Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг-начальник – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Козеріг-начальник, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Сказав їм раз, сказав їм два – Марні були всі слова.
Я гарчу, коли я задоволений, і виляю хвостом, коли серджуся. Отже, я не в своєму розумі.

Козеріг цілий день наполегливо сидить у своєму кріслі. Телефони на столі безперервно дзвонять, а він піднімає трубку за трубкою і рівним, спокійним голосом дає відповідь на будь-яке питання. У його голові, немов у величезному статистичному довіднику, міститься повна інформація з питань.

Його робочий день починається з раннього ранку і закінчується пізно ввечері, коли Козеріг робить останні розпорядження на завтра. Іноді йому доводиться не тільки обідати, але і голитися в своєму кабінеті.

І разом з тим Козеріг дуже переживає, коли йому доводиться віддавати години, призначені сім’ї, своїй роботі. Як би він не любив роботу, будинок для нього священний.

Для своїх підлеглих Козеріг – батько рідний, строгий, але справедливий. Він вимагає від співробітників не просто покори, але самовіддачі. Доручення ніколи не робляться в наказовому тоні або, боронь Боже, з криком. Голос його спокійний, за винятком тих випадків, коли недбальство або жахлива неуважність виводять його з себе.

Співробітникам він ніколи не лестить і не робить компліментів. Похвали його дуже стримані. Зате він завжди уважно вислухає вашу проблему і, якщо це в його силах, неодмінно допоможе.

На заохочення Козеріг не дуже щедрий, зате заслуживши надбавку працівник завжди отримає належне в строк.

Козеріг-начальник настільки скромний, що при найменшому згадуванні про його достоїнства вуха в нього палахкотять. Будучи надзвичайно відповідальним, він часом забуває про найбільш нагальні потреби: про їжу і відпочинок.

Козеріги люблять темний костюм і білу сорочку з краваткою непомітного забарвлення.
Якщо він носить наручний годинник, то зазвичай класичної форми на шкіряному ремінці; деякі Козеріги люблять старовинні кишенькові годинники. Під склом на його письмовому столі часто можна побачити фотографії родичів.

Такий або приблизно такий (з невеликими варіантами) Козеріг-начальник.

Він не стане даремно витрачати час, та й вам не дозволить. Він завжди знайде, чим зайняти своїх підлеглих.

Якщо Козерігові-начальнику не подобається щось у його підлеглих, він рідко зробить їм зауваження – просто відзначить цей недолік про себе або відреагує на нього піднятою в подиві бровою.

Козеріг не любить, коли підлеглі йому жінки вживають яскраву косметику та парфуми з сильним запахом. У чоловіках він не схвалює бороди і довгого волосся, а також занадто вільного або неохайною одягу.

Не бійтеся говорити в його присутності про своїх близьких і про ваше до них ставлення. Він це оцінить.

І найголовніше, стежте за собою і своїми манерами, будьте стримані в розмові, розторопні і старанні і ніколи, чуєте, ніколи не звертайтеся до нього по імені (навіть при найтепліших стосунках) в присутності сторонніх. Якщо ви будете відповідати всім цим вимогам. Козеріг буде ставитися до вас як до рідного і ви проробите з ним довгі роки (або стільки, скільки самі захочете).

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,178