Все про вагістність
Все про вагістність

Китайський гороскоп – Собака


Собака – народжені в 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018 року.

Собака весь час невгамовна, постійно на варті, ніколи в житті не передихает. Вона вічно напоготові, вона захищає. Собака закрита. Рідо показує особисті емоції, хіба лише в разі потреби. Наполеглива до крайності і знає, чого хоче. Часто буває циніком, і її побоюються за зухвалі і образливі зауваження. У Собаки помічається тяга потонути в складових, критикувати з приводу і без приводу, систематично розшукувати який небудь розрив. У реальності – вона великий песиміст, який нічого не очікує від життя.

Собака постійно зухвало працює проти всякої несправедливості. Вона скептик, але її критичний розум, відчуття гумору і незаперечна велич духу рятують її від дріб’язковості. Вона не любить збіговиська, юрбу. У сфері почуттів здається холодною, але це враження оманливе. Незважаючи на всі ці вади, в ній об’єднані і всі лицарські риси людської натури. Вона лояльна, надійна, правдива, розташовує сформованим почуттям обов’язку. Можна сподіватися на неї: вона не скоїть зрада. Краще, ніж будь-хто, Собака здатна зберігати секрети, сама не любить сповідатися. Дуже скромна.


У неї надто примітивна мова, іноді з працею формулює особисті думки. Володіє досконалим розумом, і ніхто не здатний так вислуховувати, як вона. Собака вселяє довіру. Воно абсолютно виправдано. Робить все можливе для інших. Її вірність розпростирається аж до самозречення. Люди абсолютно заслужено поважають її.

Наскільки відомо, прихильники вірності були вічно Собаками. Будь-яка несправедливість збуджує у неї протест, і вона не затихне, поки не зробить все, щоб виправити становище. Собака страждає, коли навколо лиха, безробіття і лайки. На щастя, Собака рідко піднімається на захист безглуздих справ. Це філософ, мораліст, людина не зацікавлена в грошах.

Вона благородна і безкорислива. Незалежно від того, чи живе ця Собака на вулиці або в розкоші, в ній превалює розумовий початок, і вона обходиться без матеріального комфорту. Навіть якщо вона ним користується, у неї немає схильності до шику. Все-таки якщо їй будуть потрібні грошенята, вона краще за інших зможе ними себе забезпечити.

Собака буде славним начальником в індустрії, конструктивним соціальним діячем, священиком, вихователем. На любовній нива вона вічно буде бездоганно чистою. У неї відмінні здібності до правління людьми. Кожне суспільство зацікавлене у виставленні таких людей, бо ніхто не має в своєму розпорядженні такої працездатністю та щирістю, який має в своєму розпорядженні Собака.

В любові вона також правдива і розсудлива. На протязі всього існування у неї будуть любовні утруднення, викликані, втім, її мінливістю і довічним хвилюванням.

Собака може бути щаслива з Конем, який надасть їй можливість захищати великі справи в обмін на деяку незалежність. З Тигром вони зустрінуть багато пригод і будуть разом боротися в ім’я справедливості. В силу обставин вона часто буде стикатися з Тигром, якому стане успішно допомагати, залишаючись у тіні. Але тільки з добросердим і безтурботним Котом Собака може знайти деякий спокій. Дракон для неї занадто гордий, щоб прийняти її критичний і уїдливий розум. А що стосується Кози, то тут Собака не витримає її примх. Для неї Коза корислива і поверхнева.

Три фази життя Собаки пройдуть під знаком непостійності. Неспокійне дитинство, важка юність, зрілий вік з нальотом скептицизму від невдач в роботі, старість, повна жалю про невиконане.

Собака, народжена вдень, відрізняється більшим спокоєм, ніж Собака, народжена вночі. Завжди на варті, з навостреннимі вухами, вона буде гавкати і не заспокоїться до тих пір, поки пришелець не віддалитися.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 53 T. 0,311