Все про вагістність
Все про вагістність

Кольоротерапія


Колір сильно впливає на поведінку і самовідчуття людини, на його настрій на роботу, на настрій. Ще в Давньому Китаї хворих людей намагалися одягати в одяг певного кольору або організовувати інтер’єр в тій чи іншій кольоровій гамі, щоб людина швидше йшов на поправку. З квітами зверталися обережно.

Червоний колір є сильним збудником нервової системи, допомагає активізувати всі життєві сили, сприяє швидкому загоєнню ран. Але він також може викликати агресію. Не рекомендовано цей колір втомленим людям, так як він буде їх дратувати. Добре використовувати червоних колір при апатії і слабкому імунітеті. Носіння червоного тривалий час може виснажити і стати причиною цілого ряду захворювань.

Рожевий, що з двох кольорів – білого і червоного – це колір духовної радості. Він викликає відчуття ніжності і ласки, символізує скромність. У нього майже такий же вплив, як і у червоного, тільки воно м’якше.

Помаранчевий колір – це життєрадісність і активність, він дає спокійну радість. Цей колір здатний стимулювати інтерес до навколишнього, до будь-якої діяльності. Помаранчевий також може підвищити апетит.

Жовтий колір – це колір сонця, життєрадісності, але без перезбудження. Жовтий здатний зняти напругу, людина в жовтому одязі радий спілкуванню, легко розкривається, тому даний колір рекомендується дітям і вагітним жінкам.

Зелений – колір легкості і жвавості, але з іншого боку – це спокій і умиротворення, яке може дати природа. Зелений показаний при хронічній втомі, рекомендується для оформлення робочої зони, оскільки підвищує тонус, але в той же час і заспокоює.

Синій здатний уповільнити процеси в організмі, навіть знизити тиск. У синього кольору є й інша особливість – знижує відчуття болю. Він, знімаючи емоційність, підвищує розсудливість людини, робить його більш раціональним.

Подібними властивостями володіє і блакитний колір, але на відміну від синього, його вплив м’якше. Блакитний заспокоює і розслабляє, знімає тривожний стан. Це колір ніжності і скромності.

Сірий колір віддають перевагу люди, які перебувають у стані сильного нервового збудження і витрачають багато енергії. Сірий розвиває бажання отримати захист і стабільність.

Самий нейтральний колір – це білий. Він здатний пом’якшити вплив будь-якого кольору. Білий – відмінний фон для будь-якого кольору, тому що підсилює його інтенсивність. Вважається початком нового життя.

Чорний дає відчуття гноблення, породжуючи негативні емоції і конфлікти.

Фіолетовий, поєднуючи в собі синій і червоний, має особливостями цих двох кольорів. Він знижує відчуття болю, зменшує працездатність, але підсилює інтуїцію і витривалість. Для жіночого організму цей колір дуже сприятливий.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,373