Все про вагістність
Все про вагістність

Рак-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Рак-жінка, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)
Рак-жінка

… Ехо замовкло, світло збляк.
Зимовий вітер так закляк.
…………………….
І знову я серцем, з нею
Дівчинкою минулих днів.
Давньою радістю моєю

На початку вашого знайомства ви будете дивуватися, хто вона: ніжна, ласкава дівчинка чи дике, недовірливе звірятко. Але навіть проживши з нею багато років, ви так і не отримаєте відповіді на це питання. Швидше за все в ній є і те, і інше, а ще трохи навіженки, багато меланхолії і море уяви.

Найкраще проникнути в суть натури вашої коханої-Рака допоможе прогулянка під місяцем по берегу річок чи моря. У місячному світлі проявляться всі її найкращі якості. Вона здасться вам інопланетянкою, випромінюючої не земне, чарівне сяйво, а голос її знайде неймовірну музикальність. Запевняю вас, ви будете зачаровані.

Але при всій своїй романтичності жінка-Рак надзвичайно практична. Перегортаючи книги в її домашній бібліотеці, ви можете натрапити на конверти з грошима або просто купюри, закладені між книжковими сторінками. У затишних місцях вона ховає коробочки, наповнені монетами. Гроші – улюблена тема її розмов, і жодна інша жінка не буде проявляти стільки уваги до вашого банківського рахунку. Але не думайте, що вона цікавиться цим, як більшість жінок, щоб витрачати ваш статок на вбрання і коштовності. Якраз це найменше її хвилює. Навпаки, вона буде робити все від неї залежне, щоб примножувати ваше багатство, допомагаючи не тільки порадами, а й реальними справами.

Жінки-Раки зустрічаються двох типів: одні – м’які, жіночні, трепетні і скромні, інші надзвичайно прилипливі. Якщо ви вже сильно захоплені, то навряд чи це буде для вас щось означати. Але якщо ви тільки познайомилися і ще не визначили свого ставлення до жінки, подібна настирливість може вас відштовхнути. Правда, для жінок такого типу ваше ставлення не має особливого значення: якщо вона у вас вчепилася, вважайте, що це назавжди. Вирватися з її клешень ви зможете лише з втратою – здоров’я і добробуту. На щастя, подібний тип зустрічається не так вже часто.

Зупинивши свій вибір на жінці-Раку, пам’ятайте про деякі її особливості, для того, щоб ваше сімейне життя протікало гладко. Їх три: її не можна критикувати, висміювати і відкидати. Слід також з повагою ставитися до її батьків, особливо матері. У присутності своєї дружини ні в якому разі не розповідайте поширених анекдотів про тещ – це смертельна образа. Ніколи не читайте старих щоденників дружини. У Рака завжди бувають секрети, якими вона не бажає ділитися з оточуючими.

Жінка-Рак часто схильна до усіляких страхів і сумнівів: вона, мовляв, не така красива, не так молода, не надто хороша для вас і т. д. Її потрібно постійно переконувати в протилежному. Вона може по двадцять разів на день слухати від вас, яка вона хороша (краще всіх) і як ви її любите.

Дружині-Раку може раптом прийти в голову думка про те, що вона погана кулінарка, хоча насправді в умінні готувати вона не поступиться кращому паризькому кухареві. Кухня для дружини-Рака – найулюбленіше (після дитячої) місце в будинку. Чоловіки (особливо з традиційними поглядами на життя), звичайно ж, гідно оцінять цю чудову якість.

Жінка-Рак незвично емоційна, тому якщо ви не відчуваєте до неї серйозних почуттів, краще пошукайте собі іншу партнерку. Не заводьте з нею легкого флірту – це може так боляче ранити її чутливе серце, що вона довго не зуміє оговтатися від отриманої травми. Зате, відчувши вашу щиру зацікавленість, вона відповість вам вічною відданістю. Правда, від вас зажадає того ж. Рак по натурі власник, і якщо вже вона вважає щось своїм, то ні за що його не віддасть.

Серед друзів Рак не дуже виділяється. Вона рідко буває душею компанії, воліючи зберігати почуття для своїх близьких, для сім’ї. Жінка-Рак чутлива образлива і, мабуть, зайве сльозлива. Зустрічаючись з нею, намагайтеся не зачепити її почуттів, а на випадок, якщо це сталося, майте при собі пару чистих носових хусток, щоб витерти їй сльози.

Жінку-Рака не можна назвати скаредною, але вона надзвичайно бережливо. Серед її речей маса таких, якими вона не користувалася років десять – п’ятнадцять, а то й усі двадцять. Але спробуйте їй про це сказати – виявиться, що все це їй страшно потрібно, якщо не зараз, то потім. З особливим благоговінням ставиться вона до речей, що дісталися їй від предків, не тільки ближніх, але і далеких – прабабусь, прапрадідусів і т. л. Ці скарби вона береже пуще власного ока.

У життєвих справах жінку-Рака не назвеш бійцем. Якщо щось йде не так, як їй хочеться, вона нишком поплаче і буде терпляче чекати, поки все само собою владнається. Терплячість – одна з її переваг. Коли ви відчуєте, що ваша дружина-Рак замикається в собі, постарайтеся відвернути її від тяжких думок, говорить їй про свою любов. Рак цінує увагу, ласку, турботу. Іноді вона навмисне робить сумний вигляд і може навіть поплакати, щоб ви її заспокоїли і приголубили.

Заради своїх улюблених жінка-Рак здатна на усілякі жертви. У хвилини небезпеки для близьких вона здійснює такі героїчні вчинки, про які в інший час і помислити боїться. У важку хвилину вона ніколи не відступить і буде для вас справжньою підтримкою.

Своїх дітей мати-Рак пестить, плекає, втішає і всіляко підтримує. Вона зразкова мати, недарма сузір’я Рака управляє материнством.

Ставши матір’ю, жінка-Рак так віддається дітям, що вам здається, ніби ви відійшли для неї на задній план. Але незабаром рівновага відновлюється, і всі отримують рівну частку тепла та уваги.

У своїй непомірній любові до чад матері-Раки так ними опікуються, що ті від подібного надлишку любові виростають егоїстами. Покинувши рідне гніздо, такі діти переносять життєві негаразди набагато важче інших і часто воліють не долати труднощі, а сховатися від них під крильцем матері. Матері-Раки дуже ревниво ставляться до своїх дітей, подовгу не випускають їх зі своїх обіймів і вважають обранця або обраницю своїх сина чи дочки негідними їх. Чи треба додавати, що така власницька любов не приносить дітям щастя. Але, на жаль, з цим важко щось вдіяти. Адже Рак всю душу віддає чоловікові й дітям і, природно, розраховує на відповідну любов.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,318