Народжені в суботу


Тим, хто народився в суботу, протегує суворий Сатурн. Тому всім народженим у цей день спокій тільки сниться — безтурботне життя не для них. Підопічні Сатурна на рідкість працелюбні, відповідальні, терплячі й розважливі. Вважають, що їхнє майбутнє залежить тільки від них самих. Крок за кроком, вони рухаються до мети.

ВОНА: Дуже жіночна і тому привертає чоловічі погляди. Зовні неприступна, хоча в душі у неї вирує вулкан почуттів! Закохується всім серцем, і не відноситься до тих, хто часто змінює партнерів як рукавички. Завжди вірна й віддана.

ВІН: Якщо іншим щастя саме йде в руки, то підопічний Сатурна за нього постійно бореться. Дуже представницький і серйозний, хороший сім’янин, який робить все для того, щоб створити для близьких найкращі умови. До блуду глухий. Закохавшись, тільки й говорить що про свою роботу, якої поглинений, і про високі заробітки. Хоча, дивлячись на нього, не скажеш, що й справді багатий: такі люди не зраджують значення власного зовнішнього вигляду. У житті шукає таку супутницю, для якої будинок і діти — дорожче всього на світі.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 12 T. 0,169