Все про вагістність
Все про вагістність

Народжені в неділю


Вважається одним з найбільш успішних днів для народження. Неділею управляє Сонце. Під заступництвом Сонця людина народжена в цей день, бдут володіти невичерпною енергією, блиском, які будуть битися через край. Він зможе реалізувати себе скрізь, де забажає, йому буде вічно везти. В давнину вважали, що з людиною народженими в неділю грають Боги. Але на жаль, на практиці, саме цим людям, відмічені печаткою слави і удачі під час народження, найчастіше стають невдахами по життю.

Доля дарує їм багато подарунків: чарівність, харизму, силу, силу духу, зовнішню красу, розум, доброту і це, відчуття своїх благодійників, стає для них ахіллесовою п’ятою.
Адже звикнувши отримувати з самого дитинства все, під часом вони перестають докладати якісь зусилля до чогось, очікуючи отримати це просто так. І в підсумку, хороші задатки атрофуються і перетворюються в егоцентризм, спрагу жити без праці.

Обломний момент настає після 33 років, в цьому віці доля почне вимагати з них повернення боргів, за те, що вони отримали даром. Друзі покидають їх, втомившись допомагати їм. У них починаються проблеми на роботі і з кар’єрою. Часто, в цьому віці, вони починають приймати наркотики, пити, розлучаються з дружиною або чоловіком, і їх соціальний статус падає.

Їм потрібно мати хорошу освіту і щоб в дитинстві була жорстка дисципліна.

Народженим в неділю підходять люди народжені в четвер, вони зможуть спрямувати їх у потрібне русло і розвинути таланти.

Батькам потрібно розвинути любов до праці у цієї дитини, інакше він не зможе побороти цей недолік. І всі свої подарунки долі він буде пускати на те, що б жити за рахунок інших.

У народжених у неділю, може бути, хороша кар’єра артиста чи співака.

  1. 3 коментарі до “Народжені в неділю”

  2. світлана в 31.10.2013 | Відповісти

    Дякую за українську мову!!! Шукаю тільки українською!!!

  3. Анна Вишенька в 17.07.2018 | Відповісти

    Дякую за те, що зробили гороскоп днів. Я дуже щаслива від цього коментаря, бо я народилась в неділю!!!А хто народився в цей день?

  4. Микола в 21.05.2019 | Відповісти

    Я також!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,292