Все про вагістність
Все про вагістність

Овен-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Овен-чоловік, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

І цей милий дідок
Сказав з посмішкою мені:
Ловлю я воду на гачок
І жгу її у вогні…
Мені б тільки потрапити в сад,
а як – все одно.

Тільки що повз вас пронеслося щось, схоже на вибух, смерч, блискавку і Супермена разом узятих. Ні-ні, ви не помилилися. Це і є Овен. Якщо ви той тип жінки, якій у житті потрібне постійне свято з шумом і феєрверком – поспішайте: ваш ідеал перед вами. Але якщо ви шукаєте в шлюбі надійності і спокою, то, це, на жаль, герой не вашого роману.

Чоловік-Овен різко переходить з одного стану в інший. Тільки що він згорав від пристрасті, а через мить перед вами айсберг. Якщо ви його скривдите або він просто втратить до вас інтерес (а може бути, і те й інше одночасно), разючу зміну до себе ви відчуєте негайно. Щоб знову привернути його увагу, вам доведеться почати все з нуля.

Овни сповнені ідей та творчої енергії, тому бути з ними постійно часом втомлює, але ніяк не нудно. Вони швидкі і стрімкі, і якщо ви за вдачею равлик, вам буде важко наздогнати Овна; до того ж у нього немає звички озиратися назад, і ви можете загубитися по дорозі. Овни зазвичай виглядають молодшими за свої роки, змужніння і дорослішання приходять до них пізніше, ніж до інших, не забувайте про це. Чоловік-Овен нетерплячий, рішучий і самовпевнений; він прагне випередити всіх, іноді навіть самого себе. Часом він – сама щедрість, ділиться з людьми всім, що має, і разом з тим буває нетерпимим, забудькуватим, нестерпно вимогливим і егоїстичним, якщо його бажання не виконуються негайно ж.

Ставлення чоловіка-Овна до любові разюче. Він віддається коханій з усією палкістю, щиро вірячи, що це і є єдина любов на світі (за винятком, можливо, Ромео і Джульєтти). Коли ж роман несподівано руйнується, Овен з тією ж пристрастю кидається склеювати розбиті черепки, і якщо йому це не вдається, з колишньою вірою і не меншою пристрастю заводить роман з новою Джульєттою, де все повторюється спочатку. Незалежно від порядкового номера роману: будь то перший або сто перший, Овен твердо вірить у те, що цей і є істинний. У любові Овен найчистішої води ідеаліст і настільки сентиментальний, що не пропустить жоден ваш подих, погляд або стогін, огорнувши ваші відносини серпанком піднесеної поезії. Він нічого не робить наполовину, тому й любові віддається весь, без залишку.

Іноді серед Овнів попадаються, начебто, на перший погляд більш спокійні істоти. Але не варто обманюватися. Овен є Овен, а будь-якому Овна протегує Марс. Ваш Овен не дуже говіркий? Він спокійний і не бризкає енергією? Це тільки видимість. Мозок будь-якого Овна обертається зі швидкістю 200 оборотів в секунду. Якщо ви хочете з’ясувати що-небудь про вашого нетипового Овна, наведіть про нього довідки на попередньому місці роботи або запитайте у його колишніх коханих. У відповідь на ваші розпитування вони розсміються:скромний? сором’язливий? Ви, мабуть, його з кимось переплутали. Тільки тісніше поспілкувавшись, з Овном, ви самі все зрозумієте. Це всього лише маска, за якою ховаються пристрасне серце і гаряча голова.

Жоден з інших знаків Зодіаку не буває настільки вірним у коханні, як Овен (якщо, звичайно, любов справжня). Чесний за вдачею, він ніколи вам не змінить і, будучи ідеалістом, навіть не подумає про це. Що б про нього не писали в книгах, невірність і навіть легкий флірт невластиві Овну. Та й як це можливо – адже він любить вас до нестями. Любов у Овна – ідеальний, піднесений роман, який передбачає любов до гроба. Що стосується всіх інших його захоплень, то вони ж Б. Д. Т. (були до тебе).

Правда, слухаючи пристрасний лепет Овна, ви повинні віддавати собі звіт в тому, що всі його слова відносяться тільки до даної хвилини. Прагнення Овна до ідеальної любові може вилитися в те, що якщо завтра ви перестанете відповідати образу його ідеальної коханої, йому нічого не варто переключитися на інший об’єкт. Тому, будучи коханою Овна, не показуйтесь йому з товстим старим шарфом, оповитим вашу шию під час застуди; не змушуйте його бути присутнім при вашому туалеті, коли ви робите манікюр, чистите зуби, фарбуєте волосся, наклеюєте вії, накладаєте маску на обличчя; оберігайте його від тортур вислуховувати ваші багатогодинні розмови з матір’ю і приятельками. Всі ці дії не входять до його поняття про ідеальну кохану, казкову принцесу. Поруч з ним ви завжди повинні виглядати так, ніби готуєтеся відправитися на бал або куди там йому буде завгодно вас запросити. Якщо ви живете з ним удвох і він, підходячи ранком до вашої ліжку, немов Принц з «Сплячої красуні» будить вас поцілунком, не зустрічайте його хропінням або вигуком: «Якого біса ти мене будиш?» Вам слід до кінця грати роль Сплячої Красуні, яка при пробудженні окидає свого коханого млосним, затуманеним сном поглядом і ніжно обвиває руками його шию.

Овен, якщо його кохана недостатньо романтична, спочатку засмучується, потім злиться і, нарешті, відправляється на пошуки нової, менш приземленої, коханої. І такий вчинок ніяк не можна назвати нечесним з його боку. Адже він не порушував обіцянок. Це ви обдурили його очікування. Ви обіцяли йому бути прекрасним солов’єм, а на ділі виявилися набридливою сойкою. Ваш голос здавався йому гласом ангела, а ви кричите на нього так, що у нього лопаються барабанні перетинки. І головне через що? Він всього-на-всього два вечори поспіль засидівся допізна з друзями, а ви закочує істерику, як ніби він скоїв злочин. Що ви собі дозволяєте? Шлюб в його понятті – не тюрма, а він не арештант, ви повинні гарненько це засвоїти.

Якщо ви все ж навчитеся томно дивитися на нього і постараєтеся не втрачати для нього свою чарівності, він з радістю віддасть перевагу вас всім іншим жінкам на світі, тим більше, що Овен дуже рідко буває прив’язаний одночасно до кількох жінок (якщо тільки, боронь Боже, у нього в роду не було нікого з Близнюків або Венера не мала невдале розташування на годину його народження). Кілька романів відразу просто не відповідають його уявленню про єдину, неповторну любов. Він ніколи не заведе нового роману, чи не порвавши з колишнім. У будь-якому випадку ви відчуєте, що справа йде до розриву. Овни рідко прикидаються в любові та й не прагнуть до цього. Зате тепер ви добре знаєте, що треба робити, щоб надовго прикувати до себе Овна. Не будьте нудною, одноманітною або надміру скромною. Щоб утримати Овна, слід бути одночасно Грейс Келлі, Урсулою Андрія, Марі Дресслер, Марією Кюрі і королевою Вікторією. Постарайтеся переконати його, що ви найкраща жінка у світі, і вірність його буде безмежною. Будучи ідеалістом і егоїстом одночасно, він ні за що не визнає свою неправоту, не повірить у те, що його любов померла. Він буде намагатися реанімувати її. І все ж його терпіння не безмежне, і ситуацію, з якою більшість чоловіків легко миряться, він вважатиме для себе нестерпною і спробує від неї позбутися. Після розриву, якщо вам трапиться піймати його у відповідному настрої, ви можете знову почати з ним роман, але за однієї умови: робіть вигляд, що раніше між вами нічого не було. Щоб вам легше було пробачити йому зраду, пам’ятайте, що причиною всьому були насамперед ви самі. Це ви перестали бути тією, кого він полюбив. Адюльтер не властивий притаманній натурі Овна, тому коріння його зрад криються у вашій неправильній поведінці. Пам’ятайте про це. У вас в руках ключі від вашого щастя – не загубить їх.

Якщо ви думаєте, що зможете виправити відносини, викликавши його ревнощі, викиньте ці думки з голови раз і назавжди. Перша ж ваша зрада стане швидше за все і останньою. Овен не потерпить не тільки справжньої зради, але навіть легкого флірту і загравання з іншим чоловіком. Овен любить панувати всюди і в усьому, в тому числі і у вашому серці; він страшний власник і ревнивець. Але, що найгірше, собі він дозволяє багато чого з того, в чому особисто вам відмовлено; при цьому він вимагає від вас абсолютної віри в свою непогрішність. Ви повинні зарубати собі на носі, що всі його жваві розмови з іншими жінками не що інше, як данина світським пристойностям. Але ваша ж кокетлива розмова з іншим буде сприйнятий як особисту образу. Овен з радістю піднесе вас на п’єдестал і буде вам молитися, але не дай вам Бог спуститися звідти або хоча б зробити вигляд, що вам там не подобається.

У соціальному і суспільному житті Овен – природжений борець і бунтар. Він охоче кине виклик вищестоящим, тому що впевнений у своїй перевазі над ними. Можливо, так воно і є, але кому ж сподобається, коли йому про це говорять? Через те, що Овен любить демонструвати свою перевагу, йому часто і боляче дістається, особливо в тих випадках, коли він демонструє цю якість перед начальством, яке не упустить можливості принизити зверхника. У таких випадках за розрадою і підтримкою свого ображеного самолюбства Овен неодмінно звернеться до вас. Знайте, що за самовпевненістю і агресивністю в характері Овна часто ховається добре замаскований комплекс неповноцінності, в якому істинний Овен не признається навіть під страхом смерті. І якщо ви зумієте ніжністю і відданістю залікувати нанесені йому моральні травми, серце вашого Овна буде безроздільно належати вам. Ніколи не намагайтеся довести Овну, що він неправий, навіть якщо ви в цьому впевнені. Ви повинні навчитися бачити світ його очима: любити те, що він любить, і ненавидіти його ворогів. Це його життєвий принцип, і якщо ви не можете слідувати йому, краще пошукайте для себе іншого чоловіка. Натурі Овна чуже всяке вдавання; ви відразу відчуєте, що він до вас охолов, по відчуженому тону, з яким він буде до вас звертатися. Разом з тим люті спалаху гніву, які він обрушує на вас, досить швидко стихають і швидше за все свідчать лише про тимчасову невдоволеність. Ось чому холодність Овна набагато страшніше, ніж його гнів.

Гра не властива натурі Овна. Він завжди прямий і правдивий у всіх своїх проявах – як у справах, так і в любові. Як тільки він зрозуміє, що любить, він не стане втрачати ні секунди, але дозвольте йому грати провідну партію. Не женіться за ним його, не набридайте своїми дзвінками і не признавайтеся йому в любові до тих пір, поки не переконаєтеся, що вам відповідають взаємністю. Кращий спосіб втратити Овна – взяти ініціативу у власні руки. Овен повинен бути лідером, інакше його інтерес до вас пропаде так швидко, що ви і оком не встигнете моргнути. Але коли він зізнається вам у коханні, відкиньте холодність і зайву скромність, інакше він буде шукати теплоти в іншому місці. Любов з чоловіком-Овном те саме що балансування на канаті, а ви самі схожі на канатоходку. Ви повинні тримати його в постійному напруженні, підтримуючи інтерес до себе, але в той же час він повинен бути повністю в вас впевнений. Як бачите, гра не з простих. Але якщо ви хочете зберегти Овна, навчитеся в неї грати.

Позитивною стороною відносин, з Овном можна вважати ту, що після сварки він зазвичай першим попросить вибачення і першим прийде вам на допомогу. Якщо ви хворі або у вас неприємності. Овен завжди буде з вами. Він буде щедро витрачати на вас гроші, не пропустить нагоди сказати вам комплімент, буде відкрито захоплюватися вашою зовнішністю і талантами. Він буває запальний через дрібниці, але цей стан швидко проходить. Ви можете стати найбільшою цінністю в його житті, і він неодмінно вам про це скаже, але разом з тим йому приємно, коли ви щиро поділяєте його захоплення і прислухаєтеся до його думки. Овен прагне бути для вас всім і в той же час, на відміну від інших чоловіків, з радістю розкриє перед вами себе. Овен хоче, щоб його подруга була сама жіночність, і в той же час – свій хлопець; він любить у вас самостійність, але все ж таку, щоб лідером залишався він. Він жадає обожнювання і відданості з вашого боку, але не рабського, а з гідністю. Якщо, після всього вищепереліченого ви все ще хочете залишитися з Овном? Похвально. Тоді, під завісу, ще кілька штрихів його характеру. Він може зірватися і наговорити образливих речей (про які, втім, не думає), але ви повинні все пробачити і забути так само швидко, як і він. Вам повинні подобатися всі його друзі, хоча за собою він залишає право не любити ваших. Що ж ви хочете? Ви вибрали справжнього чоловіка, і в особі свого Овна ви його маєте. І якщо ви справжня жінка, то вашому роману Ромео і Джульєтти (без сумного фіналу, зрозуміло) будуть заздрити всі оточуючі. Якщо ви стали дружиною Овна, він буде головою сім’ї. Він не потерпить від вас ніяких зауважень як при людях, так і наодинці. Особливо в тому, що стосується грошей. Зрештою це його гроші, він їх заробив. Не можна сказати, щоб він при цьому є хорошим фінансистом, але не здумайте втручатися в його фінансові справи. Якщо він типовий Овен, він ніколи не пошкодує для вас грошей і дасть вам стільки, скільки ви захочете. Він із задоволенням купить вам сумочку зі зміїної шкіри, але тільки після того, як придбає собі кейс з крокодилової (якщо, звичайно, після його купівлі залишаться гроші). Він, зрозуміло, егоїстичний, але ні в якому разі не скупий.

Хоча Овен, поки не заведе власну справу, може часто міняти роботу, це ніяк не відіб’ється на вашому благополуччі. Він знайде спосіб заробляти хороші гроші, хоча й спливати вони будуть швидко. Краща порада в такому випадку – по-економніше вести господарство і вручити заощаджене тоді, коли він буде найбільше потребуватиме грошей. Овни рідко відкладають «про запас», якщо, звичайно, у них в роду не було якогось скупого або якщо в момент народження Овна не був Місяць (якому властива економія) – покровитель Козерігів і Раків.

Овен – уважний і гордий батько, із захопленням сприймає появу на світ немовляти (яким би за рахунком він не виявився). Пізніше, правда, він спробує керувати дітьми і диктувати їх майбутню кар’єру. У цьому випадку йому варто нагадати, що діти люблять незалежність нітрохи не менше, ніж він сам. Батьківство – та роль, в якій Овен відчуває себе чудово. Він із задоволенням грає з малюками в бейсбол і футбол, розповідає про пташок і жучків, а коли дитина підросте, охоче запросить до ресторану на сімейний обід. Все, що від вас вимагається, – не дати йому зрозуміти, що юний Герман або Генрієтта значать для вас більше, ніж він сам, – інакше його любов до дітей помітно зменшиться.

Якщо ви процвітали на роботі до заміжжя, можете зайнятися цим і після виходу заміж, але (особливо якщо ви працюєте в одній області) не намагайтеся затьмарити чоловіка своїми виробничими або творчими успіхами, він цього не потерпить. Овен – з тих людей, що швидше пробачать вам нашвидку приготовану вечерю, ніж втрату вашого інтересу до нього і його справ.

Не бороніть його незалежності, але тактовно намагайтеся стримувати його імпульсивність. Він повинен лідирувати в житті, інакше воно втрачає для нього всякий сенс; не пригнічує його енергію та ентузіазм. Як тільки він перестане очолювати на роботі чи вдома, його оптимізм перетвориться на глухе невдоволення, а потім і в повну байдужість. Пам’ятайте, що він позбавлений здатності до підпорядкування. Не намагайтеся зламати його мужність, але й не втрачайте власної індивідуальності. Чи не командуйте їм і не дозволяйте йому командувати собою. Чоловік-Овен не потерпить дружини, яка щовечора проводить за балаканиною в дамському клубі. І в той же час йому не сподобається дружина-квочка, яка вічно стирчить вдома, займаючись лише домашніми справами. Постарайтеся знайти золоту середину. І якщо вам це вдасться, через багато-багато років, на вашому золотому весіллі, ви будете єдиною сивочолою Джульєттою, а поруч з вами буде нехай постарілий, але вічно люблячий Ромео. Заради такої прекрасної перспективи, особливо, якщо ви романтичні по натурі, – а ви не можете нею не бути, якщо вибрали собі в супутники Овна, – варто жити.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,273