Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – вересень 2014 від Марфи Бомбушкар


Після двох останніх місяців літа, багато змін відбудеться на зоряному небі, які принесуть зміни і знакам Зодіаку. Ви будете більш інтроспективні, ніж зазвичай, у перші три тижні вересня. Це прекрасний час, щоб обміркувати стратегію і плани, найкраще просто дивитися, спостерігати, ніж приймати остаточні рішення і діяти! Тим не менш, Водолії відчуватимуть тиск на себе, вимоги до себе інших, найімовірніше, що у Вас будуть зіткнення з начальством, вчителями та батьками. До 13 вересня тиск зменшитися. А із зменшенням тиску до Водоліям повернеться їх бажання до спілкування та участі в різних заходах.

8 вересня, плюс мінус 3 дня, може відбутися невеликий фінансовий колапс, криза, яка з собою принесе стимул і зміна, в кінцевому підсумку, необхідності \ бажання більше контролювати свої фінанси. У другій декаді вересня Водолії відчуватимуть себе більш залежними в фінансовому плані від інших, ніж хотіли б.

З фінансами потрібно бути обережними, Ви зараз досить мрійливо до них ставитеся, не варто брати в борг і давати!

У період з 10 вересня Водоліїв почнуть відвідувати революційні ідеї та думки, цей період протриває до 16 вересня.

В 24 числах вересня, плюс мінус 4 дня, Вас чекає вихід на публіку. Це гарний час для вкладання своєї енергії у відносини, а так же хороший період для освітньої сфери життя. Хороші можливості для дружби, партнерства, доходу від бізнесу чи роботи – відкриваються в цей період. Дружба і колективи стануть Вашим фокусом, Ви можете знайти собі нового друга на багато років! Особливу увагу, рекомендую Вам, приділити навчанню! Це хороший період навчитися чомусь новому, може і не зовсім корисному, але цікавому!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.09.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,390