Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – травень 2014 від Марфи Бомбушкар


Минулий місяць був складним для Водоліїв. Наприкінці квітня 29 числа (плюс мінус 3 дні) Ви могли отримати важливі новини про будинок і рідних. Може бути, Ви змінили місце проживання або дізналися, що потрібно буде його змінити. Можливо, щось сталося з Вашими рідними. Можу сказати пару речей – якщо Ви змінили місце проживання або зважилися на це – чекайте масу нових планів на порядку денному; якщо щось пов’язане з Вашими рідними – потрібно буде роздобути більше інформації, перед тим, як почати діяти і щоб надати правильну допомогу.

Ви можете пережити величезні зміни у Вашій кар’єрі і соціальному стані 15 травня (плюс мінус 4 дні), найімовірніше закінчитися якийсь Ваш проект. Ви маєте всі шанси отримати нову посаду, підвищити свій соціальний статус, здобути нову мету. А разом з цим і нову відповідальність і владу. Ця посада \ становище \ мета будуть дуже важливими і вагомими, Вам знадобитися обміркувати її, глибоко і не поспішаючи. Ця нова «позиція» дозволить Вам оновити свою життєву ситуацію, зробити себе більш шанованою людиною, внести стабільність в життя.

Якщо Ви пов’язані з творчістю: художник, музикант, письменник – любий креативщик, тоді чекайте свою музу і ловіть момент 16 травня. Якщо ж Ви не займаєтеся творчістю, тоді Вам слід бути обережними, особливо на роботі. Уважно стежте за договорами та спілкуванням з колегами і партнерами, Вас можуть обдурити або ж Ви самі обманетесь. Постарайтеся якомога точніше позначити пункти в договорі, туманні позначення та умови, можуть, внести плутанину і труднощі в подальшому. Тому потрібно зробити зусилля, щоб з’ясувати все зараз.

29 травня (плюс мінус 3 дні) Ви відчуєте полегшення, справи підуть на поправку. Цей хороший період для відпочинку. Можете сміливо пакувати валізи і їхати за кордон! Якщо Ви артист або творча особистість – нова ідея, раптово, відвідає Вас. Це дуже вдалий період для всіх творчих людей! Час показати себе світу – виставки та презентації пройдуть на «ура»! Ваші ідеї можуть отримати хорошу підтримку, фінансування, допомогу від інших у запуску. А ще це період любові, Ви можете навіть знайти романтичні відносини або відродити пристрасть з існуючим партнером (хоча можливий і той факт, що деякі Водолії захочуть «сходити на ліво»). А ще в цей період питання, пов’язані з дітьми дадуть про себе знати. Але це вже буде червень місяць, так що про це потім. Головне, Водолії, не сидіть вдома, а так само не стримуйте свою творчість – дайте їй вихід!

Найважливіші дати в гороскопі для Водолія в травні 2014

Вдалі дні: 2, 6-7, 16-17, 20-21, 24-25, 29-31.

3 травня за 29 – час поїздок і спілкування з навчанням!

10-11 травня – Водоліїв буде розривати між будинком і роботою (або клієнтом).

15 травня – критичний, переломний, період для Вашої кар’єри та соціального стану, протриває 4 дні + \ -.

24-25 травня – чекайте хороших новин і змін, пов’язаних з важливими персонами, Вас можуть «помітити».

29 травня – плюс мінус 3 дні – період: любові, творчості, дітей, відпочинку.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 8.05.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,448