Все про вагістність
Все про вагістність

Лев-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Лев-чоловік, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Бо це любов.
О, Я вірю – любов,
О, клянусь я, що це любов!

Чоловік-Лев відмінно знає ціну своїй чарівності і тому ніколи не витрачає її даремно. Він із задоволенням покрасується і перед вами, і в компанії друзів, а ще краще – перед великим зібранням, і чим воно більше, тим Леву приємніше. Тоді їм буде захоплюватися вже не один і не п’ять чоловік, а цілих двісті.

Лев – це не Діва і не Водолій, які, незважаючи на відчайдушні спроби прихильниць, можуть залишитися холодними до їх принад.

Лев спочатку націлений на роман, тому немає нічого легше вловити його в свої мережі. Любовний лепет при світлі свічок, приправлений солідною порцією обожнювання, захоплень і лестощів, – і гордий цар звірів перетворюється на домашнє кошеня. При цьому він буде любити вас безмірно, завалювати подарунками та квітами, возити в театри і на світські раути, писати пристрасні листи. Обнадійливий початок, чи не так? Але у кожної медалі є й зворотний бік.

Лев надзвичайно ревнивий. Якщо ви його, то належите йому вся: тілом і душею. Він буде вирішувати за вас, що носити, яку робити зачіску, що читати, з ким дружити і як проводити день. Він з пристрастю допитає вас, де це ви зволили пропадати цілих дві години, тоді як, ідучи, сказали, що повернетеся через годину сорок п’ять хвилин. Він поцікавиться, хто вам дзвонив і про що ви говорили. Якщо ви, готуючи ранкову каву, занадто довго будете дивитися у вікно або просто сидіти, задумливо дивлячись у стелю або підлогу, він неодмінно запитає, чим це так зайняті ваші думки, що ви цілих п’ять хвилин не звертаєте на нього ніякої уваги. Не раджу вам навіть жартома відповісти, що ви думаєте про когось іншого. Він вам цього не пробачить. А якщо цей інший (швидше за все не має до вас ніякого відношення) випадково виявиться йому знайомим, йому також можуть бути непереливки. Так що, як бачите, ваше сімейне життя з Левом НЕ БУДЕ усипане одними трояндами, а якщо і буде, то не забувайте, що у троянд є шипи.

Краще всього, якщо у ваших стосунках з ним буде присутній м’якість, ніжність і ласка, які заспокоюють навіть самі бурхливі спалахи емоцій.

З чоловіком-Левом вам не вдасться зробити власну професійну кар’єру. Він цього не дозволить. А якщо ви будете наполягати, то, не виключено, що, стоячи перед вівтарем у шлюбній сукні, ви раптом виявите, що наречений зник.

Чоловік-Лев добрий і вдячний, як Король Артур (якщо ви, звичайно, зробите його центром свого всесвіту). Якщо ви будете поважати його так, як йому здається, він того заслуговує, він буде сама щедрість, не відмовляючи вам в найменших примхах. А якщо ви будете його любити, цілком імовірно, що він вам ніколи не змінить (будучи по натурі надто лінивим, щоб полювати за новими кішечками, коли вдома є своя левиця).

З Левом ви будете вести дуже активне соціальне життя. Правда, в тих випадках, коли він відправиться на парубочу вечірку або просто спустить багато грошей на скачках або в казино, вам доведеться потерпіти.

Зате всі Леви володіють рідкісною в наш час особливістю – у них золоті руки. Якщо у вас зламався вимикач або тече кран на кухні, не працює телевізор або хрипить магнітофон, скажіть про це вашому Леву, і він миттю кинеться їх лагодити. І що найцікавіше – полагодить. Через деякий час вимикач буде знову включатися і виключатися, вода з крана текти тоді, коли його відкриють, на телеекрані з’явиться зображення, а магнітофон заспіває своїм звичайним голосом. І все це Лев зробить без будь-якого напруження, а навіть із задоволенням. Тепер ви розумієте, який скарб ваш чоловік?

Чоловіки-Леви дуже вразливі і великі естети, тому, одружившись, вони не залишаться байдужими до гарненького личка. Якщо ви не станете закочувати йому сцен ревнощів, намагатися в помсту фліртувати з іншими і при цьому будете ставитися до нього з колишньою любов’ю і ніжністю, він ніколи не перекинеться до іншої. У Лева, кілька егоїстичного по натурі і зайнятого самим собою, може в якийсь момент не вистачити такту, але, зрозумівши, що він боляче когось образив, він не пройде байдуже повз, а спробує «зализати» нанесену рану.

У Левів існує якась ілюзія, яку вони ніяк не можуть подолати. Леви часто одружуються на жінках більш низького соціального походження або просто в чомусь їм поступаючихся, в надії, що «бідна маргаритка» буде вдячна їм за це все життя. Але нерідко виходить, що ці «нещасні створіння» вміло віднімають скіпетр влади у бідолахи-Лева і далі правлять вже без нього. Бідний цар звірів відчуває себе при цьому не дуже затишно. Чомусь ця сумна історія нічому не вчить Левів, і вони як і раніше продовжують спокушатися «скромними квіточками».

Дивно, але у Левів часто дуже нечисленна родина. Дітей або немає взагалі, або одна дитина, або Лев втік в іншу сім’ю, залишивши своє потомство. Леви – пристрасні, хоча і не дуже послідовні батьки. Зате вони з тих отців, кого діти люблять все життя. Раджу дружинам Левів не приділяти дітям більше уваги, ніж самому Леву, інакше він буде страшно уражений і ображений.

Отже, як я намагалася вам втовкмачити, якщо ви згодні залишатися другою скрипкою і будувати (або робити вигляд, що будуєте) своє життя за тією схемою, яку Лев вам накреслив, вас будуть любити, пестити і задаровувати і, що не менш важливо, в вашому домі завжди будуть в повній справності ручки, крани, вимикачі, розетки і все інше, що в ньому знаходиться. По-моєму, угода непогана, чи не так?

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 114 T. 0,235