Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водоліїв на вересень 2013 від Марфи Бомбушкар


У вересні головною проблемою у Водоліїв будуть – гроші , де дістати , як заробити , де заощадити і як повернути борги або зажадати повернення боргів. 5го вересня відбудеться щось , що змусить Вас задуматися про своє матеріальне благополуччя і про те, як можна заробити за допомогою Ваших друзів \ партнерів , відкрити бізнес , взяти кредит або іпотеку , або попросити в борг , отримати страховку. Не залежно від того , яким способом Ви плануєте заробити гроші , 5го вересня – Водолії зрозуміють , яким шляхом їм іти і до чого цей шлях приведе. Саме 5го вересня ви отримаєте відповідь від банку про видачу або відмову Вам в кредиті , зрозумієте як розвивається Ваш бізнес і який дохід варто чекати , може бути Ви здобудете нарешті бажану страховку.

Матеріальними , грошовими , проблемами Водолії будуть зайняті весь місяць. 19 числа варто очікувати відповідь , на Ваші листи \ прохання на запити про підвищення заробітної плати чи інших виплат. Взагалі , вересень дуже збитковий місяць для Водоліїв , варто затягнути пасок . Так , цього місяця варто очікувати повернення Вам боргів , але і Вам доведеться повертати борги іншим або ж будуть відбуватися несподівані події , які будуть штовхати Вас у фінансову яму.

Ну , а на роботі у Водоліїв все буде добре. Вам варто брати участь у всіх важливих проектах для Вашого підприємства . Беріться за більш складні завдання , підвищуйте свою планку – начальство це помітить і віддячить Вас . Якщо Ви вже давненько не отримували підвищення на роботі – тоді в цьому місяці у Вас є великі шанси на це. Ті проекти і завдання , які Водолії почнуть реалізовувати у вересні місяці , принесуть результат 3го листопада! Так що , не варто думати , що ніхто не помічає Вашої роботи або ж , що Ви всі « робите – робите » , а результату і немає – просто почекайте !

Якщо у Вас вже є кохана людина , імовірно, відбудеться кілька скандалів у вересні. Дуже маленькі шанси на те , що Ваші відносини будуть розірвані. Але все ж , не варто робити бурю в склянці води. Прислухайтеся до свого партнера , і не робіть поспішних висновків.

Спочатку місяці можна спробувати піти у відпустку , це гарний час для відпочинку. Так само , спочатку вересня, Водоліїв може очікувати поїздка або ж знайомство з іноземцями.

Гарний час , щоб знайти свою половинку перший тиждень місяця , потім Вам вже буде не до відносин.

Найважливіші дату для Водоліїв у вересні 2013

Романтичні дні : 6 , 7 , 11 , 12 , 14 , 16 , 20 , 25 , 29 , і 30 .

5го вересня – хороший час для пошуку нового джерела прибутку , взяття кредиту , пошуку інвесторів.

6 і 7 вересня – Водолії отримають важливі новини , які можуть стосуватися грошей ( боргів)

14 вересня – відбудеться щось у Ваших відносинах . Можливо , що Ваш партнер здивує Вас чимось , може бути доведеться відправитися в поїздку з ним або заради нього. Так само в цей день може статися скандал.

26 вересня – цілі можуть змінитися , то що Ви планували – буде побачено Вами з « іншого боку ».

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 01.09.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 43 T. 0,139