Все про вагістність
Все про вагістність

Немає зобов’язань – немає проблеми! Чи так це?


Що значить фраза «відносини без зобов’язань»? Який зміст вкладає кожен, прагнучий увійти в легені і ні до чого не зобов’язують відносини? Та спочатку все сприймається досить просто: обидва дорослі і самодостатні, обидва хочуть мати поруч із собою близької людини, і ось їхні шляхи перетнулися. Що ж відбувається? Виникає сильне взаємне почуття, яке має починати нові приємні стосунки зі щасливим кінцем. Ан ні! Вони ж все в житті знають, і знають, що все так просто відбутися не може, та й навіщо ці нікому не потрібні почуття, які тільки заважають жити? Вони, впевнені у правильності свого рішення, домовляються просто зустрічатися (бажано, щоб ніхто про ці відносини і не знав). Кожен б’є себе кулаком у груди, доводячи партнеру і самому собі, що ніколи не буде більше закохуватися, що є інші завдання в житті, а ці «високі» почуття до добра не приводять.

Взагалі, чи можливі відносини без любові? А, може, ми, боячись будь-якої відповідальності, просто не зізнаємося своєму обранцеві, та й самому собі, що нам зовсім не хочеться таких поверхневих відносин без зобов’язань? Хіба можна вважати нормальним те, що не має розвитку і продовження? Так, опоненти можуть призводити такі доводи як підтримка здоров’я, відхід від минулих переживань і відсутність повної самотності. До цих плюсів вони припишуть ще й економію, і особисту свободу, і купу інших доводів, що виправдовують такі відносини. Але ховаючись за удаваними перевагами ніхто не хоче помічати очевидних мінусів. Час робить свою справу, і в якийсь момент приходить відчуття порожнечі і непотрібності, відсутність емоцій, бажання відчувати стан закоханості. Очевидно й інше – договір стає з часом неспроможним, але його пункти намагаються суворо дотримуватися. Часті зустрічі, відчуття близькості дорогої людини, виникнення почуття сильної прихильності … Про відносини дізнаються оточуючі, і ось саме час все розвивати, а потім довго сміятися на тим, як все починалося … Так ні, ніхто не хоче подати виду, справжні почуття ховаються, купіруються , так як ще діє горезвісний договір.

І який результат таких вільних стосунків «без зобов’язань»? Результат досягнуто не дуже сприятливий. Скоро одного почнуть обтяжувати такі відносини, прийде час розчарування і розставання під будь-яким зручним приводом, продовження ж зробить обох нещасними. Так, може бути, варто зупинитися і подумати, навіщо калічити своє життя, мовчати і продовжувати грати в відсутність емоцій або навпаки не створювати видимості того, чого немає? Кожен вибирає сам …

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,355