Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – лютий 2014 від Марфи Бомбушкар


Прийшов час для днів народжень Водоліїв. А разом з ним і удача і шанс для нових починань. 30 січня + 3 дня Водолії будуть сповнені енергії, хоча, як це часто буває в Водоліїв, разом з енергією і сповнені нервів. Вам буде хотітися зробити якомога більше, і як можна швидше. Варто поспішити до 6 лютого розібратися з інформацією і документами. Початок місяця один з найбільш Важливих періодів для Водоліїв у 2014 році, Ви можете захотіти почати щось нове, або зірки самі покладуть початок новим починанням. Чекайте сюрпризів.

А от після 6 лютого, Всі ваші починання та справи будуть успішні, крім: переговорів, листування, написання книг, звітів, укладення договорів та інші проблеми пов’язані з інформацією. Так що, якщо Ви хочете оформити документи – поспішіть до 6 лютого. Не варто займатися цим з 6 лютого до 28 лютого, інакше все доведеться переробляти після. У лютому Водолії можуть зустріти своїх старих знайомих. Доведеться коригувати старі договору, документи. Хороший місяць, щоб перечитати старі книги. А от всі нові починання, в договорах, інформації – не виправдають себе або ж Вам потрібно буде їх дуже сильно коригувати і прикладати багато праці, для досягнення бажаного результату.

14 лютого – відмінний день, для того, щоб зробити пропозицію своїй другій половинці. А так само для зачаття.

Події які відбуватимуться після 14 лютого, в перебігу декількох днів, будуть звернені до Вашої творчості, дітям, любові, романам.

Це хороший місяць для подорожей. Можливо, в дорозі Ви зустрінете свою 2ю половинку, якщо Ви самотні, або закрутите новий роман. Якщо Ваш друг або хтось з родичів захоче зробити Вам побачення наосліп або запросять на вечірку – погоджуйтеся! Вас чекає приємний сюрприз.

Лютий закінчитися прекрасною можливістю заробити. 28 лютого (плюс пару днів) принесе Вам шанс на поліпшення свого матеріального становища. Головне – дійте масштабно, якщо переговори – просіть якомога більше, якщо потрібно щось зробити – просіть максимальну комісію або % за зроблену роботу. Не соромтеся!

Найважливіші дати в гороскопі для Водолія в лютому 2014

Хороші дати в лютому : 2, 7-8, 12 – 14, 22-23, 26-28.

1 лютого – точніше з 30 січня, Ви будете сповнені енергії, хоча і дуже емоційними. Намагайтеся зробити якомога більше, почати все найважливіше, направте енергію в правильне русло.

6 лютого – 28 лютого – краще приділити увагу існуючим проектам, або тим, що були відкладено, ніж починати нові.

14 лютого – відбудеться Важлива подія у Вашому особистому житті. Ви можете сміливо починати будувати плани на майбутнє. Хоча, поки краще тільки планувати, а будувати після 28 лютого.

28 лютого – відбудуться зміни з Вашими накопиченнями і заробітком – фінансах. Хороший момент попросити надбавки.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.02.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,298