Все про вагістність
Все про вагістність

Перший погляд: що бачать жінки в чоловіках?


Чоловікам часто невтямки, які такі риси жінки виділяють в представниках сильної статі, і на що вони звертають увагу з першого погляду. Що на слабку стать справляє найбільше враження? Адже для жінки перше враження дуже важливо, і саме перші секунди знайомства можуть мати вирішальне значення. Якщо не вийшло вбити наповал відразу ж, то доведеться чимало потрудитися, щоб завоювати її і переконати у вашій винятковості і необхідності. У чоловіках жінки бачать всі деталі до найдрібніших подробиць.

Перше, що цікавить прекрасну половину людства – це впевненість чоловіка, але не межує з розбещеністю. Чоловік, що демонструє впевненість і силу, сильно притягує жінок, оскільки знає, чого він хоче в житті. Впевненість у собі говорить про те, що чоловік контролює ситуацію, а не пливе за течією, пасуючи перед труднощами.

Обов’язково жінки виділяють манери та поведінку. Доброзичливий погляд і невелика відстороненість – це все робить фурор, і дами не можуть пройти повз. Ніяка жінка не встоїть перед галантним джентльменом, який проявляє і інтерес, і повагу.

Жодна красуня не пропустить повз елегантно одягненого чоловіка, при цьому не має значення його стиль (тут у кожного свій смак). Але одяг має бути акуратною, досить новою, що не мішкуватою. Не важливий бренд і вартість елементів одягу, важлива свіжість, чистота, гарна взуття.

Деяким чоловікам здається, що дивитися за своїми руками зовсім не потрібно, тобто вони можуть бути грубими, червоними. Жінкам же подобаються доглянуті руки, які дають відчути чоловічу ласку.
Спортивна фігура – це не головний, але безперечно важливий показник, він має велике значення. Хороші форми тіла говорять про те, що чоловік піклується про своє здоров’я, доглядає за собою і підтримує непогану фізичну форму. Вихідні дані теж не мають значення, важливо, як він їх використовує.
Завоювати вподобану даму можна не тільки величезним банківським рахунком або престижної іномаркою. Досить просто стежити за собою і залишатися чоловіком в будь-яких ситуаціях. Жінкам подобаються ті представницькі сильної статі, які ситуацію підлаштовують під себе, не соромляться того, чого відчувають, і завжди залишаються щирими.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 114 T. 0,449