Все про вагістність
Все про вагістність

Риби-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Риби-чоловік, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Ми так подібні, на хлопят.
Що спати лягати не хотять

Хоча Шекспір був Тельцем, він, безсумнівно, залишивши ці рядки для науки тим, хто хоче пов’язати своє життя з Рибами:
У справах, людей, буває мить припливу,
Вона мчить їх на щастя, якщо не упущений
А інакше все плавання їхнього життя
Проходить серед мілин і негараздів.

Пам’ятайте ці мудрі слова, коли ви без оглядки хочете пірнути слідом за вашою Рибою в морську безодню.

Якщо ваша Риба належить до тієї породи, яка знає, коли гряде приплив, і пірнає в саму високу хвилю, – ваше щастя. Швидше за все попереду вас чекають слава і багатство.

Але якщо, раптом, вона не в змозі передбачити час припливу, то цілком може пірнути в той момент, коли вже почався відплив, і ви будете змушені все життя плескатися на мілководді.

Чоловік-Риба може стати всім і нічим. Все залежить від того, наскільки він рішучий і завбачливий, Риб не можна назвати істотами слабкими. Просто деякі з них занадто довго віддаються мріям і упускають свої шанси в житті. Скажімо, якщо до двадцяти п’яти років він все ще перебуває в сумнівах, в яку хвилю слід пірнати, справа ваша, скажу відверто, майже безнадійна, Звичайно, він може зважитися зробити відповідальний крок і в тридцять п’ять років, але шансів у нього буде набагато менше . Говорячи це, я маю на увазі шанси на ваше спільне життя. Сам він у будь-якому випадку буде щасливий. Все, що йому потрібно, – це окраєць хліба та глечик вина. На такій дієті можна з успіхом продовжувати віддаватися мріям. Однак утримувати дружину та ще з дітьми з подібним доходом вельми проблематично. З таким типом чоловіка у вас два виходи: або бути багатою спадкоємицею, або працювати на двох роботах – для себе і для нього.

Правда, при цьому ви з вашою Рибою будете незмінно щасливі з чисто емоційної сторони. Але на одних емоціях, як відомо, далеко не заїдеш. Єдиний розумний в цьому випадку вихід – розлучитися з Рибою. Зрештою навіть розрив краще життя, витраченого в безплідних мріях про майбутнє.

А тепер поговоримо про інших Риб, тих, які встигли вчасно глибоко пірнути. Цей тип можна вважати знахідкою для будь-якої жінки. Адже у вас завжди є надія, що ваш чоловік виявиться Альбертом Ейнштейном або Джорджем Вашингтоном. У першому випадку він може частенько працювати і в недільні дні, а в другому, повертаючись додому, продовжувати обговорювати з вами проблеми високої політики, але, як відомо, людей без недоліків не буває. А ці недоліки аж ніяк не найгірші, адже незважаючи на них він обдарує вас славою і багатством, а може, і тим, і іншим. Чоловік-Риба повністю позбавлений яких би то не було забобонів. Він завжди здатний прийняти сторону будь-якої людини і ніколи нікого не засудить. Чудова якість, особливо, якщо тією людиною, яку він завжди зрозуміє, виявиться ваша мати.

Друзі Риб часто відкривають йому свої таємниці, часом досить неприємні і навіть шокуючі. Але Риба надійно зберігає секрети (звичайно, якщо його про це попросять). Правда, випадково, якщо його про це не попередили, Риба може і проговоритися з тієї простої причини, що не підозрює, що подібною інформацією можна скористатися зі злого наміру.

Риби настільки чутливі до справ і проблем оточуючих, що вам слід дещо захищати його від надокучливих друзів і сусідів з чистого до нього співчуття. Перш ніж поплакатися в жилет Рибі, подумайте про те, що він прийме ваші прикрощі так близько до серця, ніби вони його власні. Щоб прийти до тями від емоційного перенапруження, Рибам потрібно самотність і тривалий відпочинок.

Риб дуже легко образити. Пам’ятайте про це постійно.

Багато Риби проявляють інтерес до всього незвичайного: йоги, дзенбуддізму, астрології, хіромантії, теорії переродження і іншим окультних наук. З них виходять непогані медіуми. Володіючи даром бачити людей наскрізь, Риби рідко обманюються щодо справжніх намірів людей. Вам ні за що не вдасться обдурити Рибу.

Натомість самі вони іноді люблять присочи нити (так само, як і Близнюки), Правда, обман цей абсолютно нешкідливий. Наприклад, він ходив за сигаретами, а може повідомити вам, що ходив а хімчистку. Навіщо він це робить? Він і сам не знає, просто йому приємно мати свої маленькі таємниці, з ними він відчуває себе набагато впевненіше. І якщо на вас це ніяк не відбивається, чому б йому це не дозволити?

Риби майже не ревниві, але навіть якщо і ревнують, то відмінно це приховують (пам’ятаєте їх дивовижні акторські здібності?). Ваші власні ревнощі потрібно також заховати глибше, а якщо ви за вдачею власниця, то краще не обзаводитися чоловіком-Рибою. Адже Риби так співчутливі до всіх, що вам не вдасться, скільки б не старалися, змусити його не помічати іншу половину людства.

Коли ними опановує похмурий настрій, постарайтеся (відкинувши убік всі домашні справи) його розважити. З цією метою найкраще запросити його в театр або на виставку. Там, серед дорогих його серцю полотен або улюблених акторів, він знову прокинуться духом.

Батько-Риба для дітей просто подарунок. З ким ще вони зможуть грати в Хлопчика-Пальчика або Вовк і семеро козенят? У кого ще зможуть навчитися стояти на голові або розгадувати долю по лініях руки? Повірте моєму слову, кращих батьків в природі не існує.

З усіх знаків Зодіаку Риби самі розсіяні і незібрані. Але не варто цього боятися. Вас же не лякає вид незібраної валізи з розкладеними навколо речами. Ваше завдання в таких випадках – зібрати, скласти речі і міцно застебнути валізу. Так і з Рибами. Допоможіть йому зібратися і тугіше затягніть ремені, тоді і він послужить вам вірою і правдою на всьому вашому життєвому шляху.

Подаруйте йому мрію на сніданок, дотепний жарт на обід і Шопена на вечерю, а він подарує вам цілий світ, причому не тільки той, який є, але і той, що був давно, і той, що буде завтра.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,157