Все про вагістність
Все про вагістність

Помста – Гумористичний гороскоп


Про … Їхня помста страшна …
Ви вже злякалися? Тоді, дочитайте до кінця цей прикольний гороскоп …

Овен
Уявити собі мстивого Овна – справа досить складна. Якщо хто наступає Овнові на хвору мозоль, то Овен, так правило дає кривдникові у вухо без усіляких затримок і передмов.
А це як помста не розглядається, бо є нормальною реакцією здорового організму. Скажу більше, якщо наступ на зазначену мозоль було віртуальним і для дачі у вухо кривдник був недосяжний, Овен через годину запросто може про все забути, а через день вже як ні в чому не бувало з цим кривдником обніматися і цілуватися. Тому, для того, щоб у Овна виникло бажання мстити, його потрібно діставати дуже планомірно і дістати-таки дуже серйозно …
Ну, наприклад, щодня і голосно розповідати про його (її) слабких місцях саме в той момент, коли в безпосередній близькості присутня його (її) пасія. У цьому випадку ви, правда, теж відразу отримаєте у вухо, але якщо у вас вистачить мужності продовжувати в тому ж дусі і далі, то через деякий час Овен вкорениться в думці про те, що вас необхідно винищити. Саме так. Помста Овна завжди радикальна. Він ніколи не зійде до якихось там відповідь дрібних капостей. Овнові потрібно тільки одного – щоб об’єкт помсти перестав існувати (принаймні, в найближчому осяжному просторі). Чого Овен і буде послідовно домагатися:
– Пане, Ви повинні померти.
– А може бути якось інакше? Може бути вас задовольнить ну, хоча б, відсікання руки або, скажімо, вуха? А? Ну, поже-а-алуйста-а-а …
– Ні, пане, ви повинні померти.
Загалом, змусити вас, як мінімум, перейти в іншу організацію (а то й переїхати зі всією сім’єю в інше місто) Овен, що вирішив помститися запросто може. Причому, характерно, що сам Овен вважатиме це не помстою, а самообороною.

Телець
Для того, щоб пробудити мстивість у Тельця, теж взагалі-то потрібно як слід постаратися. Тельці вкорінюються в думці про те, що людина – наволоч тільки після ретельного збору статистичних відомостей на цю тему. Зате мстять вони набагато більш викривлено, ніж Овни.
По всій імовірності, основоположником вендети став саме цей знак (на пару з Скорпіоном). Помста Тельця, як правило, полягає в планомірному і невблаганному перекритті всіх шлюзів і каналів кривднику. А Телець – такий знак, який, з якихось причин, завжди виявляється власником тих самих крантік, якими ці шлюзи і канали перекриваються. Наприклад, в тусовці, Тельці часто є не тільки головними годувальниками, поїльники і прінімальцамі у себе вдома, але і негласними законодавцями мод і смаків.
Це зовсім не означає, що вони такі вже лідери. Ні. Тут справа в іншому. У них просто зазавжди є по будь-якому приводу дуже вагоме і вагоме думку. Тому нових людей і нові смаки вони нікому не нав’язують – вони тільки схвалює чи не схвалює, то, що привносять інші. Так от, якщо ви удостоїтеся помсти Тельця, то будьте готові до того, що Телець буде вас категорично не схвалювати скрізь і всюди, куди тільки зможе дотягнутися. А це означає, що ви, майже напевно «залишитеся без солодкого» і опинитеся в ізоляції.
А якщо хтось спробує за вас вступитися, то Телець «викреслить» і його – і так аж до дванадцятого коліна. Причому, скасування ці санкції майже не підлягають. Для того, щоб знову заслужити довіру і повагу Тельця, вам доведеться стільки каятися і підлабузнюватися, що простіше відразу повіситися.

Близнюки
Ось це – одна з головних виразок Зодіаку. Справа в тому, що більшість близнюків пристрасть як жадає бути великими і шановними, а так їх ніхто не сприймає. Тому, змусити Близнюка запалився жагою помсти дуже легко. Удостоївшись ж помсти Близнюка, ви напевно станете об’єктом найнеймовірніших чуток і пліток, потворно плоских кількостей і неприкритої дезінформації.
Юнаки Близнюки можуть навіть полізти в бійку з переважаючими силами противника (а вони завжди перевершують), але через дві хвилини ці Дон-Кіхот будуть вже хникати в куточку. От якби це була комп’ютерна бійка, в ній би Близнюк зробив кого завгодно. Так що, всерйоз помститися вам Близнюк може тільки якщо ви володієте компом – послати, наприклад, яке-Ніто листа з вірусом – це завжди будь ласка.
При цьому, настрій у більшості Близнюків змінюється набагато швидше, ніж погода. Зібравшись вранці мстити вам до пенсії, до обіду Близнюк вже може пропонувати вам взаємовигідну дільце або ділитися з вами свежепрідуманнимі плітками про новий об’єкт, обраному для помсти.
Втім, якщо ви вирішили, що помсти Близнюків боятися не варто, то ви помилилися. По-перше, люди схильні вірити навіть самим неймовірним чуткам (а потім піди отмойся).
А по-друге, Близнюки мають звичай знати все і про всіх, і тому, пишучи чергову плітку, можуть видати про вас щось справді хворобливе і компрометуюче – самі того не підозрюючи. Взагалі, розуміння того, що володіє інформацією, володіє світом закладено у цих діячів на інстинктивному рівні.

Рак
Найпростіший і розповсюджений спосіб рачьей помсти – піти без шапки в ніч холодну, щоб усім стало погано. Застосовується по будь-якому приводу, а також без приводу – під настрій. До цього ж розряду повний розрив відносин. У рачьем випадку це означає, що Рак узагалі не буде на вас реагувати – ніяк і ніколи, навіть, якщо ви будете тонути у нього на очах.
Причому, ймовірність того, що Рак вас простить (навіть якщо образа була невеликої) вкрай мала. Якщо ж Рака зачепити всерйоз, то наслідки можуть бути найнесподіванішими. Усвідомлюючи свою невелику, в общем-то, силу, Раки навіть для вбивства таргана можуть застосувати важку артилерію (не кажучи вже про помсту більш серйозним супротивникам). Наприклад, втопити у мстивих пориві в найближчому водоймищі чиюсь сумку або спалити цілком і повністю чиї-небудь документи – це було б по-рачачі.
Я вже не кажу про помсту фізичної. Якщо справа дійде до бійки, то – не інакше до із застосуванням чогось на зразок лому, табуретки із залізними ніжками або чого ще в цьому роді … Так що, Рак у гніві страшний. Але взагалі найстрашніше навіть не рачья помста, а рачья образа сама по собі. Це створення буде дивитися на вас з докором своїми великими сльозливість очима, як кинута лісі болонка, і вам буде соромно, соромно, соромно!
А загладити свою провину ви не зможете, і тому совість буде вас душити, душити і душити, поки не задушить до полуобморока.

Лев
Для того, щоб пробудити в Леві спрагу помсти, його потрібно просто всерйоз обдурити. А обдурити Лева – справа нікчемна, варто тільки захотіти. Питання в іншому: навіщо вам це треба. Левова помста, навіть у легкому виконанні, страшна як смерть.
А вже в hard’овом ісполнеіі – і зовсім нищівно (але до нього доходить рідко). Самий нехитрий спосіб левової помсти – це наочна демонстрація того, що ви – цілковите, нічого з себе не представляє нікчемність і навіть гірше. Демонструється це на власному прикладі.
Тобто, Лев публічно показує наскільки він крутіше виглядає, працює і відпочиває, ніж ви. Причому, навіть якщо він ніколи не займався тією справою, якою зайняті ви, заради того, щоб показати ваше нікчемність він умудриться зробити його краще вас. Далі в левиному рейтингу помсти слідують публічні образи та викриття. Тобто, Лев прилюдно розповість вам усе, що про вас думає.
Причому, симпатії оточуючих, природно, будуть на його боці – тому, що ці симпатії завжди на боці Лева. На цьому легка помста закінчується. А жорстка помста Лева не закінчується і не зупиняється ні на чому. Вас можуть переслідувати темні особистості чомусь опинилися раптом найближчими друзями Лева, завалювати – екзаменатори усюди від ГИБДД до інституту, кидати – друзі і знайомі, а також четвертувати і колесувати – вихідці з того світу.
І за всім цим вам буде бачитися жахливий левиний оскал. З часом ви станете немічний шизофреніком і станете бачити левові підступи вже у всіх проявах життя – включаючи засмічення унітазу і скисании молока.

Діва
Чесно кажучи, я погано уявляю собі, що саме потрібно зробити для того, щоб Діва зважилася мстити, але схильність до цього у багатьох представників даного знаку простежується. Причому, мстять Діви, як правило, в особливо збочених формах. От якщо ви дивилися фільм про героїчне Сергії Лазо, спаленому в топці паровоза японцями, то повинні приблизно представляти собі що можна зробити з людиною при відомій частці девской фантазії (а девской – тому, що Японія знаходиться під знаком Діви).
Пам’ятаєте, там, наприклад, була така гарна вазочка з дірочками, призначена для установки голови супротивника. Ідея закачувати в людини через вуха водичку теж хороша. Загалом, чого тільки ні придумаєш, спантеличений питанням всерйоз і по-девскі. Побутова помста Дів не менш тонка, але відрізняється однією забавною особливістю: людина, якій мстять, дізнається про те, що це з ним сталося останнім. Наприклад, оформити вам якісь довгоочікувані документи, допустивши при цьому всього лише одну незначну помилку, що приводить до повторного проходженню вами всіх кіл пекла, цьому передують – буде по-девскі: відразу нічого не зрозуміло, але зате нищівно в підсумку.
Взагалі Діви більше будь-яких інших знаків схильні до помсти методами офіційними і документальними. Тобто, якщо ви образили Діву, а їй є про що заявити на вас в офіційні інстанції – вона майже напевно туди заявить. Відома також девская методика по Обоянь когось і маринування до полусмеріті виключно в цілях глибокого ураженим.

Терези
Терези – знак досить образливий. Однак по справжньому мстити вони не дуже-то вміють. Тут все якось більше схоже на дитячий варіант: ах ти мені так, ну ладненько, а я тобі ось як. Мовляв, віддавай мої іграшки і не писай у мій горщик. При цьому, коли Терези самі вже вважають, що дійшли до меж суворості і підступності, до суб’єкта, на якого спрямована помста тільки починає доходити, що виявляється йому мстять.
До того ж, перекриваючи небудь залежні від них можливості, Терези не рідко і зовсім втрачають контроль над тим, кому збиралися помститися, від чого подальше смертовбивство стає практично не можливим. Ну саме крайнє, на що здатні Терези – це викликати кривдника на словесний двобій, пред’явити йому свої звинувачення і зажадати пояснень. Як правило, пояснень знаходиться вище даху – не всі ж такі чесні, як Терези …
Втім, одна сильна сторона, яку Терези можуть використовувати для помсти – страшною і жахливою – у них все-таки є. Вони можуть, наприклад, майстерно відбити у свого кривдника симпатії якогось цінного для нього людини. Ще можуть зло ворогам просочитися абикуди високо до теплих місць і звідти нахабно показати кривдникові мову, щоб йому стало гірко і заздрісно. Загалом, такі от інтелектуально-підкилимні інтриги … Хороший знак.
Знавав я одного чоловіка, що був (і залишився) Терезами та займався в своїй фірмі такій нелегкій діяльністю, як контакти з усякими «пацанами» і «дахами», так він славився саме тим, що завдяки його діяльності до серйозних розборок там не доходило ні разу, хоча начальник його був мужиком дивно стервозним і бурхливих пристрастей навколо цієї фірми вистачало.

Скорпіон
Цей знак традиційно тримає першість по стервозності. Хоча і не заслужено. Насправді, набагато стервозність його Риби, але цього ніхто не знає. Так от, нормальний Скорпіон відрізняється тим, що йому до всього є діло. Скрізь у нього, чи розумієте, є якісь свої інтереси, все йому потрібно контролювати і тримати на гачку. Відповідно, варто кому-небудь ці його інтереси зачепити, як Скорпіон тут же наливається отрутою і біжить займатися покусательством.
Покусательство Скорпіона буває різним, але відрізняється воно, перш за все, тим, що головною його метою є зовсім не знешкодження супротивника, а нанесення йому як можна більш глибоких моральних (а на худий кінець – і фізичних) травм, з якими б він мучився до кінця своїх тяжких днів.
З цієї ж причини Скорпіони є родоначальниками принципу «бий своїх, щоб чужі боялися» – наносити глибокі, що кровоточать і не затягується рани своїм, бачте, в сто разів зручніше, ніж чужим. У своїх заздалегідь відомі всі слабкі місця і ткнути в них не складає ніяких труднощів. Ось, наприклад, знавав я Скорпіоніху, у якої був чоловік схиблений на тому, щоб солідно виглядати – так вона йому бесперечь нарікала одним єдиним випадком, коли він виглядав несолідно, накрутила в магазині до крайності і сказавши продавщиці все те, чого вона (продавщиця) заслуговувала. Чоловік червонів, бліднув і опускав очі.
А Скорпіоніха – зараза – чекала більшого збору гостей, і знову: «А пам’ятаєш, в магазині …» Але, що характерно, що жоден Скорпіон ніколи не забуде і пролити трохи бальзамчіка на Свеженанесенную рани, щоб об’єкт покусанія вкінець від нього панциром не закрився і з гачка не злетів. Тобто, щоб залишався він зручною жертвою.
Імунітет ж проти Скорпіон покусов мають тільки Близнюки – тому як, у більшості з них немає за душею такої глибини за яку Скорпіон жалом можна подряпати. А може, глибина і є, але ставлення до неї не таке глибоке. Тобто, Скорпіон їх чіпляє, а вони самі ж на цю тему жартують, як ніби їм не жало встромлюють, а п’яти щекотют пір’їнкою.

Стрілець
Ну це месники занудні. А-ля «червоні дияволята» і «невловимий Джек» (якого ніхто не ловить). Тобто, вони б і раді в ім’я справедливості і принципів усіляких порубати всіх, кого попало, шашкою наголо, та тільки ось, поки вони там міркують про справедливість і принципах, гладиш, а рубати-то вже й нема кого. А найголовніше, вони практично не можуть вчинити розправу, якщо немає великого збігу народу. Їм це нудно і якось зовсім не повчально.
Для тієї самої справедливості, їм спочатку потрібно зібрати ціле віче, пояснити там народу, що, мовляв, ви подивіться гад який, а потім його, гада, вже з феєрверком і фанфарами пустити в розхід.
Правда, як і всі, хто хворий принципами, злопам’ятні вони порядком. Тому, якщо зустрінуть кривдника років через двадцять, а тут їм момент укатати його по повній програмі представиться, вони з радістю превеликою укочений і оком не моргнуть. В одній тільки помсти досягли успіху Стрільці, як ніхто інший. В помсту бюрократичної. Ось, скажімо, якщо вам потрібно отримати у який-Ніто тітки довідку про те, що ви пройшли щеплення від грипу, а тітці цієї в позачахлом році ви наступили на ногу і не вибачилися, то вже тут вона відірветься.
Причому, за всіма правилами. Ви у неї заради цієї довідки обійдете всі тридцять кіл пекла, раю і чистилища, поки не зберете там довідки про чистоту свого родоводу до дванадцятого коліна і не пред’явіть їх в обгрунтування того, що маєте на запитану довідку якісь права. А потім ще вона все це буде три роки розглядати, погоджувати в десяти комісіях, і займатися іншими такими капостями.
А потім, видасть вам довідку без печаток і пошле отримувати одну на одному кінці міста, а іншу – на іншому (і забуде туди подзвонити, щоб вам її поставили).

Козеріг
Що потрібно зробити для того, щоб змусити мстити Козеріга я навіть уявити собі не можу. Цих людей, практично, нічим дістати – вони самі дістануть кого хочеш … Ну да ладно, припустимо, вам вдалося-таки дістати Козеріга, зачепившись чим-небудь, наприклад, його пасію. Це погано. Помсти все одно не буде. А буде послідовне виживання з усіх доступних Козерігові околиць.
Причому, це зовсім не означає, що Козеріг там буде проводити якусь спеціальну роботу в даному напрямку. Просто Козеріг вже, напевно, встиг окопатися там набагато раніше і набагато краще за вас, а тому всі важелі у нього в руках … Але це так, це по дрібницях. Буває, мабуть, гірше. Це коли вам вдалося викликати в Козеріга антипатію з якихось нез’ясованим причинам і антипатію сильну – доходить до сказу. Тоді Козеріг стає здатним на все, на що здатна Діва, тільки в гіпертрофованому масштабі.
Тобто, якщо Діві досить просто закрутити крантік вашої крапельниці і піти, Козерігові Обов’язково
про потрібно замінити в цій крапельниці вміст на яке-Ніто їдка речовина і потім ще сидіти спостерігати чого буде. Подолати помста Козеріга можна тільки шляхом масованої бомбардування району його проживання в радіусі триста кілометрів на протязі десяти діб без перерви. (Та й то, якщо ви впевнені в тому, що у даного Козеріга немає своєї руки на командному пункті контингенту сил, яким буде доручена ця бомбардування – що навряд чи).
Загалом, чого я вам розповідаю. Подивіться краще серію «Шерлока Холмса», де про професора Моріарті. Ось Моріарті – типовий Козеріг.

Водолій
Єдиний мстивий Водолій, якого я знав, був рідкісним придурком років п’ятдесяти, та ще й скривдженим в ранньому дитинстві. І при всьому при цьому мстився він все одно жартома і граючи – зовсім навіть не всерйоз (від чого, правда, об’єктам його помсти краще не ставало). Коротше кажучи, він не в рахунок.
Мстити Водолії не люблять і не вміють. Деякі нездорові психічно представники цього знаку можуть зраджувати, підставляти і нахабно обманювати, але роблять вони це не з помсти, а просто так – з любові до мистецтва і самоствердження заради.

Риби
Образити нормальну Рибу зазвичай можна дуже легко. Але образити її так, щоб їй захотілося мстити, може тільки людина досить близький, тому, що про всіх інших образах Риба забуває з легкістю. А мстять Риби всіма можливими способами за винятком явних. Вони плетуть інтриги, перепливають кривдникові дорогу саме там, де він не очікує і веселять його життя усілякими іншими способами.
Найпростіший спосіб риб’ячої помсти – це ходити скрізь з ображеним обличчям і розповідати який ви нехороша людина і як ви жорстоко з нею обійшлися. Це у Риб виходить завжди дуже натурально, тому, що ображаються вони дійсно щиро. А тому, співчуваючі можуть надовго заіметь про вас погане думку.
Якщо цього здасться Рибі не достатньо вона може роздоріжжі про вас самі страшні чутки, нітрохи не гірше Близнюків, а навіть краще: тому, що риб’ячі чутки набагато більш натуралістичні блізнецовскіх – по-перше, і абсолютно неопровергаеми по причині неабиякого туману і недомовок – під- других.
Маючи на вас дуже великий зуб, Риба може зробити вигляд, що зовсім на вас і не ображалася, а потім під виглядом щирого бажання допомогти, розповісти вам таких небилиць і надавати таких рад, що ви будете дуже довго розсьорбувати власноруч заварену вами кашу.
Причому, звинуватити Рибу в злому намірі ви все одно не зможете – вже вона подбає про те, щоб побудувати всі свої слизькі мови так, щоб у неї було куди відступати (мовляв, вона попереджала, що ця інформація – неперевірена). Не гірше Скорпіона, Риба вміє чіпляти за хворі місця. Не гірше Стрільця, може замучити вас бюрократичними муками. Не гірше Терезів обіграє в інтелектуальних побоїщах, хоча не володіє навіть зачатками інтелекту в традиційному розумінні цього слова …

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,351