Все про вагістність
Все про вагістність

Народжені в четвер


Юпітер, планета щастя і достатку, опікає тих, хто народився в четвертий день тижня. Цей верховний бог виключно щедрий, і обдаровує своїх підопічних всілякими талантами …

Про людей, що з’явилися на світ в четвер, говорять, що вони, мовляв, народилися в сорочці – їх незримо опікується добрий ангел-охоронець. Вони вірять в успіх і з неймовірною завзятістю долають перешкоди. Впевнені в собі, вдячні і доброзичливі.

ВОНА: Природа щедро обдарувала її ніжною красою. Вона просто бризкає енергією. У суспільстві дочки четверга і світ сприймається по-іншому – барвистим і безпечним. З півслова розуміє тих, хто шукає в ній опору, входить в положення і дає слушні поради. У той же час вміє тримати дистанцію в спілкуванні з іншими. Приймаючи рішення, вона керується і розумом, і серцем, але не завжди чинить правильно.

ВІН: Ніколи не намагається триматися місця. Горить бажанням побувати в самих віддалених та екзотичних куточках землі. Більшість чоловіків, народжених в четвер, прагнуть влаштуватися на роботу за кордоном. Намагаються використати будь-яку можливість, щоб набратися нових знань, справедливо вважаючи, що їх доля у власних руках. Вони не поспішають обзаводитися сім’єю – ще не перегорів у крові молодечий жар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,287