Все про вагістність
Все про вагістність

Рак-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Рак-чоловік, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Буває, виловлю у ставку
Коробочку цукерок.
А то – серед пагорбів знайду
Колеса, для карет.
Шляхів чимало в світі є
Щоб як-небудь прожити,
А мені дозвольте в вашу честь
Стаканчик пропустити.

Ця людина не з тих, хто готовий відкрити свою душу першому зустрічному. Навіть його кращі друзі частенько багато чого про нього не знають. Щоб по-справжньому зрозуміти його, вам доведеться з’їсти разом з ним не один пуд солі.

Він може бути легковажним і ненадійним і в той же час чутливим і вірним. Сувора складка на лобі може розгладитися без жодної видимої причини, і тоді обличчя освітить сяюча посмішка. Буркотливий і незадоволений тон змінюється ласкавими інтонаціями, але вже за мить переходить в істеричний регіт. Коли йому тоскно, вам захочеться підійти і приголубити його, захистити від усіх негараздів. Якщо він візьметься робити передбачення, ви здивуєтеся точності його передбачення. Рак обережний понад усяку міру, а його меланхолія здатна нагнати зневіру на оточуючих. Будучи в душі романтиком, він разом з тим дивно раціональний і практичний. Коротше, в цій людині поєдналися найрізноманітніші, часом повністю протилежні риси характеру.

Говорячи про чоловіка-Рака, слід пам’ятати, що ці протиріччя викликані зміною фаз Місяця, від якої Рак знаходиться у великій залежності. Зовні він може бути грубий і холодний, однак у його м’якому люблячому серці завжди знайдеться місце жалю і співчуттю. Рак дуже уразливий. У таких випадках він замикається в собі і мовчки перетравлює образу. Вам може здатися, що це надовго – але нітрохи не бувало. Через деякий час він знову з’являється на людях, сяючий, радіючи всьому навколо, і ви радісно кинетесь йому назустріч. На жаль, у Рака-чоловіка бувають дні такої безпросвітної туги, що вам просто не хочеться далі жити. Але поганий настрій швидко проходить, і ось вже печаль змінюється радістю, і ви радієте разом з ним. Звичайно, подібна зміна настроїв може спантеличити кого завгодно, але якщо ви вибрали своїм супутником Рака, вам доведеться до цього звикнути. І ще. Найважчі напади меланхолії трапляються з ним тоді, коли він боїться втратити що-небудь особливо для нього найдорожче – швидше за все вас. Запевніть його, що ви належите йому одному, що любите його безмірно, і він буде щасливий. Слова любові – бальзам для його душі.

Чоловік-Рак непередбачуваний і не завжди послідовний у своїх діях. Уявіть собі, що ви сидите вдвох місячної ночі і він пропонує вам послухати його улюблені вірші. Ви закриваєте очі і, притулившись до його плеча, чекаєте почути любовний сонет, але замість цього чуєте:

В одному краю такий був випадок:
Гуляючи якось раз,
Набрів мудрець на кущ колючий
І видряпав око.
Але був на рідкість він розумний,
І, не сказавши ні слова,
Забрів в іншій чагарник він
І око вцарапав знову.

Весь ваш романтичний настрій як рукою зняло. Вам стане прикро, але ж він всього-на-всього пожартував.

А тепер кілька слів про більш прозовий, але не мене важливий аспект вашого майбутнього життя – грошах. З самого дитинства у чоловіка-Рака до них надзвичайна схильність, якщо не сказати більше. Вашим єдиним суперником в його серці будуть гроші. Рака не можна назвати скупарем, а й тринькати він ніколи не був. Хрускіт купюр і подзвякування монет у гаманці заворожують його не менше, ніж інших органна меса. Але скільки б грошей у нього не було, він ніколи не стане ними хвалитися. Навпаки, він скоріше схильний представлятися бідним родичем. Але не поспішайте його облагодіяти. Швидше за все його рахунок у банку вдвічі, а то і вдесятеро більше вашого.

Прочитавши написане вище, ви, мабуть, турбуватиметеся і навіть вирішите не пов’язувати своє життя з подібним скупердяєм. Благаю вас, не робіть поспішних висновків. За річ високої якості Рак готовий дорого заплатити, тому що дотримується принципу: «Я не такий багатий, щоб купувати дешеві речі». Він відмовиться забігти в кафе, щоб перекусити, зате із задоволенням посидить у дорогому ресторані з відмінною кухнею і прекрасною репутацією; він буде заперечувати проти покупки драпового пальто, зате, не замислюючись, купить вам норкове манто. Мало того, що це красива і дорога річ, вона до того ж і довговічна. Тепер ви переконалися, що він згоден платити, – але лише за речі дорогі, тривалого користування і високої якості. Так що в Раці безумовно є позитивні риси.

Якщо ви знайомі з Раком-художником або музикантом, не думайте, ніби в голові у нього одні піднесені ідеї. Раки дуже артистичні, і якщо вони вибирають подібну кар’єру, то досягають в ній надзвичайних висот. Однак Рак-митець не стане дарувати своїх полотен – він постарається вигідно їх продати, тим більше, що Раки зазвичай професіонали високого класу.

Чоловік-Рак не любить спортивного одягу, воліючи йому строгий діловий костюм, причому неодмінно з дорогого магазину. Навіть у тих, хто відчуває тимчасові (постійних у них не буває) матеріальні труднощі, незмінно відпрасована, накрохмалена сорочка і до блиску начищені туфлі.

А тепер одне з найскладніших питань – сімейні відносини. Дай Бог, щоб ваша свекруха виявилася приємною, жінкою, яка вміє до себе розташовувати. Але навіть якщо це не так, ви, вийшовши заміж за Рака, змушені будете надавати їй всіляку увагу. Рак буде постійно порівнювати вас зі своєю матір’ю, а ваш будинок – з рідною домівкою. Рак по натурі – істота домашня і, звикнувши до тепла, затишку і ласки в дитинстві, буде вимагати того ж від своєї дружини. Вам доведеться хоча б зовні, у присутності свекрухи, задовольнятися роллю другої скрипки, так як перший буде грати вона. Робіть вигляд, ніби вам цікаво, як і що вона готує, як веде будинок, навіть якщо ви впевнені, що робите це краще.

Чоловіки-Раки зазвичай самі непогано готують, особливо вишукані, парадні блюда. Взагалі Рак – істота витончена, що звертає увагу на самі, здавалося б, непомітні дрібниці. Він із задоволенням продемонструє гостям свою колекцію і проявить надзвичайну галантність до осіб жіночої статі. Рак обожнює свій родовід, шанує предків. А ті антикварні штучки, які він від них успадкував, предмет його особливих гордощів – адже в них поєдналися дві пристрасті, які володіють ним: історія та гроші.

Рак пред’являє високі вимоги до майбутньої дружини, тому часом минають роки, перш ніж він знайде свою обраницю. Рак дуже боїться помилитися, так як невдалий шлюб здатний вибити його з колії на довгі роки. Зате якщо вже він обрав собі наречену, то буде звеличувати її до небес і завалювати подарунками. Своєю постійною присутністю поруч з вами він швидко відвадить інших ваших шанувальників, але ви про це не пошкодуєте.

Як батько Рак бездоганний – небагато матерів можуть похвалитися подібною любов’ю і відданістю дітям. Крім того, він володіє безмежним терпінням, щиро зацікавлений у всіх справах, бідах, тривогах і радощах своїх чад. Батьки-Раки пишаються синами і обожнюють дочок. Правда, в перехідному віці, коли у дітей настає деяке відчуження з батьками, можуть виникнути складності. Діти люблять незалежність, а Раки дуже їх опікають. Але врешті-решт розум візьме гору, і батько-Рак знайде розраду в тому, що замість пари дітей у нього з’явиться вдвічі більше онуків. А більше – це завжди краще.

Отже, як же залучить Рака в свої обійми, якщо він не відразу вирішиться зробити вам пропозицію? Існують два способи. Перший: дати йому зрозуміти, що навколо є й інші чоловіки, які мріють зробити вас своєю дружиною, поки він буде роздумувати. Рак навряд чи дозволить собі втратити намічену здобич.

Є і другий, більш «інтелігентний» спосіб. Музика, поезія, квіти, гарний одяг, дорогі (але не занадто різкі) духи, м’якість звернення і ніжність вкупі з прекрасними обідами також допоможуть вам завоювати його серце. Правда, це довгий шлях, зате менш ризикований. Ставши дружиною Рака, не здумайте викидати його старий светр і зношені кросівки, так само як і диплом про відмінне закінчення початкової школи. Все це – його скарби, і їх потрібно пестити і леліяти не менше за нього самого. У відповідь на цю турботу він буде любити вас все життя. А що може бути прекрасніше жінки, яку люблять?

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

  1. 2 коментарі до “Рак-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»”

  2. игор в 23.04.2016 | Відповісти

    чы можлывый брак и сувмистымисть чоловик рак жинка терезы

  3. паша в 23.07.2016 | Відповісти

    Дякую це правда:-)

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 53 T. 0,301