Все про вагістність
Все про вагістність

Овен-підлеглий – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Овен-підлеглий, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Я, дуже голосно говорив,
Кричав я з останніх сил.
Я хвилювався неспроста –
Двері виявилися замкнені.
Стукав я в двері, стукав у вікно.
І достукався б я, но …

А про вчора я розповідати не буду,
бо вчора я була зовсім інша.

Попередня співбесіда з роботодавцем перед влаштуванням на роботу Овна може виглядати так:

Начальник. Як випливає з вашої розповіді і рекомендацій, ви за останні два роки шість разів змінювали роботу, містер Бутсікаріс.

Овен. Називайте мене просто Чарлі, містер Флексмен. Все, що ви сказали, щира правда. А що накажете робити, коли робота стає настільки нудною і нецікавою, що ви не приносите ніякої користі фірмі?

Начальник. Це якраз те, що мене лякає, Чар …, вибачте, містер Бутсікаріс. А раптом і наша робота швидко вам набридне? Адже ми витратимо гроші на ваше навчання.

Овен. Так, це суттєво. Але не турбуйтеся. Я вивчив справи вашої фірми і не думаю, що робота тут мені набридне, адже у вас є маса можливостей для ініціативних людей. До того ж на чолі фірми стоять прогресивно мислячі люди з великим творчим потенціалом, з якими буде цікаво працювати.

В результаті подібних переговорів роботодавець швидше за все запропонує Овна роботу у своїй конторі. У наші дні в працівниках не так вже й часто зустрінеш такий зразок щирого ентузіазму.

Прийнявши Овна на роботу, ви, залежно від обставин, можете зробити велике придбання або придбати вічний головний біль. Все залежить від того, який ви маєте намір використовувати це вибухонебезпечне, некероване створіння. Якщо ви збираєтеся привчити його висиджувати на роботі від 9 до 5, вам забезпечений повний провал. Спочатку, правда, він може непогано показати себе, але це триватиме недовго. І ви відчуєте це по таким безпомилковим ознаками, як запізнення на роботу, затримка з обідньої перерви, сторонні заняття в робочий час. Всі перераховані фактори – незаперечні докази того, що вашому Овну просто нудно. А варто Овну занудьгувати, як всі його цінні якості вмить зникнуть.

Краще дати Овнові таку справу, де він найкращим чином проявить себе, де зможе приймати самостійні рішення і бути підзвітним, наскільки це можливо, лише вам одному. Дозвольте йому, якщо це не позначиться на дисципліні решти колективу, приходити і йти в зручний для нього час. Незабаром ви помітите разючі зміни. Хоча Овен і буде, можливо, приходити на годину-другу пізніше вранці і на півгодини затримуватися з обіду, зате, особливо якщо того вимагає робота, він беззаперечно буде засиджуватися до півночі. Якщо ви доручите йому додаткову роботу, яка йому до душі, він без стогонів, а навіть із захопленням кинеться її виконувати. У Овнів своя, особлива логіка, але якщо вона не шкодить справі, то навряд чи варто дорікати його за маленькі слабкості.

Овен не в змозі підкоритися суворим графікам роботи, адже творчі пориви не підвладні розкладами. Єдине, чого Овен не потерпить, – це якщо йому запропонують виконувати роботу, яка дуже примітивна для його рівня кваліфікації. Пам’ятайте це і використовуйте його належним чином. Від цього насамперед виграє ваша справа.

Гроші для Овна ніколи не були основним критерієм цінності роботи. Звичайно, він не проти отримувати по заслугам, але для нього гроші – другорядне, головне – успіх і визнання. Овен часто бере в борг, бо живе не за коштами. І в той же час похвалі воліє надбавці до зарплати – моральне заохочення для нього важливіше матеріального. Так як Овен весь час фонтанує ідеями не тільки щодо свого конкретної ділянки роботи, але і всіх співробітників (включаючи і вас), вам не слід ображатися на нього; краще приймати його поради як належне, витягуючи з них користь для справи.

У глибині душі Овен переконаний у винятковості свого інтелекту і лише для небагатьох робить виняток, у тому числі і для вас, в іншому випадку він ніколи не став би у вас працювати. Тому не ставте його в залежне становище від тих людей, яких він не вважає вище себе, – від цього постраждає справа.

Природно, на перших порах Овен не може розраховувати на досить високе становище. Зробіть вигляд, що ви надаєте його ділянці особливу значимість, і робота від цього тільки виграє. Овен – природжений підприємець. Він буде рекламувати вашу фірму і її товар всім і кожному, що сприятливо позначиться на реноме фірми. Траплялося, що він, налагодивши контакт з майже безнадійно втраченими партнерами, схиляв їх до подальшої співпраці.

Якщо вашій фірмі загрожують фінансові неприємності, Овен ніколи не залишить вас в біді. Зі своїм ясним конструктивним мисленням він спробує врятувати навіть, здавалося б, безнадійну ситуацію. Овну просто в голову не може прийти, що його чекає провал. У важку хвилину ця його риса може виявитися для вас рятівною.

Не забувайте подякувати Овна за надану послугу, і він не залишиться перед вами в боргу. Ніколи не хваліть іншого за зроблену ним роботу, не культивуйте в ньому комплексу провини за запізнення, не заохочуйте інших в його присутності, не загострюйте увагу на його помилках, тим більше при сторонніх, не тримайте його занадто довго на низькій посаді. Якщо ви зумієте виконати всі ці умови і Овен відчує свою потрібність і важливість, він сприятиме розширенню і процвітанню вашої фірми так, як якщо б вона була його власною.

Новатор і лідер по натурі, Овен знайде собі застосування в будь-якій професії – від садівника і поліцейського до хірурга і підприємця. Головне – направити його в потрібне русло, туди, де знайдеться місце його бурхливій, творчій енергії та ентузіазму.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,309