Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолія на липень 2013 від Марфи Бомбушкар


Водоліям потрібно буде завершити всі проекти, які вони почали, на роботі і вдома у липні. Звертайте увагу на всі деталі, не допускайте помилок, ваші помилки відіб’ються на вашій репутації. Ви можете порахувати, що вам потрібна допомога, що вам потрібно знайти помічників – обережно! Краще все зробити самому, нехай і буде потрібно більше часу, ніж брати допомогу від інших. Ви можете і знайти собі помічника, але все одно, яким би він був фантастичним – затримка буде, щоб ви не робили. І затримки в справах триватимуть до 20го липня. Не варто починати нічого нового, краще закінчити старе. Чи не спишіть, всьому свій час. Хоча ви і будете намагатися зробити якомога більше, але зовнішні обставини вас будуть гальмувати. Це уповільнення може викликати фрустрацію у вашій психіці, розлад. А вже після 20го липня з новими ідеями та їх втіленням, новою інформацією, у вас все буде на «Ура».

Гарний час щоб підправити ваше здоров’я в липні. Ймовірно, що старі болячки дадуть про себе знати. Особливо близько 8го числа липня місяця. Не варто займатися самолікуванням, краще звернутися до фахівця. Зверніть увагу на свої зуби і кістки, а так само хронічні захворювання (які неможливо вилікувати, але потрібно проводити терапію). Так само це гарний час для початку схуднення, сядьте на дієту, у вас буде стимул, які допоможе реалізувати ваші плани.

3 і 4 липня не найкращі дні для Водоліїв. Можливі раптові зміни! Яких ви не очікували, і не обов’язково, що вони будуть хорошими. Вам складно буде передбачити, що вас чекає, складно буде планувати. Можливі сварки і конфлікти на роботі, вдома і з коханим.

З 1 до 12 липня гарний час для романтики. Ви станете дуже сексуально активні. А так само товариські. А з 1 до 22 липня, будь-які нові стосунки, розпочаті вами можуть принести результати в майбутньому, вони не будуть порожніми і будуть важливими для вас. Це гарний час для початку нових і тривалих відносин. Неодруженим і вільним Водоліям, які шукають любові, варто звернути увагу на 7є липня.

21 липня хороший день для реалізації ваших планів (або + \ – 1 день). Якщо вас чекає поїздка кудись, далеко чи ні, погоджуйтеся! Так само цей день добре підійде для укладення важливого договору або початку чогось нового. Ви будете сповнені енергією. Головне швидко прийняти рішення, які від вас вимагатимуть зробити.

Так само Водоліїв у липні 2013 очікує кульмінація чогось важливого для вас. Завершення. Яка відбудеться 22 числа. Особливо важливою ця дата буде для тих Водоліїв, які народилися в прибудовах 20го січня. Для вас (народжених після 20го січня) доля може кинути не приємний виклик. Змусить вас спуститься з небес, перестати думати про майбутнє, і звернути увагу на сім’ю і близької людини. Ваша сім’я або близька людина, можуть порахувати що ви не приділяєте їм увагу, а ваше начальство, навпаки, може вказати вам на те, що ви багато часу витрачаєте на сім’ю і нічого не робить для фірми. Це призведе до конфлікту, який змінить багато чого, конфлікту – який не можна уникнути. Відкрийте свої очі і прислухайтеся до оточуючих, намагайтеся висловити їм своїм рідним справжні почуття, симпатію, співчуття і розуміння. Підтримайте близьких, якщо вони потраплять в халепу, вони вам цього не забудуть і це поліпшить ваші стосунки, або хоча б висловіть їм свої емоції і співчуття.

В кінці місяця будуть виникати конфліктні ситуації. Особливо 31го липня. Ви станете більш нервові, імпульсивні і образливі. Можливі проблеми в сексуальному плані, хоча можливо, що проблеми будуть викликані сексуальною напругою і надлишком енергії. Постарайтеся направити свою енергію в правильне русло. 31го липня щось має статися, чого ви не очікували. Будьте обережні, щоб не потрапити в аварію і не постраждати. Звертайте увагу на навколишній вас світ, щоб нічого не пропустити. Постарайтеся отримати потрібні вам матеріальні чи інші блага, від боржників.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.07.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,318