Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – серпень 2014 від Марфи Бомбушкар


Обставини у Водоліїв у серпні будуть складатися так, що Водолії зрозуміють і побачать важливість і значення переговорів, об’єднання сил і ресурсів, необхідність пошуку компромісів. Початок місяця серпня буде змушувати Водоліїв звернути уваги на відносини існуючі: якщо хороші – Ви можете захотіти перейти на новий рівень, зробити пропозицію; якщо погані – Ви знайдете в собі сили на розрив. Самотні Водолії можуть захотіти знайти собі другу половинку, але й не самотні так само.

Вашу увагу може бути акцентовано на суспільних відносинах, це хороший момент якщо Вам потрібно знайти собі адвоката, консультанта, лікаря – людину, на яку Ви можете покласти свої повноваження, помічника.

Серпня це час для балансування тих сфер Вашого життя, які потребують реконструкції, виправлення та оновлення.

Ваша соціальне життя почне набирати темп. Хоча можливі й проблеми у відносинах один-на-один, Водолій, може, відчути, що на нього тиснуть. Але постарайтеся знайти компроміс. Вірогідні конфлікти спочатку місяця.

Серпень – місяць і важливих договорів і угод. Які або Ви самі захочете і сплануєте на цей місяць, або вони самі по собі прийдуть у Ваше життя.

Якщо на самому початку серпня увагу Водолія було направлено на відносини і партнера, то 10 серпня, плюс мінус 5 днів, вся зоряна і Ваша енергії буде направлена на Вас. Вас може спіткати важливе осяяння. В цей період Ви так само можете стати дуже емоційні і образливі. Ймовірно, почнете вимагати від оточуючих більшої уваги до Вашої персони.

Ще однією тенденцією місяці будуть – амбіції і прагнення до визнання Вашої роботи. Так само раптові сплески мотивації і енергії, а так же упадки. Ймовірно, що будуть і скандали з авторитетними для Вас людьми.

25 серпня, плюс мінус 3 дня, будьте обережні. Не йдіть проти авторитетів і правил в ці дні, особливо на роботі. Ваша імпульсивність на роботі може привести до дорогих помилок. 25 серпня – сфокусує Вашу увагу на роботі, здоров’я, обов’язках. Ймовірно, що на Ваші плечі ляже новий вантаж. Ви будете дуже завантажені на роботі в цей час, нові договори і клієнти. Здоров’я – може зміниться, в кращу або гіршу сторону – залежить від Вас, якщо Ви не лікували своє захворювання, імовірно погіршення, якщо вживали заходів – поліпшення.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,348