Все про вагістність
Все про вагістність

Раптова зміна в реальності – гумористичний гороскоп


Бах! У Всесвіті стався якийсь вибух, зсув, збій в матриці – і ти зникаєш зі своєї уютненькой квартири з не менш уютненького дивана прямо при перегляді чергової серії «Секретних матеріалів» і опиняєшся посеред площі якогось незнайомого міста. Благо, від перегляду «X-files» у тебе мороз по шкірі і ти не встиг по-домашньому роздягнутися, інакше доля застала б тебе зненацька в сімейних трусах. Втім, це тебе мало втішає – грошей-то, документів та інших речей, які зуміли б полегшити перебування в чужій країні, у тебе, природно, немає. Ну і що ти будеш робити?!

Та вже … Ситуація зійшла зі сторінок нетлінного роману Булгакова «Майстер і Маргарита»: «Благаю, скажіть, як називається це місто?!» – «Ну, Ялта …»

Ну тож, давайте глянемо, як знаки Зодіаку реагують на раптові зміни.

Овен

humorous-cartoon-horoscope-signs-oven Подивившись на навколишній краєвид очманілими очима, Овен прийде до висновку, що зійшов з розуму або, в крайньому разі, – відбулося розрідження мозку від занадто частого перегляду телевізора. Посилено пригадуючи, що він не пив, нічого зайвого не курив і не споживав, Овен вирішить, що ранок вечора мудріший, що десять годин здорового сну розвіють всю цю нісенітницю, і прямо почапить на найближчоъ лавочку спати. Звідки Овну знати, що світло променів ранкового сонця не вирішить усіх його проблем?

Телець

humorous-cartoon-horoscope-signs-kozerig Переконавшись, що відбувається, – не сон, що залишився на улюбленому дивані десь далеко, і що грошей ні гроша, Телець вирішить, що навіть якщо він і звихнувся, то проти реальності не попреш і треба виживати. Насамперед необхідно дістати грошей. Когось пограбувати? Ні, Телець гроші отримає чесною працею. Тут ящики допоможе розвантажити – на квиток на автобус накопити, там підлогу підмете – дивись, і до дому майже добрався …

Близнюки

humorous-cartoon-horoscope-signs-blyzhyky Близнюки кинуться до першого ліпшого перехожого з масою питань, першим з яких, природно, буде не «скільки зараз часу?». Близнюку сильно пощастить, якщо ті, до кого він звернеться, не приймуть його за шизики і не вдадуться до допомоги правоохоронних органів. Подальша доля Близнюка буде залежати від його дару спілкування. Благо, Близнюку цього не позичати, і, швидше за все, знайшовши за день перебування в чужій країні цілий вагон друзів, Блізняга і дах знайде, і їжу, і запрошення погостювати довше. А якщо раптом Близнюки занудьгують за своїм диваном (що навряд чи, адже нові враження куди цікавіше!), Дістатися автостопом не складе взагалі ніяких проблем. А може, зібравши цілу компанію новопридбаних друзів, Близнюки разом з ними вирушать на батьківщину показувати рідні пенати.

Рак

humorous-cartoon-horoscope-signs-rak Прикинувши стан справ, Рак звернеться до якої-небудь приходящої повз симпатичній дівчині (або юнака, якщо це Ракочка). Він скаже, що він з майбутнього, що не зійшов з розуму, що він, як і Аліса, яка повернулася за мієлофоном, шукає щось важливе, але відбулися збої в системі і його винесло невідомо куди, а машина часу перебуває в такому-то місті на такій-то вулиці (тут Рак назве свій справжній адресу). Хлопець попросить допомоги і заступництва сього прекрасного створення, і прекрасне створіння буде просто не в силах відмовити такому чарівному створінню, як Рак. Але тут існує небезпека, що вони один в одного закохаються, і Рак надовго, якщо не назавжди, забуде про свій рідний диван …

Лев

humorous-cartoon-horoscope-signs-lev Так, чудово – у нас немає грошей, немає і документів … – ще краще. Життєвий оптимізм кота Матроскіна «Мої документи – вуса і хвіст!» Не підійде Льву, хоч він і далекий родич Матроскіна. І на гостру необхідність в грошах ж не відмажешься фразою «Мої роки – моє багатство», коли, до того ж, і багатство-то це невелике. Доведеться Льву думати і діяти. З цим проблем не виникне, оскільки майже всі представники даного знаку активно добиваються поставлених цілей. Додому Лев добереться, можеш не сумніватися. А ось передбачити, яким чином йому вдасться це зробити, неможливо – Леви надто непередбачувані.

Діва

humorous-cartoon-horoscope-signs-deva Усе ще не бажаючи вірити власним очам, Діва активно візьметься себе щипати, однак, крім синців, ніякого результату вона не досягне. Кидатися до перехожих з тупим питанням: «І де це я?» Діва не стане, їй вистачить терпіння і витримки піти іншим шляхом. Пpи зіткненні з табличкою з написом типу «Харківська обласна поліклініка № 31» і їжаку стане зрозуміло, де він знаходиться. А вже вибратися звідти Діві не складе великої праці. Звичайно, за умови, що її свідомість змириться з думкою, що це не божевілля, а реальність.

Терези

humorous-cartoon-horoscope-signs-terezy Побачивши навколо себе незнайоме місто, непривітливі обличчя перехожих і автомобілі, які проносяться повз них, Терези потай зрадіють, що переглядали «Секретні матеріали», а не яку-небудь «Мумію» – вже краще міряти кроками невідому площу, ніж виявитися обличчям до обличчя з померлим жерцем часів розквіту Єгипту. Однак, де б представники цього знаку Зодіаку не опинилися, голодні Терези – злі Терези! А вдома на плиті – пампушки. Тому Ваги швиденько переключаться на тему: «Як дістатися додому до того, як пампушки з’їдять».

Скорпіон

humorous-cartoon-horoscope-signs-skorpion Скорпіон у глибині душі давно мріяв, щоб з ним сталося щось подібне. Спочатку він буде перебувати в ейфоричному стані духу, усвідомлюючи, що потрапив в чорну діру, Бермудський трикутник, тимчасові ворота і т.д. Скорпіон вірить, що існують такі речі, як телепатія, телепортація і телекінез, тому не буде думати, що злетів з котушок, а просто почне вивчати простір, в якому опинився, радіючи наданої можливості. Скорпіон із захватом пройдеться вулицями незнайомого міста, з диким захопленням вдивляючись у морди перехожих у пошуках сліду вселенської таємниці на їхніх обличчях і десь підсвідомо жалкуючи, що його не занесло взагалі на іншу планету.

Стрілець

humorous-cartoon-horoscope-signs-strilec Містичні пригоди не виб’ють з Стрільця його природного оптимізму і віри в свої сили. Як справжній авантюрист, він обере для себе екзотичний спосіб повернення додому. Він сховається у вагоні вантажного потягу, який тримає курс у потрібному напрямі, або забереться у вантажівку далекобійника. Якщо доля виявилася немилостива і Стрільця занесло не туди, куди треба, а в якій-небудь Баден-Баден, цей люблячий пригоди знак знайде спосіб проникнути хоч в літаючу тарілку, але до улюбленого дивана добереться.

Козеріг

humorous-cartoon-horoscope-signs-kozerig У перші десять хвилин Козеріг буде перебувати в абсолютно обалдівшому стані. Коли шок пройде, він зрозуміє, що потрібно щось робити. Козеpіг реально подивиться на речі, зважить всі «за» і «проти», прикине ситуацію … Для початку шляхом психоаналізу і дедуктивної логіки вирахує, на якій планеті, в якій країні і в якому часі знаходиться, і далі буде діяти, виходячи з з’ясованою інформації . Але ніяк не навмання!

Водолій

humorous-cartoon-horoscope-signs-vodolij Водолій, все ще перебуваючи під враженням «Секретних матеріалів», особливо-то і не здивується, раптово виявивши себе не на улюбленому дивані, а в дивному місті, де бродять дивні люди і дивно поглядають на нього. Він присяде на найближчу лавочку і буде чекати, будучи абсолютно впевненим у тому, що зараз до нього на стрілку заявляться Малдер і Скаллі власною персоною і розкажуть, що він виявився жертвою просторово – тимчасового експерименту якогось божевільного вченого, що справи зовсім погані, але агенти FBI неодмінно допоможуть повернутися на рідний диван до ящика.

Риби

humorous-cartoon-horoscope-signs-ryby Містичні Риби неабияк поламають голову над тим, як же їм вдалося телепортуватися, і спробують провести процес у зворотному напрямку, закликаючи на допомогу всю свою уяву і пізнання окультного. Думка про те, щоб як-небудь більш реальними методами, типу автостопу, дістатися до рідного дому, Рибам прийде в голову в останню чергу.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,203