Все про вагістність
Все про вагістність

Кухонні обереги


Приготування їжі з давніх часів вважалося особливим таїнством, таким собі священним ритуалом. Все, що стосується їжі, то є і сама господиня, і приміщення, де їжа готується, і продукти – все це повинно бути під захистом від впливу негативної енергії. Для цього споконвіку використовувалися амулети.

Одним з головних амулетів на кухні залишаються ступка з товкачиком. Це не просто кухонне начиння, це речі, що мають за переказами деякі магічні властивості. Тандем цих двох предметів позначає зміни, несе в собі жіноче і чоловіче начало. Зараз ступку з товкачиком замінили сучасні терки і кавомолки. Але якщо так сталося, що в шафі є старенька ступка і товкач, то не варто від них позбавлятися – вони ще послужать для справи. Ці предмети ідеальні для подрібнення спецій, а також допомагають позбавити їжу від негативної енергії, якщо розтирати її в ступці проти годинникової стрілки. Думки при цьому повинні бути абсолютно позитивними.

Інший оберіг – це квітка алое. Він – чудовий захисник від нещасних випадків, та й сік його листя дуже корисний, оскільки відноситься до народних лікарських засобів. Алое можна використовувати при порізах, опіках і застудах.

Непоганими оберегами були зв’язки і коси з лука або часнику, перцю та інших овочів. Вважається, що мати такі обереги на підвіконні необхідно для захисту від злих духів, але от в їжу їх приймати не можна, так як вони збирають на собі погану енергетику.

Непоганий захисник будинку – куля з кольорового скла, який підвішується біля вікна і переломлює сонячні промені, а для залучення в будинок благополуччя можна поставити в тумбочку до круп глечик з коренем лепехи або люцерною.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,254