Все про вагістність
Все про вагістність

Овен-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Овен-жінка, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Хіба ви не поспішіть їй на допомогу? – Запитала Аліса.
– Ні до чого! Ні до чого! – Сказав король. – Вона так, бігає, що її не наздоженеш! Все одно, що намагатися зловити Брандашмига.

Отже, ваша обраниця народилася під знаком Овна? Навіть не знаю, чи варто привітати або пожаліти вас.

Коли Байрон писав, що любов в житті чоловіка тільки частина життя, а в житті жінки – все, він, безсумнівно, забув про жінку-Овні. Їй тільки здається, що любов для неї все, насправді ж її так живо цікавить навколишній світ, не кажучи про захоплення власною персоною, що любов, як один із проявів життя, не в змозі осягнути всю її істоту. До того ж вона, не в приклад багатьом іншим жінкам, може чудово обійтися і без чоловіка.

Правда, життя без чоловіка не означає життя без любові. Їй постійно потрібен хтось, про кого вона могла б мріяти. При цьому не так уже й важливо, з нею він поруч або десь за тридев’ять земель: важливо, що про нього можна думати під шум весняного дощу і зимової ночі, при спалахах блискавок і під звуки улюбленої мелодії. Навіть якщо цей чоловік всього лише мрія, а в реальному житті його немає, жінка-Овен не буде сильно засмучуватися. У кінцевому підсумку все, що в житті може зробити чоловік, вона в змозі зробити сама.

Вона сама відкриває собі двері і не чекає, поки їй галантно запропонують пальто. Вона в стані сама посунути собі стілець, викликати таксі, боротися за своє існування і навіть запалити свою сигарету. Більше того, все це вона зробить краще і швидше, ніж чоловік. Чи варто говорити, що цим вона завдає непоправного удару по чоловічому самолюбству. Жінка-Овен любить у всьому бути лідером, тримати ініціативу в своїх руках. Все це з повним правом відноситься і до її любовних захоплень. Найчастіше жінка-Овен перша робить пропозицію, особливо, якщо чоловік нерішучий і довго збирається з думками. Доглядаючи за такою жінкою, перш ніж ви зважитеся обійняти поцілувати її, переконайтеся, що ви їй подобаєтеся, інакше і може закотити вам такого ляпаса, від якої ви не скоро оговтаєтеся.

Бажаючи їй сподобатися, не зображайте закоханого раба або щеняче захоплення – і те, і інше доведеться їй не до смаку. Будьте незалежні, загадкові, тоді вона сама неодмінно почне вас переслідувати. Чоловік, який не піддається чарам будить уяву жінки-Овна, своєю байдужістю він ніби кидає виклик її самолюбству. А який же Овен може не відповісти на виклик? Вона кидається в бій, щоб довести, що бажана, навіть у тому випадку, коли об’єкт її домагань їй майже байдужий.

Яскравий образ жінки-Овна в літературі – Скарлетт О’Хара з роману Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром». Подібно Скарлетт, жінка-Овен змусить всіх чоловіків в окрузі зітхати про неї, сама ж буде мріяти про те, хто з яких-небудь причин абсолютно для неї недосяжний. Як і Скарлетт, Овен, якщо це необхідно, без стогонів і пхикання пристосується до будь-яких життєвих умов. Характер жінки-Овна такий, що вона здатна, незважаючи ні на що, кинути виклик громадській думці, не побоятися цілої ворожої армії і холоднокровно застрелити кожного, хто наважиться зазіхнути на її коханого.

Ніщо так не характеризує натуру Овна, як поведінка Скарлетт в той момент, коли вона одна, голодна, без друзів, без надії на чиюсь допомогу, загрожувала кулаком неба і кричала: «А я все одно виживу і ніколи більше не буду голодувати. Бог мені свідок, я швидше вкраду або вб’ю, але не буду голодувати!»Через кілька років, багато переживши, втративши улюблену дочку і єдиного чоловіка, якого вона любила в житті, Скарлетт говорила собі:« Думаю, я знайду спосіб повернути його назад. Немає такої людини, яку я не змогла б завоювати, якби захотіла. Адже завтра вже буде інший день?» Скарлетт O’Xapa – чистісінька жінка-Овен, з притаманною їй силою і здатністю відроджуватися з попелу, яка може бути чарівно жіночною з млосним поглядом і вишуканими манерами, і одночасно надзвичайно мужньою, якщо того вимагають обставини. Детальне вивчення характеру Скарлетт дасть вам повне уявлення про жінку-Овна. Якщо ви є досить сміливим і не боїтеся бути перед лицем її агресивності, вона нагородить вас невичерпним оптимізмом і непохитною вірою в майбутнє, яких так часто не вистачає в нашому житті.

Жінка-Овен любить, коли нею захоплюються. Правда, захоплення повинні бути щирими і правдивими; зайва улесливість і витіюватість компліментів їй не до душі. В любові вона неймовірно щедра, принаймні до тих пір, поки у ваших стосунках буде зберігатися романтичний дух – адже Овен надзвичайно сентиментальний. Овен – вкрай суперечливий знак: ви не повинні ні занадто переслідувати його, ні сильно віддалятися. Жінка-Овен не любить деспотичних чоловіків, але не потерпить і слюнтяя, що чіпляється за її спідницю. У ній співіснують прагнення підпорядкувати собі свого коханого і в той же час істинно жіноче таємне бажання підкорятися самій. Будучи ідеалісткою, вона весь час безуспішно намагається знайти в партнері шляхетного лицаря, який завоює для неї світ і, ставши на коліна, складе його до її ніг. А коли такий лицар існує лише в казках та в легендах про короля Артура, жінка-Овен самотньо крокує по життю, так і не знайшовши свого ідеалу. І хоча дні її зазвичай наповнені яскравими і цікавими подіями, вночі вона продовжує мріяти про лицаря. На зміну одній нездійсненній мрії приходить інша, і все починається спочатку.

Щоб любити чоловіка, жінка-Овен повинна їм пишатися. Однак і він у відповідь повинен цінувати її здібності і таланти. Вона вимагає від вас багато чого, але і віддає не менше. Жінка-Овен щедро ділиться всім, що у неї є: часом, дружбою, грошима та іншими матеріальними і духовними цінностями. Єдину скупість проявляє вона відносно свого коханого: він – її власність. Жінка-Овен надзвичайно ревнива. Не здумайте захоплюватися в її присутності улюбленою актрисою чи марнувати компліменти її подругам; секретар у вашому офісі теж переважно чоловічої статі. А якщо ви її скривдите, то незабаром помітите в її поведінці разючу зміну: з гарячої і пристрасної жінки вона перетвориться на крижинку. Вогонь Овна палає жарко і недовго, лід не росте ніколи. Пам’ятайте про це, якщо ви її щиро любите. Якщо ж прихильність ваша не надто щира, сумніваюся, щоб ви довго залишалися разом. Овен любить грати на рівних.

Вона ставить коханого на п’єдестал, наділяючи його всіма можливими чеснотами, вірячи всією душею в його досконалість і не бачачи недоліків, поки вони не стануть настільки очевидними, що навіть вона не зможе їх не помітити. Ніколи не критикуйте коханого, чоловіка або дітей жінки-Овна в її присутності – це може коштувати вам життя. Якщо ви спробуєте перешкодити її планам, вона перетвориться на отруйне, кілке і егоїстичне створення і, навпаки, якщо ви підете їй назустріч, то виявите м’яку, віддану і дружелюбну істоту.

Так як вона вважає за краще чоловіче товариство жіночому і викликає захоплення всіх осіб чоловічої статі від 9 до 90 років, вам не один раз доведеться випробовувати гострі уколи ревнощів. Правда, заняття це абсолютно марне. Наскільки сильно розвинене її почуття власності по відношенню до вас, настільки сама вона не потерпить ніякого контролю над собою. Жінці-Овнові потрібна повна свобода як до заміжжя, так і після нього. Вам доведеться повністю довіряти їй, де і з ким би вона не була, що б не робила, хоча вам в такій довірі буде відмовлено. (Єдиним винятком може бути ситуація, коли вона навчиться зовні володіти своїми емоціями, хоча в глибині її душі вируватиме пожежа.) Така умова вашого спільного життя, на перший погляд здається просто жахливою, насправді не так уже й погана: жінка-Овен, якщо вона вас любить, буде віддана вам тілом і душею і ніколи не змінить. Два романи одночасно для чесного, не здатного на обман Овна – річ абсолютно неприйнятна. Тому якщо у неї виникне симпатія до іншого чоловіка, вона розпрощається з вами перш ніж зважиться на зраду. У жінках-Овнах дивовижно поєднуються пристрасність і мрійливий ідеалізм. У своїх романах, кожен з яких справжній, на все життя, вона щира і правдива, без вивертів, кокетства, облуди й обману.

Жінки-Овни дуже працездатні. Їм добре вдаються ролі, де зазвичай панують чоловіки: від біржових маклерів до керуючих маєтком. Вони можуть досягти успіху і в більш жіночній професії: манекенниці, актриси і т. д. Мабуть, вам буде важко змусити її відмовитися від професійної кар’єри. Вона може залишити її на час, коли ваш роман знаходиться в апогеї і перед її очима постає затишне гніздечко на березі моря (типова картина, яку малюють собі Овни, що ігнорують нудні будні і бажають у всьому бачити свято). Але навряд це гніздечко потребують ремонту, а бурхливі пристрасті трохи стихнуть, вона знову згадає про роботу. Не заважайте їй. Вона буде набагато щасливіше і ніжніше, якщо ви дозволите їй зайняти вільний час тим, що її цікавить. Зайва нереалізована емоційність може призвести до незадоволеності, а від неї – до більш серйозних бід.

У житті не існує нічого такого, чого не могла б домогтися жінка-Овен. Якщо вона поставить перед собою мету, то яким би дивною і нераціональною ця мета не була, Овен неодмінно її доб’ється. Одна моя знайома Овен з фінансових міркувань змушена була тулитися кілька років у двох кімнатах разом з чоловіком, п’ятерма дітками і собакою. Навіть однієї думки про настільки тісне співжитті для будь-якої іншої жінки було б достатньо, щоб збунтуватися. Але у моєї приятельки були свої думки з цього приводу. Вона прекрасно справлялася з усіма незручностями, а коли астролог, склавши її особистий гороскоп, повідомив їй про тривалий несприятливому періоді її життя, вона щиро здивувалася: «І коли, ви говорите, він повинен початися?»

Але на цьому історія не закінчується. Одного разу їй здалося, що її кобельок занудьгував, і вона вирішила придбати йому подругу. Діти були в захваті. Придбана сучка виявилася погано вихованою і воліла робити свої справи в кімнаті на килимі. Це не особливо збентежило нашу даму. Вона тут же розподілила чергування з чищення килима між усіма членами родини. Переконавшись, що килим безнадійно зіпсований, що, по-вашому, вона зробила? Вигнала другу собаку? Нітрохи не бувало. Вона чекала приплоду і мріяла про новий килим. І найдивніше, що гроші на новий килим знайшлися. Що ж стосується щенят, то до моменту їх появи на світ вона сподівалася переїхати на нову квартиру. Можете думати, що завгодно, але так воно і вийшло. Чудеса найчастіше відбуваються з тими, хто в них по-справжньому вірить. А Овни, безумовно, відносяться до таких людей.

Не варто турбуватися, що Овен втратить голову з-за якого-небудь світського лева або представника золотої молоді, вони не в її смаку. Зате слід побоюватися ідеаліста, особливо ідеаліста-невдахи.

Жінка-Овен схильна дарувати подарунки, давати в борг, доглядати за вами під час хвороби і допомагати у важкі часи. Відповідних відносини вона чекає і від вас. Коли жінка-Овен нещасна, нещасні повинні бути і ви; коли ж вона щаслива, ви повинні бути щасливі не менше. Любов для неї – це взаємне володіння: вашої бритвою і банківським рахунком, вашими друзями і вашими мріями. Натомість ви можете володіти всім, що належить їй. Правда, її бритва може бути зламана, а фінансові справи злегка «засмучені», друзів – лічені одиниці, а мрії настільки високі, що до них не дістатися. Але це не має значення. Спробуйте тримати що-небудь від неї в секреті, і вона розлютиться, як дика кішка. Ніколи не компрометує її в суспільстві вашими одягом, манерами, мовою. Вона ніколи вас не скомпрометує – принаймні в цьому.

Вколоти її гордість або погасити порив ентузіазму – значить вбити її. Люди із задоволенням будуть проробляти з нею ці речі, тому що світ не любить жінок, які доводять, що вони краще за всіх. Ось тоді вона прибіжить до вас вся в сльозах, і ви зрозумієте, яка беззахисна і ранима ваша кохана, незважаючи на свою самовпевненість. Їй подобаються сила і незалежність, і вона намагається наслідувати своїм ідеалам. Віра Овна в краще в людській натурі часто розбивається об життєву реальність. Утіште її, будьте з нею ніжні в таку хвилину, і вона буде вашою на все життя. Захищайте її від ворогів. Вона не простить вам, якщо ви за неї не заступіться або не приймете її сторону в суперечці. (Але будьте готові помиритися з її ворогами відразу ж, як це зробить вона. А станеться це дуже скоро.) Вона завжди кинеться на ваш захист. Вже в чому-чому, а в відданості й вірності Овнам не відмовиш.

У ролі дружини вона може виявитися сущим покаранням. Швидше за все її інтереси будуть зосереджені поза домом, так як будинок занадто малий для її творчої енергії. Не чекайте, що вона буде справжньою квочкою, яка висиджує курчат. Зазвичай вона непогано готує, але не любить цим займатися, а будинок її блищить, правда, в основному лише в видних місцях. Вона, звичайно, пришиє вам гудзики і погладить сорочки, але не думайте, що це приносить їй задоволення. Овен виблискує вогнем дорогоцінних каменів, а не гріє теплом домашнього вогнища. Вона частіше хвилює, ніж заспокоює. Десь у глибині душі в ній захована ніжність, але відкривається вона тільки тому, хто її істинно любить. Жінки-Овни здаються набагато жорсткішими, ніж вони є насправді. Але не здумайте, снідаючи з нею, читати газету. Інакше вам доведеться самому собі готувати.

Жінка-Овен рідко скаржиться на хвороби або втому. Але коли вона дійсно хвора, приготуйтеся проявити максимум співчуття.

Вона не з тих дружин, яким можна спокійно зателефонувати і сказати, що ви затримуєтеся на роботі допізна. Не тому, що їй важко зайвий раз підігріти вечерю, а тому, що вона повинна точно знати, з ким ви, де і чим зайняті. Вона не посоромиться зателефонувати і перевірити ваші слова. Дружина-Овен справить гарне враження на вашого начальника, якщо їй вдасться переконати, що не слід радити йому, як керувати фірмою. Вона не буде бурчати на вас, якщо ви тимчасово позбулися роботи, але не поважатиме чоловіка, що заробляє менше, ніж вона. (Правда, з цієї причини вона ніколи його не покине.) Одне ваше слово невдоволення з приводу її зовнішності – і вона проведе весь день біля дзеркала або перукаря, щоб домогтися вашого захоплення. Якщо ви скажете, що вам подобається нова зачіска вашої секретарки, вона негайно зробить таку ж, але потребує звільнити секретарку. У жінок-Овнів до крайності загострене самолюбство: варто сказати їй, що вона виглядає втомленою, як вона прийме це за натяк, що ви від неї втомилися.

Якщо ви хочете, щоб ваша дружина-Овен була щаслива, постарайтеся зберегти у шлюбі елементи романтики. Якщо Овен відчує себе нещасною, вона, не довго думаючи, здатна піти від вас і навіть розлучитися. Не варто довіряти їй сімейний бюджет, хіба тільки понарошку.

Як мати, вона завжди буде стежити за тим, щоб її дитина була вмита, нагодована, щаслива і любима. Вона, мабуть, не буде занадто часто брати його на руки, сюсюкати з ним або опікати надміру. Але її діти завжди будуть мати належну частку тепла і ласки. Мати-Овен навчить своїх дітей вірити в гномів і фей. Вона буде брати їх на прогулянки в ліс і показувати блискучі намиста, забуті феями після місячного балу в нічному лісі, тоді як інша мати скаже дітям, що на траві лежить роса. Мати-Овен створює для своїх дітей чарівну казку, в якій із задоволенням живе сама. Вона сувора з дітьми, і її щастя, якщо вони зможуть вирости незалежними. Три основних правила, яких вона дотримується у вихованні: тверда рука, казки перед сном і поцілунок на ніч.

Овнам властиві безпричинна запальність і схильність до скандалів. Але спалах гасне так само швидко, як тане весняний сніг під променями сонця. Овен не буде тримати на вас зла і бажати помсти. Грозові хмари швидко розсіються, і небосхил буде таким же безхмарним, як до грози. Вважається, що в жінці-Овні мало жіночності. Це неправда. Під сильною і самовпевненою зовнішністю ховається справжня жінка, можливо, навіть більш, ніж потрібно для звичайного чоловіка. Але ж лицар її мрії – аж ніяк не звичайний чоловік. Тому якщо серед вас є такий лицар, поспішайте. Прекрасна Дама чекає вас.

Пам’ятайте, що вона легко ранима, хоча і намагається приховати свою вразливість за сяючою посмішкою – це не більше, ніж спосіб захисту. Якщо ви наберетеся бажання і терпіння перетворити Овна в лагідне ягня – ви знайдете чесну, вірну і люблячу дружину, бути може, часом надто імпульсивну. Але в житті ніколи не можна мати все. Дружина-Овен буде пристрасно вірити у виконання вашої мрії. Як, у вас її немає? Так займіть у неї хоч одну. Вірте в неї хоча б наполовину так само, як вона вірить у вас, і ви знайдете щастя.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,365