Все про вагістність
Все про вагістність

Комплекси … родом з дитинства


Ми часто оцінюємо себе не зовсім правильно, навіть не замислюючись над причинами подібних оцінок, а от фахівці стверджують, що всі помилки родом з дитинства. Маленька дитина, не має ще уявлень про життя, черпає всі знання від оточуючих його дорослих. Не завжди такі уявлення вірні, але вплив, який вони чинять – колосально. Ці думки і судження змушують вже дорослої людини оцінювати себе не зовсім адекватно.

Помилкові страхи та дитячі невдачі, думка інших людей часто стає основою для подальшої поведінки. Сформований свій власний невірний образ не дає людині розвиватися і усвідомлювати потреби і можливості. Саме дитячі переживання впливають на дорослу свідоме життя. Якщо дівчинка в дитинстві чула тільки негативні відкликання про себе, вона ніколи не повірить навіть у щире захоплення нею в більш дорослому віці і буде вважати себе негідною того, щоб її любили.

Усі життєві рішення приймаються нами з урахуванням нашої емоційної програми, що представляє собою набір думок і суджень, деяких помилок про все на світі. Користуючись життєвим досвідом, ми приймаємо рішення, а от їх комбінація формує емоційну програму, слідуючи якій, ми робимо той чи інший вибір.

Дівчинка, чує в дитинстві тільки докори і настанови, навряд чи зможе стати успішною, так як їй чітко прописали програму невдахи. Навіть маючи неабиякий талант, вона не зможе реалізуватися, не зможе звернути увагу на іншу людину, так як їй складно буде зіткнутися з незнайомою для неї ситуацією. Емоційна програма повертає нас у дитинство, у звичну для себе обстановку, будувати відносини, так чи інакше повертають нас «додому». Таким чином з’являється відчуття приреченості, яка не має нічого спільного з реальним станом речей.

Події складно змінити, але можна постаратися реагувати на них інакше, поміняти сприйняття, що допоможе побудувати нове ставлення до життя і до себе зокрема.

Як це зробити?

У нашій свідомості до дорослого віку залишається лише 5% незачепленою частини внутрішньої програми, на яку ще можна впливати для повороту нашого життя в потрібне русло. Все своє дитинство потрібно розглянути з позитивної сторони, а не намагатися розвивати тулилося до себе і штовхати на долю. Згадавши весь негатив, його потрібно замінити позитивними судженнями про себе, поступово культивуючи позитивні установки на успіх і добре ставлення оточуючих.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,134