Все про вагістність
Все про вагістність

Китайський гороскоп – Кабан (Свиня)


Кабан (Свиня) – народжені в 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Лицарський характер (це верх для Свині). Галантнf, послужлива, делікатна до крайності. Ви можете вірити їй, вона не зрадить вас і ніколи в житті не буде прагнути провести когось. Вона наївна, довірлива, беззахисна. Коротше, можна мовити, що Свиня – “капелюх”. Однак не довіряйте її відав слабкості, вона лише миролюбна.

У Свині трохи товаришів, але вона їх зберігає на все буття і для них здатна на великі жертви. Вельми чуйна, незвично до тих, хто доводитися до душі. Жінки цього знаку люблять робити презенти і створювати невеликі урочистості. Це славна господиня. У Свині жвава вдача, але вона ніколи в житті не почне суперечити вам або сперечатися, якщо вона вас обожнює. Коротше, вона не схильна до сутяжничества і буде схильна на всі поступки, щоб уникнути дискусійних процесів, хоча і буде переконана в особистій правоті. Будучи імпульсивної і правдивою, вона постійно програє в прок тому, хто менше делікатний.

Свиня може віддати себе будь якій професії, вона завжди проявить себе добросовісним і працьовитим працівником. Завдяки своїй сприйнятливості, здатна досягти успіхів в деяких видах мистецтва. Але справи її можуть прийняти і нехороший оборот.

З матеріальної точки зору, вона незмінно відшукає те, що їй потрібно для прожиткового мінімуму. У неї будуть заняття і гроші, і для цього не треба затрачати великих старань. Протягом всього свого життя буде приймати підтримку, яка підсобить їй досягти високих фінансових сфер. Народна мудрість говорить, що «їй завжди доставлять їжу з задньою думкою, щоб вона стала жирною і її можна було б з’їсти в новорічні свята». Тому їй потрібно бути обачною і не вірити нікому. Зазвичай нею зловживають.

Те ж станеться і в області почуттів. Вона нерідко буде улюблена, але не рідше і обдурена, розчарована. Жінка-Свиня буде славною мамою. Їй потрібно об’єднати власне життя з Котом. Це буде для неї самий надійний спосіб уникнути суперечок. Хай уникає Змію, так як швидко потрапляє від неї в залежність.

Вона легко дозволить себе обдурить, буде приймати свої невдачі безтурботно, а недоліки інших – терпимо.

Будучи хорошим гравцем, ніколи не виявляє дух змагання. Вона настільки безстороння, що для впевненості у своїй правоті буде нескінченно ставити собі запитання, чи діє вона чесно і лояльно в тому чи іншому випадку. Незвичайно щира, до такої міри, що повністю знищує сумніви, обеззброюючи своїх супротивників. Якщо бреше, то в крайніх випадках і тільки для самозахисту. Хоча вона розумна, в неї немає хитрості ні на гріш. Часто трапляється, що їй не вистачає вправності. Безпорадна проти лицемірства, вона заплутується в спробах виправдатися. Вона завжди вірить у те, що їй кажуть, і відчуває потребу давати докази того, що сама стверджує.

Свиня – веселий товариш у товаристві, часто трохи розпущена. Рідко говорить, але якщо на це наважується, то висловлює все разом, і ніщо не може її зупинити.

Як і Мавпа, Свиня – інтелектуал. У неї велика жага до знань. Багато читає, але без розбору. У неї вигляд добре обізнаної людини, але насправді це не зовсім так. Якщо перевірити її знання, можна помітити, що вони не так повні, як здаються. Вона матеріалістка. Їй властива любов до епікурейства, чуттєвість.

Під благодушним виглядом Свиня приховує волю і навіть владність. Якими б не були її честолюбство, намічені завдання та цілі, вона виконує свій обов’язок з усією силою, на яку здатна. Ця внутрішня сила велика, ніхто не може протистояти їй. Якщо Свиня прийняла якесь рішення, ніхто її не зупинить. Але перш ніж прийняти рішення, вона довго буде зважувати всі «за» і «проти», і може виникнути враження, що вона коливається. Вона це чудово знає, але щоб уникнути ускладнень, їй доводиться так довго розмірковувати, що часом шкодить справі.

Свиня повинна уникати Змію, яка оповиться навколо неї так, що вона не зможе поворушитися. Коза буде зловживати її добротою.

Перша фаза життя Свині буде відносно спокійною. Протягом другої можуть виникнути різноманітні проблеми подружнього життя. Але скромна і боязка Свиня ніколи не вдається до сторонньої допомоги. Вона сама буде шукати вихід. Ніхто не здогадується про її переживаннях. Якщо вона народжена задовго до свят, то уникне неприємностей, але чим ближче дата її народження до дня свята, тим більше у неї шансів бути «з’їденої».

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,288