Все про вагістність
Все про вагістність

Овен – гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Хороший для фінансової сфери місяць, можливо один з кращих в цьому році, ніяких нових стартів в фінансах (нових проектів або подібного), але можливості заробити або інвестувати на те, що у Вас вже є, вдалі покупки. Місяць дуже кардинальний для Вас, перша половина дуже хороша, а друга досить не надто. Все важливе і скандальне краще зробити в першій половині, тому що в другій скандали і «неуважність» \ суєта зростуть. Найважливішою і основною сферою в червні буде сім’я і дім. На другому місці навчання, світогляд і ймовірно зарубіжжі.

Знаєте, якийсь поганий місяць в кінці, пару раз навіть переписувала для Вашого знака гороскоп. Так і не змогла точно, як мені б хотілося, описати періоди з 22 по 29 і з 29 по 6 липня. Все виходило вкрай роздуте, багато води і вся вода надходить до того що – будьте обережніше в останній тиждень червня.

Про періоди які йдуть, почалися вони в квітні і вони важливі для Овнів, детально в квітневому гороскопі на місяць. З 29 квітня по 6 червня у Вас час харизми, важливих новин від партнерів, поновлення відносин, жінки Овни можуть оновити і себе, свою зовнішність, непоганий фінансовий період. З 30 квітня по 6 червня (може бути і до 10 червня) – час зміцнення себе, Ваших планів на майбутнє (хоча може деякі з планів і повернулися назад), прискорення реалізації проектів з більшим фокусуванням, просто час зміцнення і прискорення.

Можуть бути несподівані вчинки з фінансами і відносинами у Вас з 1 по 6 червня, несподівані новини і прийняття рішень. Від бажання відновити відносини, до розриву, теж і щодо фінансів. Все залежить від особистого гороскопа.

З 1 по 13 червня – хороший період для фінансових питань, домашньої сфери, відносин з рідними. Проявіть свою наполегливість і умовте рідних або захистіть рідних. Час робити гроші. Можливо, що зросте Ваша сексуальність і романтичність. Але вдаліше за все він буде для фінансів і сім’ї після 5 \ 6 червня по 13 число, може бути до 15 червня. Робіть покупки, заробляйте гроші, працюйте над сім’єю і грошима.

Просто оптимістичний період, трохи духовний і містичний (слухайте свою інтуїцію), хороший для роботи над відносинами і духовним світом, Вашими духовними знаннями з 2 по 7 червня.

З 5 червня у Вас почнеться активний період в домашній сфері, час починати ремонти і відстоювати свої права, боротися за права рідних і допомагати рідним, а може і воювати з рідними, але краще з ворогами сім’ї. Час енергійний й активний, продуктивний, але мінусом будуть скандали, що стосуються домашньої сфери, особливо з 22-29 і 30-6 липня. Про них буде потім.

Робіть гроші з 6 червня по 5 липня, робіть покупки.

З 7 червня по 22 липня – вчіться, подорожуйте, спілкуйтеся зі знайомими і збирайте новини та інформацію.

9 червня, плюс-мінус 4 дня пікових, принесуть Вам багато енергії, життєрадісності і прозрінь. Переосмислити концепцію Вашого життя, духовного світу, прагнень, філософію. На більш земному рівні – це час отримання результатів навчання, зарубіжних питань, судів, знань. Хороший період для цих «земних» сфер.

10 червня закінчується період переоцінки відносин, мрій про партнерів або планів по партнерству, затримок у розвитку ділових відносин, який почався в лютому.

З 22 червня по 6 липня буде багато сімейних розмов і новин, може бути поїздок і гостей.

З 22 червня по 29 липня буде перший скандальний-роздмухуючий період, який найяскравіше буде помітний в сферах сім’ї і відносин. Бійтеся дурних конфліктів, зараз Ви схильні роздути вогні які здатні спалити все. Самі Ви будете дуже енергійні і наполегливі, егоїстичні, та й проеціювати це на партнерів і рідних, а може бути вони і справді будуть такими, егоїзм Овна не такий вже і егоїстичний… Просто будьте обережніше і не поспішайте. Обережніше в спілкуванні і планах, задумках. Бійтеся суперників і конкурентів, вони можуть вести нечесну гру, але і самі можете втратити репутацію якщо будете нечесно вести себе в очах партнерів.

Ще один хороший фінансовий період, особливо якщо Ви заробляєте за рахунок своєї влади з 23 по 26 червня, так само він сексуальний і романтичний, трохи, з 23 по 29 число.

Другий піковий період, який може посилити Вашу емоційність і агресивність буде 24 червня, плюс-мінус 4 дня, найбільш помітний він буде в домашній сфері. Та й взагалі це час початку нового в домашніх питаннях, змін з сім’єю і домом протягом 10 днів. Зміни місця проживання, ремонт, продажу або покупки нерухомості. Але бійтеся скандалів. Почніть нове важливе щось і отримаєте важливі новини, переломні.

І останній помітний період в червні для Овнів з 30 червня по 6 липня – він дуже напружений, як я особисто думаю, дуже владний, розриває, скандальний, агресивний і помітніший всього Овнам 2й декади. Можуть бути скандали, травми, бійки, бажання керувати і небажання підкорятися, аварії. Найбільше тиску буде на сфери професії (кар’єри, репутації, поваги) і сім’ї. Скоріш за все скандали з батьками і важливими людьми, керівництвом. Можливо, що навіть втрати. Бійтеся хірургічних операцій і травм.

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Овна

З 1 по 13 (15 червня) – грошовий період, але так само досить буде і любові і гарне сімейне обстановки.

З 5 червня по 21 липня – активніше в домашній сфері.

З 6 червня по 5 липня – більше заробітку грошей.

З 7-22 червня – навчання і поїздки, новини і спілкування.

9 червня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – навчання, зарубіжжі, суди – кульмінації.

22 червня по 6 липня – сімейне спілкування.

З 22-29 червня – Ви будете схильні запалити будь багаття по будь-якій дрібниці з рідними і партнерами, ворогами.

24 червня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – акцент на сім’ю і будинок, щось нове.

З 29 червня по 6 липня – ще один конфліктний період, знову по більшій мірі з сім’ї і «професією», можуть бути втрати.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 червня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,314