Все про вагістність
Все про вагістність

Лев-підлеглий – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Лев-підлеглий, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Сяяло сонце в небесах,
Світило щосили,
Була світла морська гладь
Як дзеркало точь-в-точь,
Що дуже дивно – адже тоді
Була глуха ніч.

Якщо серед ваших товаришів по службі є Лев, вам не вдасться його не помітити. Навіть якщо він не виділяється особливими талантами (сам-то він вважає себе талановитіший за всіх на світі), він зуміє знайти спосіб переконати інших у тому, що вони у нього є. Він нікому не дозволить недооцінити себе.

Всі Леви на рідкість гонорові і обожнюють гучні титули. Запропонуйте йому на вибір: прибавку до зарплати або табличку на двері його кабінету з написом «Головний консультант з координаційних питань» і він без вагань вибере друге.

Лев народжується з таким почуттям переваги на оточуючими і вірою у власну прозорливість мудрісті, що, якщо на роботі йому не вдається зайняти начальницьке крісло, він починає вести себе як великий начальник зі своїми домашніми і оточуючими, роздаючи поради направо і наліво і вказуючи всім, як слід себе вести і що робити в тому чи іншому випадку. Причому чим менше ваги у нього на роботі, тим з більшим ентузіазмом він віддається ролі домашнього мудреця.

Краще всього використовувати ваших юних співробітників-Левів на роботі, пов’язаній з рекламою і продажем продукції вашої фірми. Ця діяльність як не можна краще підходить до їх характеру. Пізніше, якщо вони добре себе зарекомендують, слід перевести їх на більш високу посаду.

Спочатку, особливо в юності, Леви здаються трохи легковажними, і тільки витримавши ряд суворих життєвих випробувань, вони знаходять ту силу, якою наділені від народження.

Якщо Лев у своїй професійній кар’єрі не піднімається до крісла президента фірми або, на худий кінець, віце-президента, він переключається на іншу діяльність, у якій принаймні може бути сам собі господарем. Професії вчителя, лікаря, юриста, радника, актора, письменника імпонують йому не менше, бо тут можна також досягти слави і потішити самолюбство.

Пам’ятайте, що Лев не має наміру довго задовольнятися роллю підлеглого. Якщо йому не вдасться зайняти ваше крісло, він просто перейде на іншу роботу. Але поки він працює під вашим началом, він буде намагатися з усіх сил. А якщо ви хочете домогтися від нього більшої віддачі, встановіть з ним теплі, неформальні відносини.

Даруйте вашій співробітниці-Левиці час від часу квіти, говоріть їй компліменти і навіть можете запросити в театр. Ваш підлеглий-Лев буде задоволений, якщо для обговорення якого-небудь ділового питання ви запросите його не до себе в кабінет, а на обід в дорогий ресторан. У подяку він постарається зробити для вас максимум того, на що здатний.

Якщо у вас на роботі з’явилися новачки, довірте їх навчання Левам. І ті, й інші залишаться задоволені один одним, а фірма від цього тільки виграє.

Раджу вам не ставитися дуже строго до того, що Леви часто запізнюються з обіду, розтягуючи його години на півтори. Справа в тому, що обід для Левів – не просто поглинання їжі у встановлений час, а цілий соціальний ритуал, якому вони надають великого значення. Якщо ви зрозумієте це і не будете лаяти його за запізнення, він віддячить вам старанною роботою і новою ідеєю, яких у нього чимало.

Ну і під завісу ще одна порада. Бажано, щоб ваш підлеглий – Лев працював в яскраво освітленій кімнаті, обклеєній жовто-помаранчевими шпалерами або забарвленої фарбою аналогічних тонів. Ви можете сміливо довірити йому новітнє, складне і дороге обладнання, і він освоїть його в самий нетривалий час. Лев оцінить подібне довіру і з лишком її виправдає.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,272