Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – риси характеру. М. Бомбушкар


Козеріг — риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Козеріг — риси характеру. М. Бомбушкар (автор малюнку — Кагая)

Козеріги люблять стабільність, спокійну обстановку (на вигляд вони дуже спокійні особистості, хоча насправді – просто стримані). Навіть молодий Козеріг – має зовнішність і веде себе як дуже зріла людина. Вони дуже чутливі і образливі люди, що володіють довгої пам’яттю на образи, бажають убезпечити себе і своє оточення, створити для них власний простір (не пускають інших у зовнішній світ, намагаючись побудувати безпечний маленький світ, подивіться на батьків Козерігів, які намагаються управляти життям своїх дітей). Це не ті люди, які можуть здійснити імпульсивний вчинок або прийняти рішення під впливом імпульсу – Козеріги завжди все обмірковують, прораховують, планують. Намагаються стиснути свої емоції. Управлінці у всьому, від ситуацій до людей – маніпулювання у них в крові. Хоча, часто Козеріги дуже самотні, вони люблять самотність, рідко можна побачити Козеріга з великою кількістю друзів або навіть товаришів (знайомих). Перейдемо до більш близького розгляду рис характеру Козеріга.

Позитивні риси

Практичність і прагматичність
Дуже практичні люди, завжди намагаються використовувати ресурси з розумом. Не дарма Козеріги так люблять дарувати квіти в горщику коханим, а не букети. Завжди намагаються врахувати всі факти, перш ніж іти вперед. Теж ставитися і до їх прагматичності, часто відносини будують по вигоді.

Честолюбство
Хочуть досягти високого становища, кар’єри, поваги. Мотивом цього є можливість за допомогою отриманої влади керувати іншими, і тим самим оберігати свій світ.

Розсудливість
Козеріги ніколи не діють не обдумавши, зберігають свій досвід і завжди пам’ятають свої помилки і інших – накопичений досвід – це їх мудрість. Завжди можна попросити мудрої поради у них.

Дисциплінованість
Дисципліна – це кредо Козеріга. У них все розписано по днях, тижнях, місяцях і годинах. Завжди намагаються тримати себе в руках, хоча, знайте, що Козеріги ніколи не будуть безтурботно ставитися до важливих питань і проблем, можуть лише приховувати свої справжні мотиви.

Терпіння
Терплячість ще одна якість їхнього характеру. Після вибору мети, бажаного, можуть роками йти до нього або чекати коли настане час. У терпінні з ними можуть змагатися тільки Телець, та Терези зі Скорпіоном.

Обережність
Божевільні вчинки, ризиковані підприємства і дії – це не для них. Вони ніколи не будуть займатися тим чи дружити з тим, хто або що може становити для них ризик, що загрожує їх стабільності.

Негативні риси

Песимізм
Найбільші песимісти серед усіх знаків Зодіаку. Навіть коли все добре – Козеріг буде вірити, що все скоро буде погано. Навіть коли Козерігу говорять «Вір в краще воно не за горами.. », він буде вірити в те, що найгірше вже поруч, потрібно тільки почекати. Чого б Козеріг не досяг у житті, як би його життя не протікала – він завжди буде вважати, що все погано.

Упертість
Вони вважають, що праві тільки вони, що їхні розрахунки найкраще, що бачення світу їх очима – найчіткіше, що їх вчинки – самі правильні. І навряд чи вони будуть прислухатися до порад інших.

Сором’язливість
Дуже сором’язливі люди, навряд чи Ви зможете дізнатися про їх достоїнства та достатки дуже швидко. Навіть маючи Мерседес останньої серії, Козеріг, може приїхати на побачення, на метро. І це не ті люди, які будуть першими показувати свої достоїнства, щоб вибрали їх.

Егоцентрічність
Важливо, що вони хочуть, як цього домогтися, і хто вони. А не те, що своїми вчинками вони роблять погано іншим, що іншим теж потрібно це ( і цього вистачить на всіх, і можна б і поділитися – але ні), і що може воно того і не варто.

Відстороненість
Не люблять підпускати і впускати до \ в себе інших людей. Не люблять емоційних контактів. Емоційні стосунки, кохання, дружба – не приходять до них занадто швидко. Але це дозволяє їм бути долголюбами, котрі пам’ятають всі образи…

Похмурість і сарказм
Легко зіпсувати гарний настрій, а може і псувати не потрібно ( може він (настрій) просто триває не довго), щоб Козеріг став похмурий, буркотливий і незадоволений всім. Їх похмурість і сарказм – головна зброя по вбивству відносин.

Звичка до іронії, як і до сарказму, псує характер, вона надає йому поступово риску зловтішної переваги: під кінець починаєш бути схожим на злу собаку, яка, кусаючись, до того ж навчилася і сміятися.
[Фрідріх Ніцше]

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 24.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,227