хоча б один раз. Недарма знак Стрільця — кентавр. Стрілець обожнює оргії. Груповий секс додає йому додаткову енергію. Він взагалі може жити в груповому шлюбі або теплою компанією «відпочивати» на дикому пляжі чи на заміській віллі з басейном.

Козеріг — зазвичай більш затишно почуває себе в моногамних зв’язках, він ревнивий і вимогливий. У сексі вони терплячий і працьовитий. У жінці-Козерозі часто сильно розвинене чоловіче начало і вона відчуває потяг до жінок, але навряд чи вона зважиться відхилитися від загальноприйнятих норм поведінки. У чоловіків-Козерігів менше, ніж у чоловіків інших знаків, виражено потяг до чоловіків, переважна більшість з них гетеросексуальні.

Водолій — чоловіки і жінки Водолії сильно різняться по відношенню до сексу. Йому хочеться сексу побільше і різного, а їй трохи менше і простіше. Її стримане і розумне ставлення до життя суперечить прагненню до експериментів, він же любить нововведення і пригоди. Але і той, і інша завжди обіцяють більше, ніж дають.

Риби — чуттєвість дана їм з народження. Може бути, тому і чоловіки, і жінки проходять через досить велику кількість випадкових ліжок. Риби схильні до бісексуальності і часто відчувають себе більш комфортно з представниками своєї статі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте

Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2019© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 17 T. 0,137