Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – риси характеру. М. Бомбушкар


Рак - риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Рак – риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Рак має складну індивідуальність. Вони дуже емоційні люди, дуже чутливі, дуже образливі, що володіють хорошою пам’яттю, які пам’ятають довгі роки погане і хороше, примхливі. При цьому вони дуже потайливі, не показують свої почуття та емоції. Ви ніколи не дізнаєтеся Рака за 1 день, для того щоб йому відкритися потрібно час, щоб показати себе. Рак дуже чутлива натура, хоча може цього і не показувати. Тільки при близькому знайомстві з ним, дружбі, Ви виявите які вони насправді. Що за цією бравадою, суворістю ховається. Якщо він вважатиме Вас другом – це назавжди, не варто його відштовхувати, його образа на Вас буде тривати до кінця часів. Раки консервативні, на відміну від інших водних знаків – найбільш консервативні, люблячі минуле, старі традиції і правила. Хоча, на закони Раку наплювати, але сімейні традиції, а так само традиції його кола (друзів, роботи) він зберігає і шанує. Сім’я – це головне для Рака, жінка Рак завжди буде любити свого батька і вважати його ідеалом, а чоловік Рак – мати. Ви помітите, що і жінки і чоловіки цього знаку дуже м’які натури, ненависники протистояння. Але якщо образити їх рідних і близьких! О, їх клешні дуже сильні! Раки, найчастіше, домосіди, не люблять великі компанії, вважають за краще бути в своєму колі. Добре готують, люблять порядок вдома і чистоту. Дуже люблять свій будинок і рідних, але до батьківщини ставляться прохолодно, можуть порушувати громадські порядки, на відміну від Козеріга, який шанує букву закону. Як і всі водні знаки – Рак має інтуїцією, і використовує її для прийняття рішень, а не факти й аналіз. Спочатку Вам може здатися, що Рак не любить спілкування, але насправді вони дуже балакучі особистості, просто їм важко відкриватися і спілкуватися з незнайомими людьми. У них приставучий характер, на відміну від Скорпіона – давить якщо йому щось потрібно, Рак буде сидіти і чекати, чекати, чекати… Не люблять мати багато друзів, це викликано тим, що Рак дуже близько бере до серця відносини, починає довіряти друзям, любити своїх друзів. А нові друзі завжди несуть загрозу, бути кинутим, зради, образи. Старий друг – краще нових двох – девіз Раків. Але давайте подивимося на їхні риси характеру.

Позитивні риси

Уява
Як і у Риб, у Раків чудова, сильна, розбурхуюча уява. Вони можуть направляти її у творчість і створювати прекрасні речі, а можуть використовувати в зло, накручуючи себе. Серед цього знака дуже багато письменників, музикантів і художників.

Інтуїція
Інтуїція – їх головна зброя, завдяки їй вони приймають рішення, не дивлячись на слова і факти які надають інші. Шосте відчуття – воно керуватиме вибором Рака, а не логіка. Так що, слід мати це на увазі, коли будете спілкуватися або намагатися помиритися з Раком.

Вірність
Завдяки їх чутливості, не любові до нових відносин і зв’язків, Раки дуже вірні друзі. Рідко коли у Рака буває багато друзів, але та група людей – його справжні, справжні, улюблені друзі. Заради яких він готовий піти на багато чого, як мінімум порушити закон! Але на відміну від Риб, навряд чи, він буде жертвувати останньою сорочкою. Вони рідко очікують багато у відповідь на їх вірність, не вимогливі.

Любов
Любов – біль, любов – неземне щастя. Все залежить від «стану» любові для Рака. Але любов вкрай важлива для нього. Раки люблять дітей, маму, тата, чоловіка \ дружину, друзів. Так вони люблять і друзів, платонічною любов’ю. Іноді ця любов переростає у щось більше. Все залежить від Вас, на жаль, але Ракам потрібно задати «форму» відносин, щоб розвивати їх – любовні, дружні, товариські. Якщо Ви самі не скажете «Давай дружити» або «Давай бути разом» – Рак навряд чи перший скаже це, хоча можна і не говорити їм, а вести себе так, а інше зробить їх інтуїція. Але не варто чекати від них перший крок, особливо якщо Ви тільки недавно познайомилися, будь то хлопець чи дівчина Рак. Вони дуже прив’язуються до тих, кого люблять. Навіть через роки, почуття, можуть жити у них в підсвідомості. Так що остерігайтеся їх «колишніх» ! Секс так само дуже важливий для Рака, але це стаття про характер, а не про сексуальні уподобання…

Емоційність
При першому знайомстві Ви можете подумати, що Рак – це злий, закрита в собі людина, не відчуває емоції, не люблячий нікого і дуже їдкий. Але насправді вони дуже емоційні особистості. Просто вони вміють приховувати свої емоції, і люблять приховувати їх від незнайомців і тих до кого погано ставляться. Вони тільки здаються холодними і відстороненими, але насправді вони стежать за Вами! Вони дуже співчуваючі люди, чутливі, турботливі. Емпати. Хочу дати Вам одну пораду. Якщо Ви сперечаєтеся з Раком і він висловлює свої емоції відкрито і бурхливо – це дуже добре, значить він ще «з Вами». І якщо Ви сперечаєтеся з Раком, але той нічого не показує, жодної емоції, жодної зморшки на обличчі – це ще нічого не означає! Він може «кипіти» всередині, але не показувати це Вам, щоб Ви не подумали, що йому боляче. Якщо ж Ви давно з ним, тоді Ви знаєте, як емоційний він буває, особливо часом….

Захист – закритість – скритність
Раки інтроверти, флегматики, не люблять публіку. Не люблять чужих, погано йдуть на контакт. Люблять свій маленький світ – друзів, рідних, близьких і коханих. По-цьому вони дуже закриті, приховують свої достоїнства, емоції, думки, почуття від інших. Рак клієнт для психолога – це дуже важкий випадок, коли кожне слово потрібно «витягувати» з нього. Вони підозрілі, але не настільки сильно як Скорпіон, люто захищають свій особистий простір – чужим краще не заходити до них у будинок. Майно – ніколи не беріть у Рака щось без дозовлу. Інтереси – їх ідеї – це їхні ідеї, які можуть бути доступні тільки близьким. Відносини – не здумайте кривдити їх близьких, за себе Рак може і не полізти на танка, але за близьких!

Негативні риси

Похмурість і мінливість настрою, буркотливість
Раки дуже примхливі, у них часті перепади настрою, від хорошого до поганого. Настрій може навіть змінюватися саме по собі! Хоча частіше воно залежить від погоди, фаз місяця та оточення. Рак у поганому настрої любить звинувачувати інших. Вимагати від інших більше, ніж заслужив. А ще часто Раки просто не задоволені, в якійсь мірі вони максималісти, і постійно хочуть більшого. Навіть якщо для отримання більшого і потрібно порушувати правила – це їх не лякає, і вони їх порушать. Раки люблять понить, що у них все не те і все не так, навіть якщо у інших справи і значно гірше – Рак буде себе почувати все одно самим скривдженим. Він з тих, кому завжди поклали в тарілку менше м’яса.

Песимізм
Якщо Сонце вставало в минулому, в перебігу всього життя – завтра воно може і не встати, так думають Раки. Вони енергійні люди (особливо вдома, можуть по 4 рази на рік переклеювати шпалери), але їх легко вибити з колії будь-яким провалом чи невдачею. З самої маленької проблеми вони, завдяки уяві, можуть роздути таке… Депресії і напади песимізму – їхні друзі, що ріднить їх певною мірою з Козерігом. Люблять копити на чорний день.

Чіпкість
Спочатку я хотіла написати «приставучість», але потім подумала, що чіпкість більше підійде. Одна з рис Рака, цих людей можна порівняти з фанатами зірок. Фанат, ймовірно десь глибоко – глибоко, може, розуміти, що йому ніколи не бути з супер-зіркою, але все одно продовжує щодня приходити до її будинку, їздити за нею на всі концерти – не відпускати її. Так і Рак – буде терпіти скандали, з невідповідним чоловіком або дружиною, до кінця. І це була б гарна риса характеру, якби не схильність Раків триматися за погане.

Гіперчутливість і образливість
Їх емоційна сторона, їх емоції – Раки дуже чутливі люди, їх легко образити. Але вони і дуже довго пам’ятають образи, важко загладити перед ними провину. Навіть через пару років, вони можуть Вам нагадати про подію з минулого. Їх гіперчутливість може зіграти їм погану службу, найменший скандал може розростися до бійки і розставання. При цьому Раку буде дуже-дуже боляче, але він може не показувати свої почуття «ново – створеному ворогу», який може бути тільки в їх фантазії. Важко миритися з ним, їм важко прощати, і не можливо забувати все, що викликало у них емоції. Рак пам’ятає образу, відчуває біль від неї, кожен раз згадуючи про неї. Вони самі собі кати.

Підозрілість
Раки, при всій їх інтуїції, вкрай підозрілі. Дуже часто сумніваються в інших, не довіряють чужим. У них присутній страх, що в кожному під’їзді сидить маніяк, кожен попутник – це утікаючий бандит, кожен день щось може погане статися. Раки особливо підозрілі по відношенню до погано знайомим людей, вважають, що ті бажають зрадити їх. І все було б нічого, якби це трималося всередині. Але, Рак начитає перевіряти і перевіряти! Сам створювати ситуації, які повинні довести Раку про істинність, чесності, щирості вчинків інших. Ці перевірки, на жаль, часто можуть призводити до поганого кінця. Раки не розуміють, що вода і камінь точить. І провокування, може….

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 17.02.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 112 T. 0,185