Все про вагістність
Все про вагістність

Про жуликів. Мій скайп і імейл


Буквально на днях, мені написала повідомлення одна дівчина. У повідомленні вона описала ситуацію, що побачила мої дані на одному астрологічному-аматорському форумі, в профілі людини, який представлявся мною.

Після контакту з цією людиною, вона попросила у нього консультацію. Він дав їй імейл і скайп… Консультацію він так і не надав… Просто обдурив. Імейл і скайп були зареєстровані на подібні моєму імені адреси…

Це черговий раз йде обман людей, вже було пару раз таке, про що я писала (перший раз і ще раз). Створювалися липові сервіси, які просто знімали гроші, але нічого не робили.

Але так само, це показало мені те, що потрібно бути більш відкритою, розширити способи зв’язку. Як мінімум, щоб люди знали, що моє, а що не моє.

На моє прохання мені сьогодні зробили імейл – m.bombushkar@goroskop2.com – ця поштова адреса буде як для російської версії сайту, так і для української

.

Але, я не думаю, що буду відповідати з нього на Ваші прохання про допомогу. Як Ви всі знаєте, я часто надаю короткі безкоштовні консультації. А поштових скриньок з часом можна зробити 100.000.000 і тим самим просто обманювати мене. Тим не менш, я буду більше довіряти спілкуванню в соціальній мережі – там складніше зробити «безмірну» кількість профілів!

Мій Skype – m.bombushkar – це мій Скайп!

Але я живу не одна, і у мене велика різниця в часі з Києвом і ще більше з Москвою, так що не сподівайтеся на розмови по «Вашим вечорам», коли у мене вже ніч … І ще БІЛЬШЕ ВАЖЛИВО, Скайп для постійних клієнтів і складних консультацій, дорогих. Друге – в Скайпі я буваю тільки в разі потреби, не варто мене там «чекати».

Ще я хочу додати, що я завжди любила літери, знаки, символи, а не слова і звуки… Все ж, ті що запитують приходять і йдуть, хтось повертається, а хтось йде назавжди. І коли до тебе повертаються через 4-6-8 місяців… Можна забути про людину за цей час і те, про що Ви говорили… Але ось символи – вони залишаються назавжди. Прошу мене зрозуміти правильно!

Тут всі контакти М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,300