Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг — гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


Постарайтеся завершити ремонт будинку і відстояти свої права, період добігає кінця. В цілому, весь березень буде багатим на події та новини в домашній сфері. Але крім цього, так само акцент буде на навчанні і поїздках, торгівлі. Розпочнеться повторення торішнього періоду, що впливає на Ваше соціальне становище і особистість, та й взагалі цей місяць і квітень будуть мати сильний вплив на кар’єру і репутацію. Варто берегти їх і бути обачними, можуть бути неконтрольовані зміни, перегляди та повернення із затримками.

10 березня закінчується період активності з сім’єю і сімейними питаннями, який розпочався 28 січня. Поспішайте завершити ремонт або відстояти свої права, а може і підпорядкувати рідних. З 10 березня по 21 квітня Козероги стануть більш активні в творчості і дитячих питаннях, раджу більше приділяти часу дітям і не дуже з ними скандалити, намагайтеся навчати, а не дорікати. Зросте Ваша енергійність, закінчиться занепад сил і легка дратівливість.

Зараз у Козерогів йде період змін в сімейній і кар’єрних сферах, він почався 4 лютого і буде до 17 березня. Це повторення періоду, який був з 13 грудня по 23 січня. Багато несподіваних подій і прагнень, перепадів активності то в сімейній то в кар’єрній сферах, реформ і бажань. Може навіть розривається між кар’єрою і сім’єю. Потрібно берегти репутацію і кар’єру, рідних. Можливі поспішні прийняття рішень. До всього цього, почнеться ще один період, який впливає на кар’єру — з 16 березня по 15 квітня — час трансформації та усунення питань \ тем в кар’єрі, повазі, цілей на майбутнє, соціальний стан, цей же період був у Вас з 13 листопада по 10 грудня 2016 року (почитайте старі гороскопи на ті місяці, події можуть повторитися). Це не поганий час, але приносить зміни і незадоволення. Постарайтеся змінити себе і свої погляди на життєві плани. Можуть бути розчарування. Хороші дні щоб розібратися в собі. І ще раз, бережіть свою репутацію і соціальне становище, можуть бути зміни, краще робіть їх самі, а не чекайте зовнішніх обставин. Результати всього цього будуть вже скоро, в квітні.

Весь місяць у Вас буде час налагоджувати відносини з членами сім’ї і прикрашати свій будинок. Але нові ремонти не раджу починати після 4 березня до 15 квітня.

З 4 березня почнеться період для всього Зодіаку по 15 квітня, що стосується фінансів і відносин, для Козерогів він ще матиме вплив на сімейну сферу і кар’єру. У родині, фінансах, відносинах — переоцінка і повернення старого (бажань або подій), затримки. Детально було в загальному гороскопі для всього Зодіаку. Коротко кажучи, постарайтеся не заводити нові стосунки в цей час, вони можуть розпастися після цього періоду або будуть незадовільні, не варто робити інвестицій або брати в борг, ділове співробітництво так само може не принести бажані результати. З 4-15 переоціните свої відносини, сім’ю, кар’єру, фінанси. Можна спробувати воскресити або повернути старе в цих сферах, відродити старі ділові контакти або відносини, спробувати домовитися про реструктуризацію боргів або про старі кредити. Ймовірно, велика затримка з завданнями і кар’єрним сходженням, так що не варто чекати підвищення і витрачати свої фінанси на це до квітня місяця. Дорогі покупки не раджу робити до 3 травня.

Дуже енергійний період з 3 по 9 березня, займіться чимось складним. Підлікуєте своє здоров’я, працюйте над складними завданнями, особливо якщо ці завдання пов’язані з сімейними питаннями і здоров’ям.

Обережніше будьте з діловими завданнями з 5 по 9 березня, може навіть з 3 по 9, не заплутайтеся і не обманіться. Є ймовірність спотворення інформації.

12 березня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після — поїздки, новини, багато спілкування, питання навчання і публіцистики, реклами. Вдалі дні щоб показати себе, для публічних виступів. У цей період було б не погано розібратися з навчанням, зрозуміти яких знань Вам не вистачає і що потрібно вивчити, як їх отримати. Приділіть увагу своєму навчанню. Але з 11 по 14 березня будьте обережніше з іспитами, співбесідами і переговорами, серйозніше поставитися до підготовки, можуть бути розчарування в своїх знаннях.

Невеликий занепад сил буде з 16 по 20 березня, бережіть здоров’я і не падайте духом. Намагайтеся тримати свою гордість під контролем.

З 23 по 28 березня будьте обережні під час ділових переговорів і підписання договорів, можете звалити на свої плечі дуже багато завдань, постарайтеся не перегнути палицю з вимогами. Ви будете дуже вже егоїстичні в спілкуванні з 23 по 25, з 24 по 26 будете бажати більшого, а з 25 по 28 — занадто поспішними. Багато ділової активності в ці дні і спілкування з рідними, період не поганий, але потрібно бути обережніше і уважніше.

Гарний час для серйозних переговорів і інших інформаційних питань з 28 березня по 1 квітня, на ці дні плануйте здачу іспитів, переговори, важливі завдання.

Романтичний час з 24 по 27 березня. Приділіть увагу членам сім’ї, дітям і творчості. Хороші дні для репутації, покажіть свої таланти керівництву і публіці, відкиньте скромність.

Останній піковий період буде 28 березня, плюс-мінус 4 дня піку і 10 днів після — будинок і сім’я — новини від рідних та інші теми цих сфер. Щось нове пов’язане з цими сферами, переломний момент. Я б не радила Вам самим ініціювати щось нове, переїзд або ремонт, дуже багато «паралельних» трендів, які вказують на затримку. Але ці «тренди» не заважають розібратися в сімейних питаннях і переглянути їх, а завершити старі завдання. Під час пікового періоду будуть посилені всі тренди, Ви будете дуже збудливі.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Козерога

Можете очікувати зміни в кар’єрі і планах на майбутнє протягом усього місяця або самі простимулювати їх. До того ж будуть затримки і переоцінки питань що стосуються кар’єри і соціального положення. Результати будуть в квітні.

З 4 березня по 3 травня — не робіть дорогих покупок.

З 4 березня по 15 квітня — переоцініть відносини, кар’єру, фінанси і сім’ю, поверніться до старого. Не починайте нове.

12 березня, плюс мінус 3 дні пікових і 10 днів після — навчання, філософія, погляди на життя.

З 16 березня по 15 квітня — усунення і трансформації в соціальному становищі і самобутності.

28 березня, плюс мінус 4 дня пікових і 10 днів після — будинок і сім’я, почніть знову старе.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 28 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Марфа Бомбушкар в Facebook
Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте

Пошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 13 T. 0,153