Все про вагістність
Все про вагістність

Лев-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Лев-жінка, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

І сказала лисиця: – Задзеркальний народ!
Щасливий той, хто з трьома Королевами п’є.
Це рідкісне щастя, велика честь.
За обідній стіл з Королевами сісти!

Є у Левиці деякі особливості, які виразно вам не сподобаються. Будучи сентиментальною, вона до сивого волосся зберігає листи і фотографії колишніх шанувальників, а їх у неї тьма.

Левиця – далеко не скромна польова квіточка, а розкішна царствена троянда. І якщо ви намірилися зробити її своєю дружиною, вам доведеться сильно постаратися, щоб відвадити інших її прихильників.

Якщо ви належите до сімейства герцогів Анжуйськіх або баронів Ротшильдів, шансів у вас буде незмірно більше, ніж у людини з прізвищем Сміт. Важко собі уявити, щоб цариця звірів погодилася бути просто місіс Сміт. Це не в її натурі.

Швидше за все з раннього дитинства Левиця буде заводієм в компанії однолітків, а ставши дорослою, перетвориться на законодавицю мод, поглядів і смаків.

Якщо ви страждаєте комплексом неповноцінності, краще пошукати кого-небудь простіше і скромніше, бо ваші мрії про перетворення Левиці в милу домашню кішечку заздалегідь приречені на провал. Левиця робить вам послугу вже тим, що дозволяє себе любити, а якщо вона при цьому відповідає вам взаємністю, вважайте, що ви не дарма з’явилися на світ.

Перше, що слід зробити, доглядаючи за Левицею, – накупити їй безліч різних подарунків. Причому врахуйте, що Левиці все одно, що це будуть за дари, головне, щоб були вишукані і дорого коштували. А ви, вручаючи подарунки, повинні виглядати не гірше принца, що зібрався на бал. Друга умова: навчіться робити компліменти, причому не стандартні типу «Як ти чарівна, дорога», а що-небудь зовсім особливе, що відразу дозволить Левиці виділити вас з натовпу численних поклонників. Коротше, ведіть себе так, немов ви важливий гість на прийомі у королеви.

Хоча багато жінок Левиць міцної статури і люблять спортивні ігри, краще запросити її в театр. (Причому врахуєте, що квитки повинні бути в перших рядах партеру, а не в амфітеатрі і, Боже упаси, ніяк не на гальорці). Сама атмосфера театру, його ошатні інтер’єри (особливо в опері), святково одягнені люди і емоційний заряд з толком обраної п’єси (краще любовного змісту) допоможуть вам налаштувати її на ліричний лад. Після вистави раджу вам повезти вашу даму вечеряти. І ніяких кафе, закусочних, гриль-барів та іншого. Тільки дорогий ресторан із солідною публікою і хорошою репутацією.

Не варто звинувачувати Левицю за притаманні зрідка зарозумілість і марнославство; адже вона не винна, що народилася спадкової принцесою і відчуває себе вище оточуючих. При цьому вона настільки мила, добра і благородна, що люди готові пробачити її недоліки.

Левиця – активна, дієва натура. Тому, посадивши її в клітку, навіть золоту, ви пограбувати її, убивши в ній частину її істоти. Дозвольте їй, якщо вона захоче, продовжувати професійну кар’єру або часто приймати гостей у себе і їздити з відповідними візитами.

Левиця-дружина – справжній скарб. Ви ніколи не побачите її в халаті з бігуді на голові і кремом на обличчі. Але не подумайте, що вона не користується косметикою. Користується, та ще й як. Обожнюючи все дороге, Левиця може витратити на косметику та перукаря ціле багатство.

Те ж можна сказати і про її гардеробі. Він вишуканий і розкішний. Шубки, капелюшки, рукавички, пір’я, коштовності – все це у Левиці наймодніше і екстравагантне. До її зовнішньому вигляду ви не причепиться. Боюся, що ви не завжди погодьтеся з нею лише в тому, що на це варто витрачати такі шалені гроші.

Левиця – чудова господиня. Вона завжди зуміє не тільки чудово нагодувати, але й розважити, і зачарувати гостей.

Як мати. Левиця любить своїх дітей до нестями, але разом з тим проявляє строгість при їх навчанні і вихованні. Вона сміливо стане на захист свого потомства, якщо кому-небудь прийде в голову їх образити, однак при цьому не жертвує собою. Вона ніколи не відмовиться через дітей від світського рауту або походу в театр або гості. Багато Левиць-матерів не кидають своєї професійної кар’єри, вдало поєднуючи роботу з вихованням дітей.

Будучи дуже м’якою, ніжною і люблячою серед домашніх, зі сторонніми Левиця тримає себе на відстані, не допускаючи ні найменшої фамільярності.

Що стосується вірності, то Левиця буде зберігати її до тих пір, поки буде впевнена, що її обранець їй не зраджує. Варто їй запідозрити найменший обман, як вона негайно відплатить невірному тією ж монетою.

Глибоко вкорінене бажання бути вічно коханої і обожненою виражається у Левиці в тому, що вона часом дозволяє собі пофліртувати з вашим другом. Не приймайте це близько до серця і не ревнуйте. Зате ви, особливо в її присутності, ніколи не зможете дозволити собі не те що флірт, а навіть ласкаву усмішку по відношенню до іншої жінки. Вірніше, дозволити щось ви можете, але я просто боюся припустити, що за цим піде. Втім, якщо ви дуже сміливі, ризикніть.

Безумовно, в такому ставленні до себе і до вас немає ні найменшої частки справедливості. Але ви ж самі все знали і самі на це пішли. Чого ж ви хочете тепер? У кінцевому рахунку, вона – королева, а ви всього лише підданий. Але якщо ви досить розумні, пам’ятайте про її царствене походження і надайте їй ті почесті, яких вона, безсумнівно, заслуговує, ви зможете приручити її і добитися від неї всього, чого хочете. Ваше щастя – у ваших руках.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,167