Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскопи Марфи Бомбушкар – офіційний сайт


Добрий день, дорогі мої читачі.

Мене звуть Марфа Бомбушкар і я хочу повідомити Вам, важливу інформацію про те, де читати мої гороскопи, отримати від мене консультацію і багато іншого.

По-перше: Я публікую свої гороскопи тільки на двух сайтах – http://goroskop2.com/ (російська мова) і http://goroskop2.com.ua/ (українська мова). Перепублікація гороскопів на інших сайтах ТІЛЬКИ з дозволу адміністрації. Я одна з адміністраторів сайту, зараз мене навчають як публікувати самій.

По-друге: В Інтернеті з’явилося багато сайтів, де опубліковані мої гороскопи – це БРЕХНЯ! Дивіться перший пункт. На сайті http://goroskop2.com/ я публікую роботи з 2010 року, а ці ФАЛЬШИВІ сайті всі новенькі.

По-третє: В Інтернеті є сайти, де відправивши СМС Ви «можете» отримати мій гороскоп – це БРЕХНЯ! Я працюю за гроші, які мені виплачують власники сайтів! Після тривалих переговорів, можна сказати, я стала «партнером» цих 2х сайтів (див. пункт № 1). Всі мої гороскопи безкоштовні! Не ведіться на шахраїв!

По-четверте: Зараз власники сайтів думають про те, щоб запустити форум, де б можна було обговорювати астрологію і все, що Вам цікаво, а я б проводила консультації. Але це тільки в планах.

По-п’яте: Я дуже вдячна Вам, дорогі мої читачі! Що Ви підтримуєте мої праці в коментарях і соціальних мережах – це найкращий показник для моїх роботодавців! Завдяки Вашим відгуками в мережі і «Лайкам» у соціальних мережах – власники сайтів вирішили «зробити» мене консультантом на сайті. Спасибі Вам!

По-шосте: Планів дуже багато, обіцяю писати гороскопи на місяць, гороскопи характеристик знаків Зодіаку і багато іншого!

По-сьоме: Вірте в нас і пам’ятайте, що гороскопи від Марфи Бомбушкар ТІЛЬКИ на її офіційних сайтах: http://goroskop2.com/ і http://goroskop2.com.ua/

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 13.04.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,332