Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Козеріг-чоловік, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Не затримуй його, дівчинка! Ти знаєш, скільки коштує час? тисячу фунтів – одна хвилина! … І не верти пальцями! .. Не виправдовуйся, краще помовчи. Знаєш, скільки коштує розмова? Тисячу фунтів – одне слово!

Ця людина звела навколо себе кам’яну стіну. Він боязкий, але одночасно сильний і міцний. М’який, але страшно честолюбний. Здається, що він воліє самотність. Насправді ж це не так. Вірніше, не зовсім так.

Потай він жадає людського схвалення. В глибині Душі він невиліковний романтик, але Сатурн накладає на нього тяжкі кайдани, вимагаючи суворої дисципліни, цілковитого спокою, практичних дій і серйозних намірів. Це його хрест, і він змушений нести його до кінця.

Зумій ви вивернути суворого, наполегливого Козеріга-чоловіка навиворіт, вашому погляду з’явився б ніжний і веселий мрійник, бажаючий свіжого вітру, надуваючого вітрила його сподівань. Але, на жаль, все це так і залишиться захованим десь в тайниках його душі, а на поверхні він буде саме таким, яким ви його знаєте і уявляєте. І хоча бажане не те саме, що дійсне, думка про те, що (не будь впливу Сатурна) це в ньому закладено, допоможе вам поглянути на свого Козеріга іншими очима.

Козеріги намагаються запевнити оточуючих, що вони не потребують компліментів. Насправді ж це не так. Потай він жадає, щоб люди помітили його достоїнства і заслуги. Просто, будучи від природи скромним, він губиться, коли йому марнують похвали. Але чи помічали ви, як горять у нього вуха і сяють очі, коли йому говорять щось приємне? Він щасливий, просто його натура не дозволяє йому скакати до небес і висловлювати захоплення більш явним способом.

Козеріга можна уподібнити пізній квітці (якщо таке порівняння взагалі доречно). Він дозріває пізніше своїх однолітків, зате набагато довше їх зберігає молодість душі і тіла. По-моєму, це одне з тих достоїнств, на яких слід зупинитися докладніше.

Інші чоловіки спочатку довгий час не можуть розлучитися з хлопчачими звичками і подорослішати, а потім раптом різко, майже відразу, перетворюються в буркотливих, незадоволених старців. У Козерігів все навпаки. Спочатку вони будуть здаватися вам занадто чинними і благопристойними, зате більш зрілі роки не тільки порадують, але й приємно здивують вас. В юності Козеріг навряд чи втече зі своєю коханою в Париж, скупивши у монмартрських квіткарок все фіалки і кинувши їх до її ніг; зате саме він і ніхто інший чотири або п’ять десятків років після весілля запросить вас до Індії помилуватися видом в місячному світлі Тадж-Махалом, тоді як інші чоловіки віддадуть перевагу безвилазно сидіти вдома біля каміна, скаржачись на подагру.

Якщо ви належите до тієї породи нерозумних жінок, які, харчуючись в юності лише бутербродами та аперитивами, псують своє здоров’я і переходять потім на вегетаріанську кухню, Козеріг, безумовно, не ваш партнер. Роман з Козерігом (звичайно, якщо він закінчується шлюбом) нагадує традиційний, за всіма правилами обід з десертом під завісу.

Процес тривалого неувяданія Козерігів може, природно, викликати у вас побоювання в його невірності. І це цілком може статися, причому як в молоді роки, так і в більш зрілому віці. Але, ставлячись з благоговінням до домашнього вівтаря. Козеріг доставить вам набагато менше прикростей в області почуттів, ніж інші знаки Зодіаку. Ніяке захоплення ніколи не замінить Козерігові сім’ї, дружини і дітей. Сімейні узи для нього священні. Причому так він відноситься не тільки до своєї власної сім’ї (дружині, дітей), але і до сім’ї, в якій він виріс (батькам, братам, сестрам і т. д.).

Не слід не тільки принижувати або ображати його рідних і близьких, до них потрібно ставитися з повагою і увагою, навіть якщо, на вашу думку, вони цього зовсім не заслуговують. Якщо ж ваші стосунки з його родичами складуться не так, Козеріг, змушений метатися між двох вогнів, стане похмурим і угрюмим.

Козеріги, які не відразу наважуються на відповідальний крок, наприклад одруження, швидше за все зроблять це тоді, коли отримають повну економічну самостійність і зможуть утримувати сім’ю згідно своїм уявленням.

Вибирає дружину Козеріг-чоловік дуже довго і розбірливо. Обраниця Козеріга повинна в першу чергу відповідати його ідеалу майбутньої матері сімейства: бути відданою, вірною, люблячою і терплячою. По-друге, повинна добре готувати і утримувати будинок в зразковому порядку. Важливе значення для Козеріга має і те, чи вміє його майбутня дружина зі смаком одягатися, чи володіє вона хорошими манерами, освітою і розумом, щоб робити сприятливе враження на товаришів по службі і начальство. І вже тільки після цього він задумається над тим, красива чи його кохана і чи подобається вона йому. Якщо у вас не дуже пишне волосся і не найкрасивіші на світі ноги, не засмучуйтеся. Для вашого майбутнього чоловіка Козеріга це не так уже й важливо.

Якщо ви хочете справити на нього враження, запросіть його (а ще краще з матір’ю) на обід. Причому всі страви повинні бути приготовані вами власноруч і подані на фамільному Веджвуд. Коли він запросить вас на прогулянку, захопіть з собою малолітню сестричку і будьте до неї вкрай уважні. (Якщо у вас немає молодшої сестри, позичте дитини у сусідів чи знайомих.) Гуляючи з Козерігом, можна час від часу пересипати свою промову французькими виразами і цитатами з класичних творів. Не завадить як би ненароком зронити, що один з ваших предків воював на боці Джорджа Вашингтона в долині Фордж, а ваш дядько був правою рукою самого Генрі Форда.

Якщо ви неухильно послідуєте цих порад, вам залишиться тільки одне випробування – отримати схвалення його сімейства. І якщо воно отримано, можете вважати себе нареченою.

Зустрічаючись з Козерігом, не слід екстравагантно одягатися, обливатися з ніг до голови екзотичними духами і зухвало поводитися, інакше ви можете виявити, що ваш стриманий, люблячий у всьому міру наречений-Козеріг несподівано зник.

Оскільки Козерігові бракує емоційності, слід з самого початку виховувати його в цьому напрямку. Даруєте йому поетичні збірки, причому чим романтичніше їх зміст, тим краще. Привчайте його бути ласкавим і виявляти до вас видимі знаки любові й симпатії. Якщо ви не вселите йому цього з перших же днів вашого спільного життя, не скаржтеся потім, що він не говорить вам про свою любов. А якщо ви спробуєте його в цьому дорікнути, він може заперечити: «Я тебе не люблю? Та ти з глузду з’їхала. Ти хіба не пам’ятаєш, що я сказав, коли мене про це запитав священик у день нашого весілля?»

Козерігові здається, що якщо він вас містить, годує, поїть, одягає, причому не тільки вас, але і ваших дітей, – це вже достатній прояв його справжніх почуттів, які не потребують словесного підтвердження. І якщо ви дасте йому зрозуміти, що ніжні слова вам потрібні не менше, ніж його турботи про вас, він буде щиро здивований.

Козеріг – справжній батько в класичному розумінні цього слова. Він вимагає від дітей поваги, слухняності і суворої дисципліни. Він же, зі свого боку, буде відданий їм до глибини душі і навіть здатний на самопожертву. Козеріги-отці не балують дітей і не псують їх вседозволеністю. Єдине, в чому їх можна дорікнути, – це в зайвій суворості. Зате з Козерігів виходять самі чудові на світі дідуся. До того часу, коли у них з’являються онуки, вони стають менш суворими і іноді дозволяють малюкам сидіти не тільки у себе на колінах, але й у себе на голові.

Козеріги не з тих, хто швидко одружуються, а потім довго каються. Вони роблять все навпаки – довго вибирають, зате якщо вирішили розлучитися, роблять це без жалю, разом. Козеріги рідко руйнують сім’ю, але якщо вже роблять це, то різко і безповоротно.

Хоча у Козерігів все строго регламентовано, починаючи від витрати грошей і закінчуючи любов’ю, саме з ними ви будете надійно застраховані від будь-яких несподіванок, як емоційного, духовного, так і матеріального характеру. Якщо ви за вдачею людина не надто пристрасна, а розумна і розважлива, вам це може припасти до смаку. Тоді як інші чоловіки розтратять свої почуття в юності, Козеріг буде цінувати і любити вас все життя, незалежно від того, скільки сивого волосся додасться в вашому волоссі або скільки зморшок з’явиться на вашому обличчі. І чи так уже важливо, що слово «люблю» він сказав лише раз у житті, якщо воно означає «люблю навічно», а не на п’ять хвилин і не на п’ять років.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,327