Все про вагістність
Все про вагістність

Китайський гороскоп – Бик (Корова, Віл)


Бик (Корова, Віл) – народжені в 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 року.

Терплячий і безмовний, стриманий і повільний, непримітний і врівноважений, точний і методичний, Бик приховує оригінальний розум під трохи сільською зовнішністю. У нього талант викликати людей на чистосердечність, це один з ключових козирів його успіху. Він споглядач. Може бути, саме тому він обожнює самотність.

Бик може стати сектантом, аж до фанатизму. Він часто буває шовіністом, часом ханжею. Незважаючи на свою тиху зовнішність, це холерик. Стриманий, і в той же час одержимий. Хоча гнів його виражається нечасто, але від цього він ще більш жахливий. Переважно не проявляти йому відсічі, він може бути небезпечний. Незважаючи на непорушний вигляд, він неухильний і не виносить невдачі початої справи. Нещастя тому, хто опиниться на його шляху. Це патрон, глава. Як правило замкнутий, але йому трапляється бути і красномовним, коли це дуже потрібно.

Бик ненавидить нововведення, які можуть похитнути його спокійний ритм життя. Він з тих, хто насміхався над Пікассо, новим джазом, міні-спідницями і довгим волосся, і не допустить, щоб це було прийнято ким-небудь з членів його сім’ї чи близьких. Він дуже владний. Це прихильник умовностей і традицій.

Бик – дійсний роботяга, який доставить благополуччя своєї сім’ї. Його присутність в будинку благотворно вже в силу того, що він, як правило, має особисту справу або працює для нього. Йому годиться вільна професія. Він спритний в фізичному, і в інтелектуальному плані, може бути хорошим начальником. Незвично обдарований в галузі сільського господарства.

В комерції та суспільних відносинах орієнтується погано. Бажано для нього вибирати професію, пов’язану з поїздками, подорожами.

Жінка-Бик – домувальниця, дуже піклується про своє вогнище. Чудова й уважна господиня, вона часто веде «сімейний корабель».

На жаль, Бик рідко буває зрозумілий навколишніми. Однак він любить свою сім’ю і пишається власними дітьми. Застосовує свою владу без усякого такту по тій лише причині, що він глава сім’ї, для якої здатний на будь-які жертви.

До нещастя, любов для нього лише люб’язний вільний жарт. Він може бути ніжним, відданим, почуттєвим, але ніколи не стане романтиком. Зневажає любовний флірт і проблеми страсті. Матеріалістичне відношення до життя є для нього джерелом багатьох, в тому числі і подружніх прикростей.

Бик не буде ревнувати свого чоловіка або дружину, але подружня вірність для нього – найперша прерогатива й основна перевага. Сам він завжди не змінює почуттю, але недостатньо оцінений за це. У його дитинстві та юності нічого особливо не відбудеться. У другій частині свого життя він зустріне труднощі, пов’язані з чоловіком чи дружиною. Його супутник ризикує засумувати від байдужості і почне шукати романтику, яку не може знайти вдома. У цьому випадку Бик, якщо, завдяки своєму розуму, не переборе себе, викликає антипатію й поставить навколишніх проти себе.

В дійсності, це трудівник, сім’янин і не може зрозуміти різницю в поглядах, яка існує між ним і навколишніми. В останній третині його життя у нього виникнуть великі труднощі, але якщо йому вдасться їх усунути, його старість буде спокійною.

Для Бика ідеальний шлюб з Півнем, якому він дозволить блищати. Згода двох консерваторів буде чудовою. Все піде добре з Пацюком. Закоханим в Бика, він буде йому вірним до самої смерті. Змія, хоча вона часто невірна, буде досить розумна і, у всякому разі, не покине його. Як і Пацюк, Бик буде зачарований Мавпою. Щоб мати у неї успіх, йому знадобиться вся фантазія і уява. Обережніше йому слід бути і з Козою: примхлива й вітряна, вона може викликати драму своєю мінливістю.

Народна мудрість говорить, що Бик не може ні в якому разі жити разом з Тигром. Почнеться боротьба, яка скінчиться лише з відходом або зникненням Тигру. Бик, більш сильний, буде чинити тиск на нього, поки не знищить. Мати-Бик не зможе ніколи знайти взаєморозуміння з дитиною-Тигром. Останньому слід покинути будинок.

На закінчення відзначимо, що Бик, породжений узимку, більш щасливий: у нього буде менше роботи. Народжений влітку повинен буде ретельно трудитися весь рік.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,217