Все про вагістність
Все про вагістність

Молодик в Рибах – 13 березня 2021 року


Молодик в знаку Зодіаку Риб, пік 13 березня плюс-мінус 3 дні. Найсильніше вплив і важливість для Риб, після для Діви, Близнюків і Стрільця, дасть духовних сил і вітальності знакам стихії Води. Знакам Зодіаку додаткова інформація в гороскопах на місяць березень 2021. Під час піку – нове, посилення для існуючих ситуацій з новими якостями. Нові: події, починання, новини, бажання і таємниці, духовне, допомога, творчість. Хороший пік для людей і для світу, багато нового покрито буде таємницею і усвідомимо його в червні, дізнаємося більше у вересні.

– Обивателі. Хороший пік, дні будуть добрими лише для духовного, таємного і не серйозного, для серйозних і публічних речей пік гірше. Емоційний підйом для Риб, Рака і Скорпіона. Для всіх в ці дні буде посилено чутливість, флегматичність. Настрій трохи песимістичний і залежить від оточуючих. Перепади настрою і бажань. Бажання і ідеї, вчинки будуть мрійливими, фантазійними, уявлення ідеалів, можуть не відповідати реальності. Багато фантазій, сильна інтуїція, посилення віри або зневір’я. Новини будуть лише верхівкою айсберга. Приділіть увагу і починанням в духовному розвитку, релігії, віри, таємниць, езотерики, усамітнення, допомоги, відпочинку, ескапізму від чогось, фантазіям і творчості. Пік хороший для початку таємниць, але не в серйозному, таємниць у відносинах (зрад). Гарний початок для творчості, допомоги іншим. Пік не особливо хороший для особистого і бізнесу – вказівка на розчарування, занадто великі мрії, нездійсненні, обмани. Події в житті і починання, за вказівками, мінливі, незрозумілі, невизначені, не багато енергії і бажань, не всі реалізується, занадто швидко пропадуть бажання, події оповиті таємницею і фантазіями.

– Світ. Для світу пік має важливість, але він таємний / потайний, а таємне поки не буде помітним. Помітно його вплив буде на нафту, великі масиви води (моря, океани), судноплавство. Таємниці – це те, що приховано, початок нових, але про це поки ніхто не дізнається. Це означає? Що він буде важливий для таємних ігор і тих, хто в них грає, релігійних інститутів, гуру, політиків, таємних спецслужб. Початок нового в релігії. Для світу в цей пік буде не багато новин і не всім треба вірити. Нові відносини будуть побудовані з обманом, фантазією, понад ідеалізацією, можливо без відповідальністю. Буде більше допомоги і жертовності – це гарна вказівка для цього піку, погана – безвідповідальність і ескапізм. Крім усього перерахованого, сильно впливатиме на релігію, інститути релігійні, важливі новини від них. Зачепить він жертовність і благодійність. Пом’якшення відкритих конфліктів. Не ясно яким він буде для ринків, вплине на нафту.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Велика важливість, вказівка на початок нового етапу, початок нового вірусу. Поки про це світ не зрозуміє і не дізнається, скрито все, в травні і точно в червні стане ясно. Про це я писав у статті «Гороскоп найцікавіших подій в 2021».

Автор: A.S. – 13.03.2021 для сайтів goroskop2. com \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,468