Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг-підлеглий – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Козеріг-підлеглий, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

– Якщо кожен займеться своєю справою, – хрипко пробурчала Герцогиня, – Земля почне крутитися швидше, ніж вона крутиться зараз.

Як ви думаєте, чи зумієте ви вгадати Козеріга, подивившись на своїх співробітників? Тільки не треба потихеньку заглядати в їх особисті справи, щоб дізнатися дату народження, – це нечесно! Он того оригіналу з ланцюжком на шиї, на якій бовтається зуб акули, можете відразу відставити убік. А заодно і того супермена, що вічно хвалиться своїми подвигами в пивній і в ліжку. Це не сатурнівскі типи.

Жартівник і дотепник, який тримає всіх в постійній напрузі через свої не цілком пристойні анекдоти, безумовно не є Козерігом, а новий менеджер в помаранчевій краватці, насвистувати веселі мелодії, тим більше.

Але як щодо того вічно зайнятї молодої людини зі стриманими манерами? У нього трохи консервативна стрижка з бездоганним проділом і шкарпетки скромного забарвлення, а на робочому столі стоїть фотографія його сімейства. Він завжди приходить на роботу вчасно, навіть трохи раніше, а йде на кілька хвилин пізніше. У нього дійсно є голова на плечах. Співробітники звуть його “сер”, а продавець обов’язково “містер”, а ви завжди згадуєте про нього в найсерйозніших випадках. Звичайно, він Козеріг.

Хто ще може працювати як ломовий кінь, вважаючи, що так і повинно бути? Навколо нього не буває ніякої суєти, і навіть з невідкладним питанням він ніколи не увірветься до вас в кабінет: стриманість і спокій понад усе. Його костюм строгий і дещо старомодний, і він єдиний, хто в дощ не виявиться без парасольки. Він не втратить свій портфель в метро і не забуде, де залишив свій сніданок. Сніданок? Природно. Що ще може лежати в щільному пакеті з коричневого паперу? Ресторани дорогі. Крім того, він терпіти не може давати на чай і змішуватися з натовпом.

Він регулярно ходить до свого стоматолога, і з його посмішкою можна цілком рекламувати зубну пасту. Правда, посміхається він рідко. Фривольність … всі ці дурниці теж не в його стилі. Звичайно, і він може пожартувати в сухувато-стриманій манері, і навіть скромно цмокнути в щічку гарненьку дівчину, але Сатурн ніколи не дозволить йому зняти всі обмеження. Козеріг, швидше за все, нахмуриться над випадковим жартом веселого екстраверта, коли інші сміються, хоча його власний скептичний гумор може бути просто поза конкуренцією.

Потрібно визнати, що у нього є свої унікальні та цінні якості. Підлеглий-Козеріг – це та людина, яка може взяти на себе самого суворого і недовірливого податкового інспектора. Коли Козеріг розмовляє з ним, той втрачає свою підозрілість і стає менш грубим (в деяких випадках навіть люб’язним і поважним!). А адже приборкати податкового інспектора далеко не так просто! Або той наполегливий діяч, який старанно намагався всучити вам задорого абсолютно непотрібний товар? Після двох хвилин спілкування з Козерігом бідний малий натискає кнопку ліфта з видом желе, яке упустили.

Напевно, у вас вже виникало відчуття, що ваш підлеглий-Козеріг має намір далеко просунутися в житті, хоча в його поведінці немає ні агресії, ні відвертого честолюбства. У справжнього Козеріга немає легковажного бажання потрапити наверх, але він сповнений спрямованості прийти туди, куди вона прямує. Козеріг приймає свої обов’язки без скарг і обурення, але зневажати собою він не дозволить. Типовий Козеріг б’є копитом, коли його намагаються взяти за роги.

Але якщо говорити про винятки … Я, наприклад, знала одного Козеріга, який працював в кондитерській. Ймовірно, він народився з асцендентом у Леві і Місяцем в Близнюках або Овні. Він носив дороге італійське взуття і великі запонки і за один тиждень здобував більше романтичних перемог, ніж інші чоловіки за все своє життя. Йому подобалося розповідати не зовсім пристойні анекдоти і загравати з купувальницями. Але у вільний від усього цього часу він міркував про свої грандіозні плани і фантастичних шляхи їх здійснення. Ви ніколи не подумали б, що це Козеріг, якби не прислухалися до того, що він говорить.

Типового Козеріга відрізняє сумлінність. Він дуже переживає, якщо робить помилку або виносить невірне судження. Він погодиться на понаднормову роботу в разі необхідності, але не захоче постійно позбавлятися через це звичної вечері в колі сім’ї. Може бути, він ще загляне в офіс пізніше ввечері, але спочатку владнає свої домашні справи.

Навряд чи він буде часто міняти роботу. Козеріг заздалегідь визначає свої цілі і прагне до досягнення їх з непохитною наполегливістю. Він не проявляє непостійності або нерішучості відносно свого майбутнього. Вершина його гори не затягнута туманом райдужних мрій і сентиментальних бажань. Йому потрібні не слава і титули, не ті золоті букви, якими написано його ім’я на дверях кабінету, а реальна могутність влади: він хоче бути одним з тих, хто охороняє фортецю, поки великі ідеалісти ганяються за метеликами. Не забувайте через певний час збільшувати сферу його відповідальності і платити йому достатньо грошей: він хоче жити в пристойному кварталі, посилати дітей в хорошу школу, і його дружина повинна одягатися краще, ніж дружини його друзів. Для цього Козерігові потрібно багато “зелені”. Коза може зжувати все, що завгодно, щоб заслужити свій десерт у вигляді зеленого паперового листочка з укладеними поверх нього ікринками соціальних розваг.

Жінка-Козеріг, що працює у вас, йде тією ж стежкою. Ніщо не змусить її відхилитися від наміру досягти певного положення в фірмі. Вона не прийде на службу з наклеєними віями, в яскравій блузці та дзвенячих браслетах і не дозволить собі мріяти за робочим столом. Леді-Козеріг – це Леді. Вона не стане підвищувати голос і жваво переказувати дівочі плітки. Після роботи вона може проявити трохи цікавості, але до чого витрачати на це робочий час? Вона ніколи не дозволить собі обговорювати свого начальника – хто знає, чи не стане він одного разу її чоловіком? Крім того, її утримують почуття обов’язку і внутрішня дисципліна.

Козеріги діловиті: вони не люблять запізнень і порожнього витрати часу. Іноді їм не вистачає терпіння там, де спостерігається явний недолік здорового глузду, тоді вони перебудовують систему роботи, щоб все було розумно, а значить, ефективно. Не всі Козеріги бувають банкірами, вчителями та бухгалтерами. З них виходять відмінні дослідники і виключно здатні зубні лікарі, блискучі інженери та архітектори. Вони виявляють неабиякий хист у торгівлі, у виробництві матеріалів і в політиці. Багато Козерігів – ювеліри, міністри, керівники готелів, похоронних бюро, знавці художніх цінностей або антропологи. Але чим би вони не займалися, вони дуже серйозно ставляться до своєї справи.

Не забувайте, що Козерігам не чужа творчість: вони можуть досить успішно грати в аматорському театрі, займатися музикою, скульптурою, садівництвом, співати в хорі. Культура їм близька. Сім’я, дім, робота, гроші, престиж, книги, мистецтво і музика – їхні справжні прихильності. Але при одному погляді на валізу у Козеріга може початися нервова висип … Залишати будинок і роботу і кудись їхати? Але хто тоді простежить за всім, поки він у відпустці?

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,297