Все про вагістність
Все про вагістність

Риби-дитина – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Риби-дитина, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

І знову я серцем з нею –
Дівчинкою минулих днів,
Давньою радістю моєї.
Якщо світ підмісячний сам,
Лише уві сні з’явився нам,
Люди, як не вірити снам?

Як відомо, більшість дітей знаходять у капусті. Або приносять лелеки. Але тільки не немовляти-Рибу. Цей з’явився прямо з казки, спустившись на нашу грішну землю по місячному світлі.

Якщо ви придивитеся до нього уважніше, то побачите, що він надзвичайно схожий на маленького ельфа або фею з мрійливими чарівними очима. Що ж стосується крилець, то вони просто зламалися, поки він до вас добирався.

Незважаючи на ангельський вид вашого немовляти, характер у нього далеко не ангельський. Він завжди зуміє наполягти на своєму, хоч і супроводжуватиме свою рішучість спокусливими усмішками і наївним поглядом на подив прозорих очей.

Якщо ви захочете уявити, на що перетворяться ваші діти через кілька років, раджу зам звернутися до книг «Пітер Пен» або «Аліса в Країні Чудес». І той, і інший персонаж найкращим чином відповідають вашим власним дітям, і не дивно, що саме ці твори часто стають їх настільними книгами, а персонажі – улюбленими героями.

Найбільше на світі ці діти люблять казки; вони будуть змушувати вас грати в них все життя, якщо ви чогось хочете від них добитися. Іншим дітям достатньо пообіцяти як нагороду зайву порцію десерту або похід в цирк. Цьому ж треба влаштувати цирк, театр і королівський палац у власному будинку. Причому він не задовільниться, якщо ви тільки на словах погодитеся грати роль Королеви або Кота в чоботях. Ви повинні виглядати точно так само, як вищезгадані персонажі, іншими словами, надіти чоботи з ботфортами (якщо їх у вас немає, доведеться роздобути) і причепити до поясу шпагу, або напнути перуку з короною і надіти сукню зі шлейфом. Тільки тоді ваша дитина дозволить себе на що-небудь умовити.

Коли Риби трохи підростуть, вам доведеться витратити багато часу, щоб привчити його до порядку із визначеним розкладом. (Всі ці речі його таємні вороги.)

Саме Риби належать до тих нестерпних дітей, які воліють спати вдень і грати ночами, хоча це заподіює оточуючим масу незручностей. Малюки-Риби здатні навіть переконати батьків, що читати, незважаючи на пізню годину, куди приємніше.

Діти-Риби ростуть боязкими і невпевненими, вимагають маси уваги і турбот. Чимало зусиль доведеться докласти, перш ніж вони усвідомлюють свої унікальні природні здібності.

У школі у Риб буде багато неприємностей через їх нездатності засвоїти ті правила, яким інші діти підкоряються без всяких видимих зусиль.

Зате хлопчики і дівчатка-Риби надзвичайно артистичні і музичні. Вони добре танцюють, малюють, люблять поезію і казки.

Діти-Риби не підкоряються чужим правилам, а люблять встановлювати (для себе) свої власні. Якщо їм намагаються в цьому перешкодити, вони ударяються в сльози. Риби воліють суспільство дорослих дитячим компаніям.

Риб часто звинувачують у брехні. Але насправді це не брехня, а надто багата уява, в силу якої вони часто розповідають небилиці. У таких випадках слід переключити дитину на написання віршів або казок, придумування мальованих картинок. Хтозна, може, це з часом стане справою його життя.

Риби дуже ніжні, душевно ранимі, чутливі і мало пристосовані для життя в цьому величезному і жорстокому світі. Тому від батьків потрібно багато терпіння, такту, мудрості і витримки, щоб навчити дитину співвідносити свої мрії і надії з суворою дійсністю. І якщо ви навчите його бути стійким і хоробрим і плисти проти течії, він одного разу обдарує світ одним зі своїх дивовижних прозрінь.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,336