Все про вагістність
Все про вагістність

Покращуйте своє життя!


Ми часто самі придумуємо собі проблеми. Розмірковуючи про свої власні невдачах або вчинки різних людей, ми робимо поспішні висновки, які не мають нічого спільного з реальними подіями, а є надуманими нами і зведеними в ранг справжніх. Звичка робити необдумані висновки дійсно ускладнює життя. Роблячи припущення про певному результаті події, ми намагаємося чинити так, ніби все і правда станеться саме таким чином. Але нас навряд чи можна назвати ідеальними віщунами і провидцями, тому в більшості випадків ми помиляємося у власних висновках. До того ж ми чомусь думаємо, що можемо читати чужі думки і здатні легко пояснити причину поведінки інших людей. Всі ці уявлення в корені невірні, і роблячи подібні дурниці, ми руйнуємо відносини.

Головне – не драматизувати. Роздуваючи з дрібної сварки конфлікт, з невеликої невдачі катастрофу вселенського масштабу, ми і реагуємо на ці вигадані грандіозні розміри проблем, що створює додаткову тривогу, причини у якої просто немає. Навіщо все це? Для важливості? Усвідомлення власної значимості? Але ж це нерозумно і нераціонально.

Придумані правила та бар’єри з слів «повинен» і «треба» на перевірку здебільшого виявляються абсолютно марними. Ви нервуєте, з’являється непереборне відчуття провини. Для чого потрібні непотрібні правила, які перетворюють вас в скиглія або фанатичного упертого віслюка?

Ярлики та стереотипи ставлять вас у незручне становище, так як ви, намагаючись впихнути у вузькі рамки невірне уявлення людини або його поведінку, перестаєте помічати те, що відбувається насправді. Відмовтеся від ярликів, і ви побачите навколишній світ і людей в іншому, дивовижному світі.

Не потрібно ділити життя на чорне і біле, вона зовсім не така. Є таке поняття як «досить», саме його і варто дотримуватися, оскільки гонитва за ідеальним станом речей часто призводить до розчарування і затяжної депресії, особливо коли ви розумієте, що бігли зовсім не до тієї ідеального. Шукайте ідеал – проведете все життя в пошуку, так і не почавши жити. Кілька невдач, навіть хай і поспіль, зовсім не означають остаточний провал у всьому і скрізь, а от низка вдалих подій не відчиняє дорогу в безхмарні дали. Одиничні події не є показником тенденції, це всього лише події.

Велика частина людей взагалі не звертає на вас уваги, але чому вам здається, що всім до вас є справа. Не потрібно все приймати близько до серця, а життя і думка сторонніх людей взагалі ні мають до вас ніякого відношення, тому не варто звертати на них уваги, живіть своїм життям і радійте їй.

Не потрібно особливо покладатися на емоції. Якщо ви щось відчуваєте, це зовсім не означає, що передбачуване вами подія відбудеться.

Намагайтеся бути оптимістом, не потрібно постійно чекати від життя поганого, це негативно впливає на настрій. Якщо шукати погане в житті, ви обов’язково його знайдете, але, не помічаючи дрібних недоліків, можна побачити вражаюче хороше і позитивне.

Не треба жити минулим, його потрібно забувати і йти далі. Найбільші нещастя і проблеми, розчарування відбуваються через те, що люди не можуть відпустити своє минуле, тримаються за минулі образи і плани помсти. Прокручуючи в розумі невдачі, ті ростуть і множаться. Приберіть це зі своїх думок, і негативне минуле не зможе більше ранити вас.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,745