Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Козеріг-жінка, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

З цими словами вона встала, і пройшлася по галявині, спочатку дуже скуто, бо їй було лячно, як би корона не злетіла у неї з голови, але потім сміливіше, умовляючи, себе тим, що навколо неї було ні душі. – Якщо я й справді Королева, – подумала Аліса вголос, – з часом я навчуся з нею справлятися.

Зовнішній вигляд жінки-Козеріга може бути самим різним: із суворим пучком, в білому халаті, переливається рідина з однієї пробірки в іншу, і надзвичайно жіночна, кокетлива дама, навколо якої в’ється натовп шанувальників. Але незалежно від зовнішності, Козеріг потай завжди мріє про те, як би вхопити самого гідного чоловіка, який доб’ється в житті великих висот і зведе її на п’єдестал, якого вона гідна.

Багато Козерігів-жінок роблять професійну кар’єру. І зовсім не тому, що вони віддають перевагу роботі сімейному життя. Просто для Козеріга найважливіше – домогтися в житті визнання, а вже яким способом – справа десята. І якщо вона відчуває, що не в змозі знайти чоловіка, який задовольняв би її честолюбним задумам, вона занурюється в роботу, вважаючи, що краще домогтися успіху в професійній діяльності, ніж тягнути життя з нечестолюбивим чоловіком.

Правда, думка про вдале заміжжя залишається в підсвідомості жінки-Козеріга, і вона рано чи пізно доб’ється того, чого хоче. Бо ніякі успіхи в роботі не дадуть їй такого задоволення, як вдалий шлюб.

Одна з найбільш приємних рис натури Козеріга – надзвичайна вихованість і вміння володіти собою. За манерам, завжди бездоганним, ви ніколи не здогадаєтеся про її соціальне походження.

Завдяки величезній витримці і силі волі Козеріга, вам буде здаватися, що у неї завжди хороший, рівний настрій. Але це не так. Планета Сатурн розташовує до похмурості, песимізму і меланхолії, і жінці-Козерігові доводиться докладати чимало сил, щоб боротися з таким невдалим настроєм. Ви, зі свого боку, повинні сприяти тому, щоб поганий настрій відвідував її якомога рідше. А для цього ніколи не жартуйте над нею. Вона цього не переносить. Не обманюйте її, особливо в серйозних справах, і хваліть, коли вона того заслуговує.

У справах любовних, особливо на перших порах, поки вона ні в чому не впевнена (ні в ваших серйозних почуттях і намірах, ні у вашому фінансовому становищі і планах на майбутнє), їй вельми незатишно. Але як тільки вона зрозуміє, що саме ви – її обранець, як же ви здивуєтеся її лагідності, ніжності і навіть пристрасності! Козеріги-жінки ніколи не віддаються захопленням нерозважливо, не знаючи, куди це може їх привести. Зате якщо вона твердо впевнена в тому, що її корабель слідує задуманим курсом, вона розслабиться і подарує вам всю себе, без залишку.

У сімейному житті Козеріг у всьому дотримується заведених порядків, традицій і суворого етикету.
Жінок-Козерігів не назвеш писаними красунями, але їм притаманна особлива, невловима принадність і нескінченна чарівність. У той час як інші жінки давно перевалили пік свого розквіту, Козеріги все ще здаються юними, немов дівчинки.

Чоловік, який вибрав в дружини Козеріга, повинен поважати і шанувати її сім’ю. Не дозволяйте собі розмов і жартів про тещ в її присутності. У відношенні своїх батьків вона здатна на такі жертви, що часом це може навіть відбитися на добробуті її власної сім’ї. Правда, в такій прихильності до родичів є і позитивні сторони. Подібною ж увагою вона оточить не тільки ваших батьків, а й братів і сестер, якщо вони у вас є. Козеріга не потрібно просити посидіти з хворою свекрухою. Вона охоче зробить це сама, без усяких натяків з вашого боку, і буде віддано доглядати за нею до повного одужання. До речі, Козеріги – майже єдині жінки, які щиро подобаються своїм майбутнім свекрухам. І не дивно – адже з них виходять чудові дружини.

Будинок жінки-Козеріга виглядає так, ніби в ньому господарює не звичайна жінка, а чарівниця з купою помічників-гномів, такий він чистий і затишний.

Козеріги люблять серйозну класичну музику і небайдужі до всіх видів мистецтва. Козеріг романтична. Правда, вона не схвалює романтизму жебраків. На її переконання, у житті слід вибрати високу мету і йти до неї, долаючи всі стоячі на шляху перешкоди. Тільки в цьому полягає для неї справжня романтика, а зовсім не в тому, щоб оспівувати щастя в курені.

У ставленні до дітей Козеріг строга: вона виховує в них шанобливе ставлення до родичів і старших і вчить їх дисципліні і хорошим манерам. Любов до дітей у неї виражається не в слащавих поцілунках, а в увазі і терпінні. Можливо, Козеріг буває іноді зайво строга, але, ставши старше, діти самі подякують її за це. Єдиний виняток становить перехідний вік – трапляється, що в цей час занадто консервативні Козеріги конфліктують зі своїми волелюбними чадами. Але здоровий глузд і логіка Козерігів і тут прийдуть їй на допомогу, і вона знайде в собі сили укласти з дітьми прийнятний компроміс.

Через дуже чутливу шкіру Козеріги рідко користуються косметикою, а якщо і користуються, то досить помірковано. На щастя, природа нагородила їх такої моложавістю, що троянди у них на щоках і вустах сяють тоді, коли в інших жінок час давно їх стер.

Козерігові потрібні ваші увага і турбота, щоб подолати невпевненість у собі та своїх силах. Вона ж у відповідь обдарує вас любов’ю і відданістю, які будуть супроводжувати вас все життя.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

  1. Один комментар до “Козеріг-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»”

  2. Лада@ в 24.04.2021 | Відповісти

    СУПЕР

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,197