Все про вагістність
Все про вагістність

Меркурій в Рибах з 15 березня до 4 квітня 2021


Транзит, рух, Меркурія по знаку Риб буде з 15 березня до 4 квітня 2021 року. Зросте комунікабельність, посилення інтелекту, чутливість до інформації, емоційна пам’яті, творчі ідеї, думки по творчості для Риб, Рака, Скорпіона. Період вагоміше Рибам, їм більше творчості, чутливості, інтуїції, менше концентрації, творчі проекти – легко, серйозні (уважні і детальні) – складно, легше запам’ятовувати емоційну і творчу інформацію, працювати в своєму ритмі з мистецтвом, містикою, таємним, духовним, а не з бухгалтерією чи юриспруденцією і подібним, більше важливих новин і поїздок, спілкування. Єдина погана вказівка з 22-26 березня.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, творчі ідеї, ідеї для мистецтва (якщо в житті Ви творець – прийшов Ваш час). Інформація таємна буде корисна, плітки і секрети, приховане і таємне спілкування, спілкування інкогніто, таємні угоди і переговори, таємне навчання. Інформація про містику і духовному, релігії. Приділіть увагу інформації про таємниці, таємні переговори, знайомствах, спілкуванні, оборудкам. Навчайтеся містичному і релігійному, таємному, якщо людина мистецтва – мистецтву. Мислення буде абстрактним, складно концентруватися, легко перемикатися на інше, багато ідей. Посилення емоційного та інтуїтивного мислення. Не займайтеся тривалим, вимагає уваги, аналізу, деталей, термінів. Зв’язок благодійництво та інформації. Займайтеся творчістю. Розвивайте, вивчайте, свої мрії та ідеали. Бізнесу період не підходящий, для серйозних завдань, проблемний. Період для тих, хто займається релігією, проповідників, ворожок, містиків, фантастів, любителів попліткувати і змов, людей мистецтва, поетів, письменників, обманщиків. З поганим буде гірше з 22-26 березня.

– Світ. Це період для таємниць, змов, таємних переговорів – це те що приховано, світ про це не дізнається. Період новин про які знатимуть не всі, а дізнаємося лише про релігію, мистецтво, благодійності. Переговори всередині держав і між державами – це все приховано, в кінці березня оманливе і скандальне. Для ринків смута, не розуміння, проблеми з аналізом інформації, таємні угоди і переговори. В кінці 22-26 березня, погані вказівки і вони дадуть тріщину в таємницях, будуть скандали, які розкриють таємниці.

Автор: A.S. – 17.03.2021 для сайтів goroskop2. сom \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,339