Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Приділяйте увагу більше сім’ї та кар’єрі в першій половині червня. Намагайтеся менше ризикувати в кінці місяця і скандалити з улюбленими і друзями. Місяць романтичний, багатий на сімейні новини і спілкування з близькими, зросте бажання азарту і готовності до ризику, більше буде сил у Вас і менше конфліктів, крім можливих в кінці місяця. В кінці червня можете закохатися або відправитись у відпустку, а може зважитися на нове захоплення. Весь місяць дуже енергійний.

Коротко про триваюче. З 30 квітня у Вас час зміцнити і поліпшити фінанси і професію, домогтися поваги і положення в суспільстві до 6 червня. З 22 квітня зросла домашня активність, скандальність і наполегливість до 5 \ 6 червня. З 29 квітня зросли Ваші доходи, хоча з середини квітня були і витрати або трансформації, а на початку червня можуть бути несподівані доходи або покупки з 1 до 6 червня.

Багато романтики у Риб, як і у решти Зодіаку, сексуальності, активності у відносинах з 1 по 6 червня, можуть бути несподівані події, так що особливо нічого не плануйте і слухайте інтуїцію. До того ж з 1 по 13 червня романтичний період, приділяйте увагу коханим, а можна і захопленням, хобі, а для ділових Риб – час робити гроші або проводити переговори.

Позитивний час, багато сил і можливостей розібратися з проблемами в сім’ї і боргами в період з 2 по 6 червня. Але потрібно намагатися менше фантазувати, особливо щодо сімейних питань з 3 по 7 число, побороти свою лінь. З 3 по 7 Ви можете бути брехливі, схильні до обману.

З 5 червня по 21 липня час азарту і любові, активного проведення часу та ігор. Багато енергії в творчих питаннях і гарний час оновити свою творчість! Поліпшити її. Зросте енергія у водних знаків.

З 7 червня у Вас буде багато новин про будинок і рідних, поїздок, пов’язаних з сім’єю і відряджень, розмов з рідними. Гарний час для оформлення документів, що стосуються нерухомості або пошуку нерухомості. Період буде до 22 червня. Будуть погані періоди, як з 18 по 20 червня, коли потрібно більш серйозно ставитися до сімейного інформації. Але і хороші, з 20-23.

Перший піковий період для Риб найбільше впливу матиме на кар’єру і становище в суспільстві, а на другому місці сімейні питання. Пік буде 9 червня, плюс-мінус 4 дня, час кульмінаційний і результативний, завершальний. Рекомендую приймати рішення і завершувати, розбиратися з хвилюючими Вас питаннями. Гороскоп хороший, так що і незадовільні новини або події будуть для Вас безпечні.

10 червня завершиться старий період, що триває з лютого, коли Ви стали більш інтровертні, виник регрес до старих звичок і ідей, особливо повернення було помітно в фінансових питаннях, боргах і кредитах, допомоги від інших людей. Могли бути і затримки або зупинка в питаннях щодо цього.

З 14 до 17 бережіть своє здоров’я і нерви, може бути занепад сил. Бережіть свою репутацію, можуть бути розчарування в професії і положенні, розчарування в рідних. Період негативний, слід серйозніше поставитися до професійних і сімейних питань. Вже з 18 по 20 червня можуть бути важливі новини про рідних і кар’єру, теж необхідно серйозніше до них поставитися і не пускати все на самоплив. Можна сказати, що період з 14 по 23 буде новинним для Риб щодо сім’ї і професії, всі важливі переговори або виступу плануйте на 20-23 число, не раніше!

З 17 червня до 23 листопада Ви станете інтровертні, знову, і регресні. Особливо в мріях і ідеалах, бажаннях, фантазіях, ілюзіях, романтику і допомоги іншим.

Великий приплив енергії з 22 по 29 число! Але зросте і агресія, схильність до ризику і азарту, з якими потрібно бути обережніше і стриманіше. Риби навіть стануть скандальніше і сексуальніше в цей час. Бійтеся травм і збереження вагітності.

З 22 червня до 6 липня – час для розумового творчості, пишіть книги і вірші, малюйте.

Ще один любовно-романтичний період буде з 23 по 29 число, особливо з 23 по 26. Час змінити свою любов. А у кого немає любові – працюйте над творчістю. Можна приділити увагу дітям. Якщо хочете то можете розірвати любов в ці дні або припинити творчість, зручний час для легкого позбавлення.

Другий піковий період для Риб буде впливовим для любові, дитячих запитань, творчості. 24 червня, плюс-мінус 4 дня пік, і 10 днів по тому – рекомендую нові старти. Почніть щось творити і заведіть нове хобі, спробуйте завести дитину або обговорити цю тему з партнером. Якщо немає бажання починати, то можна покращувати або оновлювати. Можете закохатися або почати інтригу. Дуже веселий і енергійний час.

Самий агресивний і небезпечний час з 30 червня по 6 липня (може бути ще два дні), загальні вказівки на агресію і жорстокість, схильність до травм у всього Зодіаку. Для Риб акцент на дружбу, планах на майбутнє, хобі, дітей, інтригах і любові. Можете посваритися з коханими або друзями, дітьми або через плани на майбутнє. Обережніше з вагітністю. Поганий період для скандалів, якщо боїтеся втратити. Якщо ж хочете втратити, то можна і поскандалити. Час дуже сексуально-агресивний.

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Риб

З 1 по 13 (15) червня – багато романтики і кохання, гарний час для справ.

З 1 по 6 червня – непередбачені новини і вчинки у відносинах і фінансах.

З 5 червня по 21 липня – активніше в любові і хобі, азарті і з дітьми, більше енергії у Риб.

З 7 по 22 червня – сімейні новини.

9 червня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – питання сім’ї та професії, вирішуйте на завершення, кульмінації.

З 14 по 23 червня – багато новин і подій репутації і сім’ї, професії, слід бути обережніше і тримати все під контролем.

З 22 по 29 червня – багато енергії.

З 22 червня по 6 липня – інтелектуальна енергія.

З 23 по 29 червня – романтично-любовний період, але хороший і для справ.

24 червня, пік плюс-мінус 4 дня, і 10 днів після – увага хобі, інтриг, азарту, дітям, любові. Нові можливості.

З 30 червня по 6 липня – будьте обережніше.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 31 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,171