Все про вагістність
Все про вагістність

Про що говорять родимки?


Ми часто не надаємо значення меленьким і не тільки отметінкам на тілі – родимок, які часто можуть вважатися знаком, який нам дає наша доля. Кожна родимка, яка вже є у нас на тілі або з’являється в процесі життя, про щось говорить, показує, чого слід чекати згодом і чого потрібно побоюватися.

Наприклад, якщо у жінки є над верхньою губою родимка, то вона стає дуже цікавою для чоловіків, зачаровує їх і манить, такі дами мають безліч шанувальників, що саме по собі стає вже небезпекою для неї самої. По-перше, вона здається легковажною (навіть якщо це далеко не так), вона змушена постійно доводити, що серйозна і розважлива. Їй часто доводиться розвівати міф про легкодоступності. По-друге, домагатися таку жінку потрібно довго, тільки проблема в тому, що вона часто привертає увагу зовсім не тих чоловіків, які їй потрібні.

Родимка біля перенісся або у брів – це показник проникливості і мудрості. Власникам такого подарунка долі щастить у житті, вони домагаються багато чого. Тільки й падають вони досить часто, і удари ці хворі. Головне для таких людей – не перегинати палицю.

Родимка на животі говорить про особливий вплив на цю людину всяких негативних факторів, вони дуже схильні до різних звичками, залежать від бажань. Якщо дитина вже народилася з такими родимками, то варто звернути на це особливу увагу. У таких людей велика ймовірність до появи тяги до алкоголю і наркотиків, все це ускладнюється слабкою нервовою системою і частими страхами. Саме з ними він бореться за допомогою сильнодіючих наркотичних препаратів і випивки. Такі люди часто не можуть зупинитися, що їх згодом губить. Кожна родимка є особливим знаком, який багато про що говорить.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,383