Все про вагістність
Все про вагістність

Гумористичний гороскоп (містить нецензурну лексику)


Гумористичний гороскоп (містить нецензурну лексику, простіше кажучи – матюки)!

Овен
Баран – він баран і є. Завжди прав і ніїбет. Простіше вбити відразу, ніж починати з ним сперечатися, тому що переспорити Овна можливо тільки в одному випадку – якщо він сліпоглухонімий безрукий і безногий інвалід (і то, є величезний шанс, що навіть у цьому випадку він все одно покаже вам хуй). Зате Овни чесні. Іноді такі чесні, що аж зуби зводить: гранично чесно відповість, якщо вам не йде стрижка або плаття повнить. З цим нічого не поробиш, доведеться змиритися (або вбити, як уже говорилося вище). У домашніх справах Овен, як правило, марний – він уміє тільки генерувати геніальні ідеї, а прахом буття намагається підошов не оскверняти. Втім, якщо дати Овнові зрозуміти, що Стрілець миє підлоги краще його – кістьми, сука, ляже, але буде щосуботи каніфолі ваш паркет, тому що немає на світі речі, яку Овен б Стрільцеві поступився. З Овном ніколи не буває нудно – цей знак має якимось карміческім, сука, талантом шукати пригоди на свою прекрасну жопу. Легко і швидко вміє заробляти гроші, але бабло як гордий і принциповий тип ненавидить, тому намагається моментально від нього позбавитися При цьому, сука, завжди має якісь заначки, які взагалі-набагато пристойніше мати Діві. Через непроглядного распіздяйства про заначки забуває, що дуже на руку серцевого другу Овна, особливо якщо один цей Близнюки.

Телець
Телець – це пиздець і більше про цей знак мені сказати нічого. Ще впертішими Овна, але не володіє його зачаровує недбалим распіздяйством. Плюшкін, здатний століттями любовно зберігати в будинку всяке непотрібне говно, дуже дивується, коли всі ці поламані транзисторні приймачі, шарикопідшипники, ганчір’я, макулатуру та іншу лабуду намагаються визначити на смітник. Постійний у своїх уподобаннях, у тому числі і до людського говно, через що буває нещасний в любові, на жаль. Підозрілий до Усера, ревнивий як сука, жодного разу не новатор, тому на перший погляд може здатися смутним мудаком. Таємний збоченець. Еблю любить до втрати пульсу. Недовірливий до нових людей, але для старих друзів порве на грудях останню бязеві сорочку а на жопе – волоса. На кой хуй друзям рвана сорочка – задуматися в принципі не здатний. Альтруїст, хоча постійно отримує за це по морді.

Близнюки
Близнюки – це дуже круто, якщо він один, і зовсім абзац, якщо їх хоча б два. Можуть пиздіти без зупинки хоч три доби і жодного разу ні повторитися, що в загальному-то прикольно, але іноді стомлює. Близнюкам зазвичай всі заздрять, тому що він і жнець, і читець, і на дуді грець, простіше кажучи – в кожній жопе затичка. Але ніхто не здогадується, як насправді важко Близнюкам вижити і вибрати в цьому величезному світі можливостей – їм завжди здається, що життя проходить стороною, навіть якщо він по вуха в лайні в подіях. Любить трахатись, жерти і отримувати нову інформацію – найкраще одночасно. За цей славиться збоченцем, хоча насправді він просто економить час. Феноменально ледачий, дев’яносто відсотків своєї бурхливої ​​діяльності розгортає тільки для того, щоб від нього нарешті от’ебал і залишили в спокої. Справляє враження піздобола і взагалі васі, хоча насправді не дурень почитати в перервах між распіздяйнічаньем Канта і К’єркегора (читання найчастіше все одно супроводжує ідіотським сміхом і вигуками типу «ииии», що дуже мило виглядає, тому що гумор у К’єркегора дійсно може знайти тільки близнюк). Сентиментальний як остання портова блядь, вірить у романтику, хоча постійно від неї відхрещується і демонстративно скалить зуби над тими, хто про неї говорить. У любові звичайно нещасний (так і хочеться сказати – тому що вірить у романтику), бо терпіти постійно влаштовуються Близнюком феєрії ідіотичного веселощів і веселого ідіотизму в силах тільки Овен, а на всіх Близнюків гівна не вистачає.

Рак
Боюся здатися упередженої, але – гаже Рака нету знака Принаймні, для мене. Рак – мнительное чмо, докучає всім запитаннями на кшталт: «а якщо я сяду в джакузі після Педро-Франческо-Мудозвондо, який, звичайно ж, дрочив під водою на мій світлий образ, не завагітнію я?» При цьому Рака абсолютно не хвилює , що у нього немає джакузі і взагалі він мужик. Схильний постійно уявляти кінець світу, лякатися власної уяви, впадати в істерику і вдаватися до Діви за розрадою. Гидливий як падла, на безлюдному острові обов’язково здохне від голоду, бо фізично не здатний зжерти продукт, не загорнутий в поліетилен, а валяється, скажімо, під пальмою. Ебаться люблять, але якось без вогника. Втім, якщо захоче, може дати жару, але потім зжере себе з гівном за те, що так старався загалом то даремно. Жінки-Раки – це якраз ті, хто дивиться порнуху з надією, що в кінці все неодмінно одружаться. Люблять довго і похмуро пиздіти на тему власних болячок та інших життєвих невдач, ніж відлякують від себе всіх, крім Тельців – вони ще більш нудні в питаннях, що стосуються власного організму. Вірні, тому що бояться хламідій і тріхомоноза. Схильні до пияцтва і філосфіі, і те й інше зазвичай до добра Раків не доводить.

Лев
Людей ділить на два сорти – свита, яка допускається до тіла, і холуї, про яких точать пазурі і зуби. Егоїст, звичайно, але Льву егоїзм прощаєш за його святу і Непокобелима віру у власну опізденітельность. Ласий на лестощі, сука, за допомогою неї з Лева можна витягнути все що завгодно. Великодушний і не дурень сам над собою посміятися. Всім іншим від насмішок треба Левом варто утриматися, якщо немає бажання провести решту годинник болісного існування в реанімації з колом у жопі. Хамоват, але елегантний. Здатний будь-якого втоптати по вуха в какашки, що іноді і проробляє з чистої цікавості і дитячого уебанского бажання «позиріть». Барин у всьому. Партнеру недвусмислено дає зрозуміти, наскільки Охуенная щастя прийшло до нього у вигляді Лева і вимагає до себе відповідного ставлення. Не проти, якщо в побуті його звуть просто Всевишній. Вірний, втім, друг, любить дарувати дорогі та цінні подарунки, щоб усі в черговий раз перейнялися його нев’ебенностью. Любить пожерти, поспати і попіздеть, через що часто дружить із Близнюками. Нестерпний у великих кількостях, якщо ви Діва, Рак або Риби.

Діва
Що можна сказати про знак, коли за мене все вже сказала суха наука? Діва – самий, сука, жорстокий і нелюдський знак зодіаку. За даними міжнародної статистики найбільше маніяків-психопатів виростає саме з Дев. Ця сука здатна ласкаво посміхатися тобі, а в голові малювати чарівну картину твоїх кишок, прив’язаних до люстри. Видам вам таємницю – всі маленькі Діви в децтва планують стати Чорней Володар Планети, а коли виростають і розуміють, що в’ебал, стають просто безсердечними монстроідамі і отруюють своєї педантичністю і любов’ю до закону і порядку (а коріння, зрозуміло, ще з сопляческіх бажань зохавать Всесвіт ) існування буквально кожному, кому пощастить жити з Дівою на одній території. Дружина-Діва – це та тітка, яка заправляє тобі ліжко, коли ти в три години ночі встаєш поссать. Чоловік-Діва – найстрашніший вчитель математики, якого ви можете собі уявити. Контрол-фріки, звичайно ж. Трахается за розкладом, тому що у всьому має бути порядок. Причин своїх вчинків нікому не пояснює, виною тому – знову-таки винесена з децтва манія величі. Втім, може впасти і в іншу крайність – ні в гріш себе не ставити і взагалі, сука, щоденно зображати з себе жертву і ягня, чим і заябивает оточуючих до страшного. Взагалі, до речі, любить зіграти на нервах близьких і почати страждати на публіку, причому, гадина, сама зазвичай вірить у свої страждання, від чого починає хворіти і чахнути. У побуті корисна, тому що знає і вміє безліч всяких кунштюк (вивчила поки планувала стати Чорним Володарем). Взагалі жити з нею можна, якщо тотально абстрагуватися і прибрати з будинку зброю.

Терези
Коротко – естет хуев. Сім п’ятниць на тиждень – а туди ж: Пікассо, гогени-хуени, про святе мистецтво, а відра сміттєвого за собою винести не здогадається. Не до того. Все свідоме життя метається в пошуках світлого ідеалу, тому часу на те, щоб навчитися готувати або пришивати гудзики не знаходить. Любить причепуритися, при цьому заебет всіх оточуючих, вибираючи між вооон тим з перламутровими гудзичками і воооот цим з шовкової відстрочкою. Не дурень сходити наліво, при цьому може мати постійного партнера і пояснювати зради тим, що душею він завжди вірний Єдиному / ій, а тіло – це так, суть прах смердючий. Загалом, той ще гондон. Ганяється за душевною рівновагою, яке для Терезів в принципі недосяжне, тому що блядская натура завжди переважує високодуховні ідеали. Як і всі нерішучі уебани, найчастіше мучиться нервовим хворобами навроде псоріазу та гастриту. Заздрісний, але не злобний. Схильний підставляти дупу, причому робить це виключно з мазохістіческіе любові до людства, а не з метою щось роздобути. Виглядає зазвичай ніжним і сумним, пробуджує небезпечне бажання приголубити і взяти під крило, чого робити не варто ні в якому разі, тому як мозок Ваги вміють виносити краще за всіх інших знаків, разом узятих. Знаходиться, сцуко, в постійному когнітивному дисонансі між реальністю та бажаним, тому що лох.

Скорпіон
Ебарь-терорист. Коли ебать нікого, починає ебать мозок. Як правило, собі самому. Постійно фонтанує всякими маячними ідеями, самозакоханий до усрачки, цілісінький день готовий витріщатися в дзеркало на своє відображення і з солодким либой констатувати, що лучче в світі точно немає. Істерик, і навіть не соромиться цим хизуватися. У житті цікавиться тільки еблей і собою, на крайняк – людьми, які ним цікавляться. Добродушний, якщо не намагатися зайняти у нього бабла. Гроші, до речі, любить майже так само, як себе самого і вміє їх заробляти. Потайливий, сука, сил немає ніяких, витягнути з Скорпіона інфу, яку він не хоче розголошувати, практично так само важко, як видати заміж п’ятдесятирічну незайману. Дволикий Анус, сцуко, постійно метається між високими ідеалами і бажанням зробити кому-небудь падло. У бажанні та вмінні проймати лобом стіну може зрівнятися тільки з Овном, цілі найчастіше вибирає такі ж безглузді, але з принципу не відступається. Стоїчно переносить всю жопу, яка перманентно з ним трапляється, тому що знає – заслужив. В цілому справляє враження Бармаглота – страшний, гучний, сцуко, грізний – але в душі справжній шушпанчик.

Стрілець
Стрілець – це ще один зодіакальний пездец. Особиста думка Стрільця зобов’язана стати істиною в останній інстанції для всіх, ненароком опинилися неподалік. Висловлює його охоче, часто і навіть тоді, коли йому настійно радять цього не робити і взагалі погрожують розбити за це літсо. Щиро дивується, якщо на нього за це ображаються. Взагалі, сука, дуже везучий по життю знак, що несолько компенсує постійну відсутність у нього бабла. У Стрільця, незважаючи на схильність до викривальних словесним проносів, зазвичай багато друзів, які його, убогого, підгодовують і обігрівають. А все тому що він спритно вміє прикинутися пуськой, особливо коли рот зайнятий жратва. Основний недолік – ніяк не може заткнутися, розповідаючи всім правду про всіх, тому здатний спездануть зайве, за що знову-таки частенько буває біт. Схильний до всіх форм наркозалежності, сучара, а також до релігійного фанатизму, що по суті одне і те ж. Добрий, але хуй це відразу зрозумієш.

Козеріг
На перший погляд – сумне гівно (с). Девіз у Козеріга такий: як би хуево мені не було сьогодні, завтра напевно буде ще гірше. Маскується, сука, під бодрячком, щоб не загрібає за похмуре вираз ебала, але все одно загрібає. Щастя Козеріг осягає тільки одним способом – в’ябивает як проклятий. Ледарювати Козеріг – це мертвий Козеріг. Якщо позбавлений можливості працювати, все одно буде придумувати собі купу дивних занять, тому що без діла дзену Козерігові не досягти, а Козеріг, не достішгій дзену – це Рак. Воно вам треба? Спочатку здається лагідним і навіть ручним, але при першій зручній нагоді впендюріть вам поджопнік своїми недолугими рогами, з особливим задоволенням виконає це, якщо ви Близнюки або Лев – ці знаки терпіти не може за неналежну статусу грайливість. Хітрожопий. Скупий – але не завжди. Найкраще себе почуває в обнімку з грошовим мішком. Любить под’ябивать, не може зупинитися навіть тода, коли ситуація загострюється, але робить це так уміло, що сам охуєваю, коли виходить сухим з ​​води. В общем-то не капосник, хоча і виглядає таким. У виборі партнерів керується в основному здоровим глуздом і розрахунком, тому в сімейному житті, собака, щасливий як ніхто.

Водолій
Особливі прикмети – всім, ну абсолютно кожній падла подобається, як горезвісний червонець. По частині попіздеть складає гідну конкуренцію Близнюкам, спілкуватися, навіть в незнайомій компанії рветься, як моряк далекого плавання в квартал червоних ліхтарів. Виглядає завжди злегка з дуба звалилися, причому саме цим і заворожує. Лехкай флер ебанутий надає Водоліям нез’ясовне чарівність, яке притягує до них дурненький захоплених фоннатов. Навіть якщо в житті Водолія все йде через жопу, примудряється роздавати оточуючим поради, які, сука, працюють. При всій видимій та відчутної пушистості і піздастості потенційно – великий злочинець. Завжди аферист, хай тільки в мріях. Не існує Водолія без криміналу в темному минулому, закон порушує абсолютно без докорів сумління і навіть, не побоюся цього слова, з насолодою. При цьому, сука, чудово розуміє, на відміну від тих же Близнюків, що надходить некошерні, але клав на це. Зовні схожі на помісь Божевільного Капелюшника з Мерилін Монро.

Риби
Риби бувають двох сортів видів: опізденевшіе у власній безпринципності породження пекла і вірні, істинно добрі, з непохитною мораллю ангели. Причому мерзенним Рибам, як правило, в житті все прощають, охуевая, тоді як ангелоподібні Рибки-мучениці дратують обивателів недосяжною святістю. Блядовать можуть по-страшному, причому зловити Рибу на блядство або змусити її в ньому зізнатися складніше, ніж побачити морщерогого кізляка. До останнього ви будете дивитися їй в чесні, повні сліз очі і вірити, вірити. Бездушні гондон, ніяких моральних прініцпов. Схильні пиздіти по-чорному, причому навіть тоді, коли начебто і немає чого, наганяти туману і взагалі вводити людей в оману, але на Риб не можна за це ображатися, пекельні муки совісті у них – звичайна справа, причому мучаться іноді до купи і за те , чого не робили. Схильні ідеалізувати людей, а потім ображатися на них за те, що ті виявилися мудаками. Можуть ні з того ні з сього почати мстити світу навколо, абстрактно і по-уебанскі. Зворушливі у своїх ілюзіях, і навіть коли виявляються сучара і падла, їх все одно мимоволі пробачаєш за глобальне невміння жити в нашому матерьяльной світі.

  1. Один комментар до “Гумористичний гороскоп (містить нецензурну лексику)”

  2. белла в 11.02.2013 | Відповісти

    цей гороскоп непромене

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,162