Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – жовтень 2014 від Марфи Бомбушкар


Початок місяця жовтня буде досить складним для всіх знаків Зодіаку – виною всьому місячне затемнення, в кінці жовтня буде ще одне місячне затемнення, але воно буде більш сприятливим, ніж перше. Всі відчуватимуть безлад і нерозуміння, раптові зміни в якихось сферах життя (все залежить від знака Зодіаку). Над Водоліями це місячне затемнення особливо сильного впливу не матиме, на відміну від інших знаків. Хоча для Вашого знака воно принесе деякі, важливі, кармічні, зміни.

Що ж такого важливого станеться у Водоліїв під час місячного затемнення? На протязі тижня до і після затемнення 8го жовтня, Вам варто очікувати важливих новин, найімовірніше не зовсім приємних. Так само в ці дні Вам може випасти поїздка, але не далека, і досить невдала. Якщо зберетеся в дорогу – будьте готові до неприємностей. Якщо потрапите в неприємності, знайте, що вихід із скрутного становища може бути отриманий від друга! Навіть якщо Ви і не думали про це.
Пам’ятайте, що в жовтні можливо все!

Починаючи з 5 жовтня і до 27 цього ж місяця, майте на увазі, що не варто здійснювати дорогих покупок, не варто сподіватися на те, що переговори будуть успішні. Це період застою в проектах, період – проблем з інформацією та документами. Ви можете планувати (хоча краще не потрібно), можете обговорювати проекти з іншими людьми (навряд чи це будуть підсумкові переговори), але нічого не починайте! Проекти розпочаті зараз зажадають більше енергії!

Весь жовтень буде повний подорожей і комунікацій.

Багато хорошого Ви можете досягти разом зі своїм партнером і другом в період з 6 до 10 жовтня. Це гарний час, щоб провести його з друзями. Особливо якщо Вам потрібна їхня допомога. Прислухайтеся до своїх партнерів і друзям в ці дні! Вони можуть підказати і допомогти Вам у чомусь важливому.

21 жовтня Ви можете отримати прекрасні грошові новини.

Друге місячне затемнення буде 24 жовтня, так що в період 5 днів до нього і тижня після, Водоліям варто очікувати успіхи в кар’єрних і репутаційних справах! Ви можете отримати чудові пропозиції, яке слід прийняти! Хоча Ви можете і переживати щодо своєї кар’єри або поваги дуже сильно в ці дні. Є ймовірність того, що Ви будете переживати через свого наставника, який повідомить Вам, що він відходить від справ. Але не хвилюйтеся, будуть дуже приємні новини про Ваш професійний прогрес і просуванні вперед. Раджу Вам поглянути на свої справи, і показати їх керівництву або хто стоїть вище, щоб вони помітили Вас! Це новий місяць + місячне затемнення = дуже сильний викид енергії.

Якщо з вересня місяця у Вас був запал, багато радощів і спілкування з друзями, Ви хотіли лідирувати в колективі, може навіть вступили в якісь співтовариства. Те, починаючи з 26 жовтня енергії в сферах дружби і колективів поменшає.

Найважливіші дати в гороскопі для Водолія в жовтні 2014

Вдалі дні: 12-14, 16-24, 27-31.

З 5 жовтня до 27 – не час для початку. Чекайте проблем з документами та інформацією.

8 жовтня, плюс мінус 5 днів – раптові новини, раптова поїздка. Будьте обережні в дорозі! Будьте обережні при підписанні контрактів та оформленні документів! А краще і взагалі документи поки не підписувати.

24 жовтня, плюс мінус 5 днів – важливі зміни в кар’єрі! У Вас є шанс! Можна почати новий проект, але старт краще відкласти на після 27го жовтня. Зміни відбудуться, хочете Ви того чи ні, в сферах кар’єри і поваги.

З вересня місяця Ви стали більш активні в колективах і з друзями, після 26 жовтня цей період закінчиться.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 06.10.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,186