Все про вагістність
Все про вагістність

Риби-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Риби-жінка, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Ну, скажи, скажи, хто ти така? – Запитала Горлиця. – Відразу видно, хочеш щось вигадати.
– Я … Я … маленька дівчинка, – сказала Аліса не дуже впевнено.
Нарешті, вона опинилася в чудовому саду серед яскравих квітів і прохолодних фонтанів.

Кінець черги он там, за рогом. Будь ласка, не натовп, Риб може на всіх не вистачить. І взагалі, перш ніж вставати в чергу, подумайте, навіщо вона вам потрібна.

Навіть без астрологічних прогнозів багато хто знає, скільки чарівності таїть у собі ця жінка. У неї, звичайно, є недоліки, але на перший погляд вона саме та ідеальна кохана, про яку мріє кожен чоловік. Навіть у наш вік, повний розкутих, емансипованих жінок, ціна її не тільки не падає, але різко піднімається вгору.

І це не дивно. Дружина-Риба ніколи не намагається перевершити чоловіка або хоч якось ущемити його чоловічу гідність. Вона із задоволенням дозволить йому посунути їй крісло, надіти на неї пальто, запалити її сигарету і уважно вислухає все, що він захоче їй сказати. У відповідь вона чекає тільки одного – щоб він про неї дбав і захищав від усього на світі. Вона з насолодою обіпреться об його руку і радісно повідомить йому, що саме таку руки вона чекала все своє життя. Ви думаєте, таке визнання не підлестить самолюбству будь-якого чоловіка? Тому не варто дивуватися, що вона користується таким успіхом. З Рибою затишно, спокійно і радісно, наче в раю.

Риба настільки жіночна, м’яка і приємна, що чоловіки злітаються до неї, немов бджоли до квітки. Взимку вона носить теплі, пухнасті і м’які светри і шапочки з ангорської вовни. Навесні – пишні, прикрашені мереживами спідниці. Літо застає її у витонченому бікіні, а восени, гуляючи з вами по парку, вона, замерзнувши, мило засуне руки в кишені вашої куртки.

Досить перекинутися з нею кількома словами, і чоловік уже розслабився, скинувши зі своїх плечей важкий тягар проблем і турбот. Розмова з нею незмінно викличе у вашій уяві затишно палаючий в сиру осінню ніч камін. Жінка-Риба дасть вам зрозуміти, що вона ніколи не буде тиснути на вас, спонукати зробити щось, і ніколи ні в чому не звинуватить. Правда, не слід приймати її слова буквально. Ви здивовані? Ну що ж, так вам і треба. Не варто було настільки сліпо вірити їй у всьому.

Жінка-Риба невловима, а іноді й оманлива, особливо, коли відчуває на вас свої чари, з успіхом обводячи навколо пальця.

Настрої її змінюються частіше, ніж березневий вітер. Вона на рідкість сентиментальна і здатна плакати годинами. При цьому вона буде дивитися на вас з таким докором, немов ви тільки що на її очах убили зайченя. Жінки-Риби люблять робити враження цілковитої беззахисності і впадають з цього приводу в глибоку депресію. Вам слід переконати її в цьому омані і навчити долати сумніви і боязкість.

Дітям жінка-Риба віддає всі своє серце, за винятком того маленького шматочка, який належить вам. Причому найбільше вона буде любити ту дитину, яка слабкіше, хворобливіше і не гарніше інших. Ця жінка заради дітей здатна пожертвувати всім на світі. Але, будучи по натурі дуже м’якою і податливою, вона не в змозі зробити їх сильними, твердими і дисциплінованими.

Жінка-Риба з задоволенням надасть чоловікові право забезпечити її життя, воліючи не втручатися в фінансові питання. Вона і так достатньо дбала про себе до зустрічі з вами. І все ж, якщо обставини складуться неблагополучно, вона (зізнатися, без великого задоволення) допоможе вам подолати фінансову кризу. Це не означає, що вона знову стане працювати. Просто вона постарається кілька урізати свої апетити, наприклад, замість шампанського буде за вечерею пити яблучний сік.

Ви повинні завжди пам’ятати день її народження, річницю вашого весілля і заручин та інші важливі для неї дати. Інакше вона смертельно на вас образиться. Знайте, що навіть після того, як ви прожили з нею в подружжі добрих три десятки років й виростили чотирьох дітей, в глибині душі вона так і залишилася тією наївною, милою та лагідною дівчинкою в білій мереживній сукні, якій вас полонили багато років тому.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

  1. Один комментар до “Риби-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»”

  2. Наталія в 14.11.2017 | Відповісти

    Ви супер. Це. Все правда про риб.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,288